Ogródek Bogusi177 - cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Gabriela pisze:Widok z okna ładny - skądś go znam... ;:113
Gabryśko myślę ,że nie zapomniałaś jak śnieg wygląda ;:109 ;:111 :lol:

Znasz Gabryśko znasz widok :P
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Boguśko jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku życzę. :D

Kochana ale zaszalałaś z tymi kolorami.
Aż się cieplej zrobiło. :P
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Bogusiu muszę co dzień do ciebie zaglądnąc bo tyle pięknych kolorków dajesz , że zapominam o zimie.pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Bogusiu, zobacz, czy ta Twoja fioletowa róża, to nie jest Veilchenblau?
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... c&start=32
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Bogusiu zapraszam :!:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Boguśko, ;:89 kaj żeś dziołcha jest ?
Chyba Cie nie zasypało ?
Heklowanie chyba już skończyłaś, co ?
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Elizabetka pisze:Boguśko jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku życzę. :D

Kochana ale zaszalałaś z tymi kolorami.
Aż się cieplej zrobiło. :P
Eluś ,dzięki za życzenia z wzajemnością
---a od kolorów to ma nas rozgrzać bo na dworze zimno -mroźno :P
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

eukomis pisze:Bogusiu muszę co dzień do ciebie zaglądnąc bo tyle pięknych kolorków dajesz , że zapominam o zimie.pozdrawiam cieplutko.
Halinko zaglądej ,wcale Co nie bronia ,tylko jo jakoś nie mom czasu ,bo jestem w rozjazdach . :P
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

chatte pisze:Bogusiu, zobacz, czy ta Twoja fioletowa róża, to nie jest Veilchenblau?
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... c&start=32
Zobaczyłam Izuś tą różę, i to jest właśnie ta sama co ja mam ,wiesz już się martwię co z nią zrobię ,bo jak czytałam o jej wysokości ,to się przeraziłam ,przecież rośnie przy granicy sąsiada ,będę ją musiała wykopać .
Tylko nie wiem gdzie ją posadzę :P
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Grażynko i Gabryśko ,jestem . :P
Byłam wczoraj na imprezie-wręczali mi zegarek na 25 lecie pracy ,choć miałam tą rocznicę rok temu ,
No ale dobrze że w ogóle mi go wręczyli


Wiecie fryzura zrobiona, odwaliłam się jak pies na szczepienie. Mój mnie odwiózł byłam wśród 200 osób jeszcze z 3 koleżankami z pracy Impreza odbywała się o 16 ,ja zjadłam rano śniadanie i pojechałam głodna.
Najpierw były przedstawiane władze ,emeryci ,potem następni itd, niż wręczano mi zacny zegarek to była godzina 18 .Potem jeszcze występy uczniów , kolędy i jasełka---a naprzeciw mnie szwedzki stół .Mnie wszystkie ślinianki pracowały na wysokich obrotach ---Mówię mojej p dyrektor ,żeby już się skończyło, bo padnę z głodu .O 18, 50--- koniec ,każą się nam iść częstować .
Jak chmara ruszyła ku żarciu to był szok ---Edukacja Narodowa -głodna .Koleżanki mi ładowały ja nosiłam na miejsca ,nareszcie siadamy i zaczynamy jeść ,a że atmosfera była sztywna ,to trzeba było się pokazać z jak najlepszej strony .
Jak chciałam sobie nabić widelec w mięso ..............to cały talerz z zawartością ,mięsa przeróżne sałatki ,śledzie i inne---- zjechało mi z talerzem na kolana :;230 :;230 :;230 Powiem wam ...wszyscy co siedzieli przy stole----- patrzyli na mnie i nie wiedzieli co robić ,a mnie zrobiło się gorąco ---od małego palca u nogi ,aż po głowę .
Dopiero jak się zaczęłam śmiać, to całe grono ryczało razem ze mną -- :;230 :;230 :;230
Talerz spadł na podłogę ,a Dyr.. powiedziała ,że mam liczną rodzinę i pakuję do domu :;230 :;230
A druga koleżanka stwierdziła ,że wyglądam choćby mnie kto zrzygał .Tak poznałam koleżanki z innych przedszkoli i szkół ,bo się mną troskliwie zajęły ,a 25 lat pracy było gwoździem programu który najbardziej rozładował atmosferę ,
Dziś w pracy koleżanki to wydarzenie tak ubarwiły ,że będzie to nawet za moją zgodą zapisane w kronice Przedszkolnej :;230 :;230 :;230
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

"Odwaliłam się jak pies na szczepienie" - bardzo podoba mi się to sformułowanie :;230
Z opisu wynika, ze bardzo udane miałas te obchody 25-lecia (gratulacje!), o ile nie liczyc, że Cie tak przegłodzono ;) Ale w końcu mogłaś w domu zjeść obiad :lol:

A czemu chcesz wykopać różę? Po pierwsze, jak piszą, ze dorasta do 5 m, to nie znaczy, że taką wysokość musi osiągnąć. To jest maximum, jakie może osiągnąć w optymalnych warunkach. U Ciebie może mieć np. 3m. Poza tym, co to szkodzi, ze przy granicy? To lepiej, zasłoni Cię od sąsiada :D Daj jej jakąś drabinkę i niech się gadzina wspina ;) A długo juz rośnie u Ciebie?
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Izuniu mam ją 3 lata ,ale 2 z tego rosła w trawie i nie było jej z ziemi widać ,Dopiero wiosna z roku pańskim 08 przesadziłam ja do nowego ,właśnie w pobliżu granicy .Rozrosła się do Boga ,jest wielka ,pasuje jej te miejsce .Ale moim sąsiadom nie za bardzo ,bo już pytali czy rośliny nie będą im cienia robiły i o liście się boją ,po za tym ja lubię róże które powtarzają kwitnienie .Iza powiedz tylko słówko a będzie Twoja :P
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Bogusiu, nie mogę :oops: To sliczna róża. Jak masz takich upierdliwych sąsiadów, to przesadź ją pod inny płot :lol: albo w całkiem inne miejsce. Jeszcze masz gdzie :D
Kwiaty w podobnym kolorze ma chyba tylko jedna jeszcze róża, jak nie pomyliłam to jest to Kardynał Richelieu... To jest perełka w Twoim ogrodzie :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”