Leśny ogród Elli - 2008r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
zanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1852
Od: 24 maja 2008, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Elu, taka wielopokoleniowa rodzina to już rzadkość chyba! Szkoda wielka, bo to świetne jest, no.. czasami może nie tak bardzo, ale ogólnie :wink: wychodzi na plus.
Też mam w domu trzy pokolenia i gdyby tylko ten dom większy był, albo z gumy jakiejś rozciągliwej, to za nic nie chciałabym zmieniać tego stanu rzeczy...
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

Gabriela pisze:To fajnie.
Ja dostałam pod choinkę jeden niespodziewany prezent, ale taki, który chciałam mieć - statyw.
Nawet mi przez myśl nie przeszło, że go będę miała.
To super prezent .... teraz Twoje, i tak świetne zdjęcia, będą jeszcze lepsze :D
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

zanna pisze:Elu, taka wielopokoleniowa rodzina to już rzadkość chyba! Szkoda wielka, bo to świetne jest, no.. czasami może nie tak bardzo, ale ogólnie :wink: wychodzi na plus.
Też mam w domu trzy pokolenia i gdyby tylko ten dom większy był, albo z gumy jakiejś rozciągliwej, to za nic nie chciałabym zmieniać tego stanu rzeczy...
Aniu w mojej miejscowości, to wcale nie taka rzadkośc. O mieszkania jest trudno, a jak ktoś ma własny dom, to zwykle, któreś z dzieci zostaje przy rodzicach. Jak sama wiesz najlepiej trzy pokolenia, oznacza różne poglądy, a więc bywa rozmaicie, a dom można powiększyc np. dobudowac piętro lub zaadaptowac strych. To dośc częste praktyki w mojej okolicy ;:228
Grzegorz B

Post »

Choinka ze swą kolorystyką, robi wrażenie :shock: ;:63
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ellaa pisze:]To super prezent .... teraz Twoje, i tak świetne zdjęcia, będą jeszcze lepsze :D
Ha...ha... Elu, a co powiedzą sąsiedzi z działki jak mnie zobaczą ze statywem ?
I tak dziwnie patrzyli, gdy robiłam zdjęcia roślinom w różnych pozycjach. :wink:
Awatar użytkownika
miaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1498
Od: 12 lut 2008, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Hehehehe :lol: :lol: :lol: na mnie też się dziwnie patrzą jak robię zdjęcia w ogrodzie :twisted: domownicy już przywykli :wink:
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Dorociu, myślę że jest nas więcej, ale co tam, niech patrzą...
Awatar użytkownika
zanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1852
Od: 24 maja 2008, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Tak sobie myślę, że najśmieszniej będzie robienie zdjęć wyglądało wiosną... pełzać? kucać? żeby te maluchy pierwsze uchwycić? ;:64 :lol:

A ja zapomniałam rodzince powiedzieć, żeby mi w prezencie statyw kupili... no i trzeba będzie załatwić to we własnym zakresie :wink:
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Elu a ja przyszłam podziękować za pamięć i życzenia ;:79 , wiedz że i ja życzę Tobie wszystkiego naj...................... w Nowym Roku 2009 .

Sorki za moją sklerozę :oops:
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

Wreszcie dzisiaj komputer należy do mnie, ostatnio zawładnęły nim moje dziewczyny i M.....cóż było robic, ktoś musiał ustąpic....jak zwykle....mama :wink:
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

Grzegorz B pisze:Choinka ze swą kolorystyką, robi wrażenie :shock: ;:63
Grzesiu witam Cię już poświątecznie, ale za to sylwestrowo :wit Obrazek
Choinkę, jak co roku, dekorują moje córki Obrazek ucieszą się, że na Tobie zrobiła wrażenie :D
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

Gabriela pisze:Ha...ha... Elu, a co powiedzą sąsiedzi z działki jak mnie zobaczą ze statywem ? I tak dziwnie patrzyli, gdy robiłam zdjęcia roślinom w różnych pozycjach. :wink:
Ja do ciekawskich spojrzeń, zwłaszcza sąsiadek, już przywykłam :roll: Gabi pewnie będą Ci zazdrościc, z aparatem na statywie będziesz wygladała bardzo profesjonalnie :wink:
Ile waży Twój statyw? Chodzi mi o to, czy czujesz, że aparat jest na nim stabilny i nie przewróci się wraz ze statywem przy przypadkowym potrąceniu?
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

miaaa pisze:Hehehehe :lol: :lol: :lol: na mnie też się dziwnie patrzą jak robię zdjęcia w ogrodzie :twisted: domownicy już przywykli :wink:
Gabriela pisze:Dorociu, myślę że jest nas więcej, ale co tam, niech patrzą...
Na to wyglada, że reakcje ludzi wszędzie są takie same,....co tam, może jak sie już napatrzą, to też chwycą za aparaty..... ;:109
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”