Leśny ogród Elli - 2008r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
miaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1498
Od: 12 lut 2008, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Ellaa pisze:Nie marudź, ja mam o wiele dalej, ale jeżdżę do znajomej na wakacje do pobliskich Chłopów :D Byłam tam już kilka razy i mój M nie chce już tam znów jechac, chociaż do morza mamy tam jakieś 3 min drogi
Elciu ja zwykle jeździłam co roku do sąsiedniego Sarbinowa :D ale o Dobrzycy niestety nie wiedziałam wtedy nic :? Ale za to mam rodzinkę bardzo blisko Koszalina, więc może kiedyś odwiedzę Hortulusa :D
Awatar użytkownika
mme33
1000p
1000p
Posty: 1015
Od: 26 lis 2008, o 21:26
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Elu myslę podobnie jak Ty :D Ja też jestem najszczęśliwsza przy pracach ogrodowych,to mnie szalenie uspokaja i nie ma lepszego miejsca niż własny ogród-choćby malutki ale własny ;:12
Mi po tym forum to dopiero otworzyły się oczy na ogrodnictwo....oj zaszalejemy na wiosnę ;:1
Magdalena pozdrawia :)
Zapraszam do ogrodu
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

miaaa pisze: Elciu ja zwykle jeździłam co roku do sąsiedniego Sarbinowa :D ale o Dobrzycy niestety nie wiedziałam wtedy nic :? Ale za to mam rodzinkę bardzo blisko Koszalina, więc może kiedyś odwiedzę Hortulusa :D
Dorotko, to tylko świadczy o tym, że Hortulus słabo jest rozreklamowany, nawet w swojej okolicy. Ja też za pierwszym razem, jak byłam w tamtych stronach, nie trafiłam do tego ogrodu, bo po prostu o nim nie wiedziałam :( Dorotko jak się ma już jakieś marzenie, to zwykle się dąży do jego spełnienia, może więc za rok ono się spełni, czego Ci serdecznie życzę :D
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

mme33 pisze:Elu myslę podobnie jak Ty :D Ja też jestem najszczęśliwsza przy pracach ogrodowych,to mnie szalenie uspokaja i nie ma lepszego miejsca niż własny ogród-choćby malutki ale własny Mi po tym forum to dopiero otworzyły się oczy na ogrodnictwo....oj zaszalejemy na wiosnę ;:1
Magdusiu dobrze się rozumiemy, jak to ogrodniczki :D Mogę grzebac w ziemi chocby gołymi rękami, nigdy nie przepadałam za lakierami do paznokci :lol: :oops:, a wieczorami siedziec w mojej altance wsłuchując się w cykanie świerszczy i plusk wody z fontanny, patrzec w rozgwieżdżone niebo i marzyc ;:226 Wiosną koncerty daje, zwłaszcza wieczorową porą, mój 'pan żaba', który sobie 'przyrechotał' samiczkę (było!!!), może pojawią się młode żabki :wink: Mogłabym zamieszkac w ogrodzie, rozstawic sobie łóżko polowe i nocowac na dworze, gdyby nie komary :wink: To coś wspaniałego, móc uprawiac kawałek swojej ziemi. Nie mogę się nadziwic sąsiadom, którzy nic ze swoją ziemią nie robią, a mogliby, gdyby tylko chcieli ;:185 Ja też już się nie mogę doczekac wiosny, tyle mam planów..... ;:108
Awatar użytkownika
MalaRybka
1000p
1000p
Posty: 1352
Od: 22 mar 2007, o 15:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 3 km od Bydgoszczy

Post »

Elu, twój ogród jest śliczny, a zdjęcia z wycieczki baaaardzo interesujące :)
Pozdrawiam serdecznie. MałaRybka.
Ogród Rybki
Awatar użytkownika
mme33
1000p
1000p
Posty: 1015
Od: 26 lis 2008, o 21:26
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Eluś" Nie mogę się nadziwic sąsiadom, którzy nic ze swoją ziemią nie robią, a mogliby, gdyby tylko chcieli " ten tekst mi z ust wyjęłaś...Mnie też skręca,widząc puste,nie zmieniające się latami,zapuszczone ogrody przydomowe ;:98 A takich nie brakuje..toż to marnotrawstwo ;:29
a tak niewiele trzeba żeby nam się przyjemniej żyło ;:2
Magdalena pozdrawia :)
Zapraszam do ogrodu
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

MałaRybka pisze:Elu, twój ogród jest śliczny, a zdjęcia z wycieczki baaaardzo interesujące :)
Mała Rybko - cieszę się, że mnie odwiedziłaś :D Wybacz, że dopiero teraz odpowiadam, ale czas przedświąteczny, mnóstwo pracy i brakuje czasu na forum.....
Zapraszam Cię ponownie :D Obrazek
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

mme33 pisze:Eluś" Nie mogę się nadziwic sąsiadom, którzy nic ze swoją ziemią nie robią, a mogliby, gdyby tylko chcieli " ten tekst mi z ust wyjęłaś...Mnie też skręca,widząc puste,nie zmieniające się latami,zapuszczone ogrody przydomowe A takich nie brakuje..toż to marnotrawstwo
a tak niewiele trzeba żeby nam się przyjemniej żyło
Magdalenko cieszę się, że mnie odwiedziłaś :D Wybacz, że dopiero teraz odpowiadam, ale czas przedświąteczny, mnóstwo pracy i brakuje czasu na forum.....Zgadzam się z Tobą, to marnotrawstwo, a tak niewiele potrzeba.... ;:228
Zapraszam Cię ponownie :D Obrazek
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

Obrazek

Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia.
Te duże i te małe, te mówione głośno, albo wcale.
Niech się spełnią wszystkie krok po kroku.
Tego życzę Wam w Nowym 2009 Roku.
Obrazek

Obrazek
życzy ElżbietaObrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Witam cię Elu Święta w pełni ,biało na dworze echa Pasterki przebrzmiały nadszedł czas spokoju ,więc z nostalgią ,za pięknymi widokami przyszłam znowu oko nacieszyć .Wiesz muszę się przyznać bez bicia, że Świerklaniec mam tak jak rzut beretem ,a jeszcze nigdy tam nie byłam . Dzięki Tobie w przyszłym roku muszę się tam wybrać ..to niewybaczalne ,że tego cudu jeszcze nie widziałam .



świątecznie
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

JAKUCH pisze:Witam cię Elu Święta w pełni ,biało na dworze echa Pasterki przebrzmiały nadszedł czas spokoju ,więc z nostalgią ,za pięknymi widokami przyszłam znowu oko nacieszyć .Wiesz muszę się przyznać bez bicia, że Świerklaniec mam tak jak rzut beretem ,a jeszcze nigdy tam nie byłam . Dzięki Tobie w przyszłym roku muszę się tam wybrać ..to niewybaczalne ,że tego cudu jeszcze nie widziałam .świątecznie
Witaj Jadziu świątecznie Obrazek
Spędzamy je rodzinnie, spokojnie. Delektując się wspaniałym nastrojem i smakołykami, po których zwykle przybywa nam małe co nieco..... :lol: Choinka, prezenty....nakpiękniejsze święta w roku, na które wszyscy czekamy z radością :D Chciałoby się, aby ten radosny nasrój trwał i trwał....:D

Moja choinka i prezenty dla rodzinki ;:227

Obrazek

Jadziu cieszę się, że moje fotki zachęciły Cię do odwiedzenia ogrodu w Świerklańcu, nie ma to jak na własne oczy wszystko zobaczyc :wink:
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

;:111 Elu, to rodzinka musiała być zadowolona z takich prezentów... :wink:
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Post »

Gabriela pisze:;:111 Elu, to rodzinka musiała być zadowolona z takich prezentów... :wink:
Gabi w moim domu mieszkają trzy pokolenia. Dziadkowie, ja z moim M i nasze 2 córki. Wszyscy sobie nawzajem robimy prezenty dlatego w wigilię pod choinką leży naprawdę spora sterta, ale jaka to radośc je rozpakowywac :wink: ;:87 O tym, co kto chce dostac pod choinkę, ustalamy dużo wcześniej, żeby każdy był z prezentu zadowolony.....i chyba jest :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”