Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

O rety, rety! TO jest warzywniak! Ale wielki! Ale roboty mialaś! Te paliki wygladaja bardzo solidnie! Uniosa spore plony! Taka ziemia ciezka w uprawie ale. Skarb dla roslin! Zazdroszcze takiego wielkiego warzywniaka! Teraz zycze deszczu i jeszcze raz deszczu!
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Hmmm nie wiem czemu wydawało mi się że masz ogród przydomowy,że gdzies stoi dom. Coś pomyliłam,heh :D
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Nic nie pomyliłaś Maju , musiałaś zobaczyć dom za płotem , mamy bardzo bliskie sąsiedztwo.

Aga nie zazdrość, też będziesz mieć taki jak już sobie wszystko zaplanujesz. A co do ziemi ,to jest tak ciężka w uprawie, że jakoś nie doceniam jej plusów ;:223

Rozpoczęliśmy zakładanie siatki na nowej działce, niestety mój szanowny małżonek chcąc nieco oszczędzi "załatwił" siatkę z odzysku , nie pierwszej nowości. Jak ją zobaczyłam myślałam że go zamorduję :evil: . Niestety , choć z daleka wygląda ok to z bliska ;:145
Przygotowania do założenia siatki z tyłu działki
Obrazek


Obrazek

To są moje korzeniska po leszczynie
Obrazek

A tak przygotowujemy miejsce na wylewkępod szopkę na narzędzia

Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

No zbiory bobu będą obfite, dynia juz taka duża ;:215 , moja jeszcze w nasionach, nie moge sie wyrobic, doba za krótka dla mnie ;:oj
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Ale masa pracy ;:oj Podziwiam bardzo i gratuluję tego co już zrobiliście. Sami ten wielki dół wykopaliście? Macie siłownię :shock:
Warzywa pięknie rosną, cudowny warzywnik ;:167 Taki wielki i tyle różności. Jak chronisz warzywa przed ślimakami bo napisałaś, ze ich dużo. Zbierasz tylko czy pułapki jakieś stosujesz?
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu widzę, że u Ciebie dużo się dzieje tak samo jak u mnie :wink: My jak grodzilismy dom to siatkę zamawiałam prosto od producenta i wyszła bardzo dobra cena i gruby drut więc będzie na lata, Twój mąż chciał oszczędzić a Ty nie możesz na tą siatkę patrzeć... Ja pomidorki mam takie których nie trzeba palikować tylko moje przy Twoich to liliputki.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Nie stresuj mnie nawet, bo mój tato też ma ambitny plan przywiezienia jakiejś starej siatki od ciotki...
A ja się napalam na panele ogrodzeniowe i jestem przerażona jak widzę, że to się zaczyna już robić pracą na kolejny rok. Może jak płot się nam sam przewróci to zrobimy ... :roll:
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Wiecie , siatka ze słupkami kosztowała 200zł , pocieszam się ,że z daleka nie widać ;:185 . A z bliska jak poobsadzam krzewami itp. to ją zasłonię ;:224 . Zresztą może każę mu ją odmalować ;:134 .

Aniu ,ja swoje pomidorki za wcześnie posiałam ,dlatego takie wielkie .Co innego ogradzać dom a co innego działkę SOD. Mój nie zgodził by się na kupno nowej mogąc kupić słupki i siatkę za 200zł, a to że mi się nie podoba to już mój problem ;:185

Izuś, mój robi wszystko sam -więc łopata w ręce i do roboty. Ślimaków mam tyle ,że ze zbieraniem bym nie nadążała ,muszę ratować się niebieskimi granulkami. U mnie one siedzą nawet w ziemi.

Dziękuję Iwonko ,że w tym nawale miałaś czas zajrzeć w moje skromne progi :wit , a twoje pochwały dotyczące moich upraw ;:196

Maju , nie denerwuj sie na tatę , obejrzyj tą siatkę tylko dokładnie wcześniej abyś miała argumenty zanim ją przywiezie .
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwcia masz dorodne pomidorki, większe niż moje, bób po przejściach daje radę. ;:215 ;:215
A tak ogólnie to warzywnik pierwsza klasa, wszystko wypielęgnowane a paliki z pomidorami, to jak wojsko na apelu. ;:63 ;:138
Ciężka praca się opłaca, eMowi tężeją muskuły a ogrodzony areał to wielki plus, gdyby jeszcze prąd podciągnąć to i kawkę można wypić. ;:224
Zdrówka Wam życzę i dużo sił do bieżących prac polowych, oraz sprzyjającej pogody. ;:167 ;:3 ;:3
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu, siatkę obsadź powojnikami, wszystko zasłonią. Moja na froncie też paskuda. Kiedyś może wymienię...
Skalę warzywniaka dopiero teraz dostrzegłam. Ukłony! ;:180
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwcia..nie stresuj siebie i eMa siatką, ważne co za nią rośnie. ;:oj A rośnie wiele i to bardzo ładnych, warzywniak mało kto taki ma. ;:215
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Stasiu , wczoraj byłam na zebraniu , dostaliśmy zielone światło i może się uda założyć prąd na nowej działce.
Moniko, działkę przygotowujemy od zera więc po założeniu siatki na pewno coś zaplanuje, aby ją zakryć.
Zuziu , siatka jest na nowej działce,a warzywnik na starej ;:172 . Nagonię go do jej zamalowania , czymś poobsadzam i jakoś to będzie.
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwonko siatka nie istotna , ogrodzone jest, jest :heja kasa na roślinki zostanie ;:196
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”