Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwonko wiem co czujesz, bardzo mi przykro, u siebie też mam zapłakane widoki, no ale trudno, może sierpień będzie spokojniejszy :wit
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Jwonko smutne to co widzę u ciebie tyle pracy na marne ale my nic na to nie możemy poradzić.U mnie teraz leje deszcz ale dobrze aby spokojny, wczoraj posadziłam nowe roślinki z paczki to może i dobrze bo od niedzieli idą upały może się zadomowią. :D
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Żal jak się patrzy na takie piękne rośliny, które zniszczyła aura pogodowa ale tak już to jest nic na to nie poradzimy.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwciu, przykro mi z powodu strat po gradzie ;:168 Na to niestety nie mamy wpływu :( U mnie w czerwcu przeszła wichura i rozwaliła mi foliaka, wszystko się zawaliło, a pomidory wyrwane z korzeniami, przykry widok, ale wiesz - pomidory się pozbieraly! I wyglądają teraz jak gdyby nigdy nic, więc Twoje też się pozbierają :)
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Dziewczyny, jak nie grad to złodzieje. Pojechałam rano na działkę aby zdążyć przed upałem. Okazało się że wczoraj ktoś nieźle pobuszował po działkach. U mnie pościnał prawie wszystkie lilie, oberwał część pomidorów, zerwał nawet borówki. Urwał też dwie dynie , które porozkrajał u sąsiada i zostawił. ;:145 Jeden z sąsiadów powiedział,że u niego powyciągali selery i zostawili. U drugiego połamali słoneczniki.
Aż mi się płakać chce , nie wiem czy nie wpadną w "odwiedziny" ponownie. Ostatnio jest tak mało ludzi na działkach , że nawet w dzień ktoś się nie boi i kradnie , niszczy. ;:223
Odechciewa się wszystkiego.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwonko współczuję ;:168 dranie :evil: wandale ;:14 bo zerwanego z głodu lub łakomstwa pomidorka , jabłuszka, czy agrestu przez płot nie żałuję róznie bywa.Ale bezcelowego niszczenia nigdy nie zrozumiem ;:145
Trzymaj się , na nowej działce będzie lepiej ;:168
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Iwonko kochana, zamurowało mnie doszczętnie. :shock:
Ze złodziejstwem na działkach już się z grubsza pogodziłam, ;:108 bo u mnie systematycznie kradną, ;:145 dlatego np. pomidory zabieram do domu, gdy tylko się zarumienią i dojrzewają na słonecznym oknie, :| jednak wandalizmu nie umiem zrozumieć. ;:223 ;:223
Ogromnie Ci współczuję, ;:168 nie wiem nawet, jak to wyrazić, :( bo tyle pracy wkładasz, dbasz o roślinki, a ktoś taki przyjdzie nie tylko jak po swoje, ale jeszcze zniszczy zupełnie bezmyślnie to, co dla niego nieprzydatne. ;:145 ;:145
Trzymaj się, kochana, ;:167 ;:196 wkrótce będzie lepiej, no bo przecież kiedyś musi być. ;:108
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Niech się k.... kiedyś powieszą na płocie!!!!!
u mnie to samo,wszystko obkradli!
Poszłam z pojemnikiem zerwac dziecku owocow na kompocik a na krzakach zero.
Nie zjedlismy ani jednej maliny,borówki. Aronia ledwie zaczela czerwieniec to juz zniknela
Teraz czekam jak mi pigwę zakoszą..
Jakbym dorwała to łby urwane!
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Dziewczyny u mnie jest to samo,aż strach iść na działkę bezdomni w lutym się spalili na działkach,teraz znów włamania do działek niby policja przychodzi,ale mało świadków i umarzają postępowanie.A ja teraz latam bo muszę pilnować pomidorków i
mieczyków bo zaczęły kwitnienie.
Obrazek no po prostu tragedia.dorwać to dziadostwo jakie się panoszy po działkach.
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Serdeczne wyrazy współczucia. Tu powinno być tak jak u muzułmanów było- jak ktoś kradnie- nie z głodu- to uciąć rękę. Moi rodzice znali takiego pana, pamiętam go- on był marynarzem. Miał strasznie lepkie łapy i ucięli mu jedną rękę w świecie- kradł potem drugą. Moja mama ciągle wspomina jak na ganku miała pod ściereczką własne pomidory ostatnie i on zajrzał tam i tą jedną łapą pakował do kieszeni. A mojemu ojcu za młodu chciał ukraść rower..

Monitoring na działkach byłby jakąś formą przestrachu.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11290
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Współczuję kradzieży na ROD! ;:4 U mnie na szczęście od kilku lat spokój..Ginęły nie tylko okazałe rośliny i krzewy jak różaneczniki,hortensje ,bukszpany..ale i wszystko co dało się spieniężyć na skupie złomu..Ostatnio o poważniejszych kradzieżach nie słychać...A już w zimie rozbijanie drzwi i splądrowanie domków czy składzików były nagminne!Kogoś podobno jak wieść niesie złapali i na razie cisza...
W tym sezonie ktoś jednak i u mnie wziął sobie buraczki i cebulę ale to incydent...taki na raz do garnka chyba... :roll:Za blisko drogi kusiły... Owoców raczej nikt nie tyka... A drobne odkopanie po kawałku roślin z przedogródka to nawet nie liczę bo tam mam same popularne rośliny więc jak się komuś przydadzą i mnie jeszcze zostawi to ;:131 macham ręką...

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Jak zje z głodu to pal sześc,ale oni tym handlują.
Bo nie wierzę że ktoś mi z głodu opędzlował cały krzak pigwy czy aronii...
I to mnie wpienia -pakujesz czas i pieniądze,dmuchasz,chuchasz ,walczysz z pogodą,a wpada jakies chamidło i lekkąlepką ręką zgarnia wszystko.
Jak ktoś wymyśli jakąß okrutną pułapkę na toto to ja chętnie kupię pomysł.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działka -Moje królestwo...Iwcia

Post »

Wymyśleć można, ;:108 czemu nie i nawet zastosować, ;:108 tylko jest mały, a może nawet duży problem. :oops: Uszkodzi się kanalię, a odpowie za człowieka. ;:145
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”