Moje spełnione marzenie... tu.ja cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post »

Izuniu, bardzo piękna praca - gratuluję :-)

Ja też kiedyś dużo haftowałam, haftem richelieu, serwetki, obrusy, poduszeczki; robiłam sweterki na drutach, ale od czasu jak uzależniłam się od komputera i tego forum, to ... zaprzestałam :-/
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Post »

Piękny haft krzyżykowy Izo :!: Życzę Ci, abyś znajdowała czas na takie piękne zajęcie, ale rozumiem Cię doskonale - ja też przedkładam prace ogrodnicze nad wszystkie inne. Od wtorku będę miał trochę luźniej w pracy, to zamierzam popracować trochę w ogrodzie.
Pozdrawiam ciepło :!:
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Jolu, Halinko - serdecznie dziękuję za piękne życzenia. Ja również życzę Wam cudownych, radosnych Świąt w gronie rodziny i wszystkiego o czym marzycie w Nowym Roku!

Jacku - dziękuję za uznanie. Czyżbyś nawet w Święta zamierzał pracować w ogrodzie?
Ja dzisiaj wyskoczyłam na chwilę z jedliną na działkę by przykryć lilie i inne cebulowe.

Święta coraz bliżej. Nie wiem jak to będzie z czasem więc już teraz chciała wszystkim moim miłym gościom złożyć świąteczne życzenia:
Gdy przyjdą Święta w srebnej bieli
Gdy stary rok w Nowy się zamieni
Przyjmijcie ode mnie gorące życzenia:
Niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kartkę każdy może sam wybrać dla siebie
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Post »

Izuniu prześliczne te karteczki sama nie wiem która najładniejsza :D :D
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Post »

Dotarłam do ostatniej strony :D . Jak ja mogłam przeoczyć takie rosliny za pierwszym razem ;:154 ?Oj , masz cuda na tym swoim wymarzonym kawałku ziemi :shock: . Gratuluję i podziwiam ogrom pracy , którą wykonałaś w bardzo krótkim czasie :D .
Pozdrawiam świątecznie i życzę spełnienia marzeń :)
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Serdeczne dzięki Ryszardzie za pamięć i życzenia. Masz rację,że ludzka życzliwość i pamięć są bardzo ważne nie tylko od święta! Ja również życzę Ci wszystkiego dobrego!
Awatar użytkownika
milka100
100p
100p
Posty: 178
Od: 27 lip 2008, o 09:08
Lokalizacja: małopolska

Post »

Wesołych świąt życzą mieszkańcy "ogródka osiedlowego" wraz z naczelną pielącą - milką100 :wink:
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Dziękuję serdecznie wszystkim za pamięć i życzenia świąteczne.
Święta, święta i po...świętach.
Dzisiaj w końcu poprószył u mnie śnieg ( niestety całe święta były "czarne" choć na lekkim minusie ).
Kilka fotek z dzisiejszego spaceru po Bażantarnii - tj. Miejski Las w Elblągu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

U mnie pogoda taka sama jak u Ciebie :D , ziemia leciutko przyprószona śniegiem , w ogrodzie kwitną prymulki i floksy . Właśnie teraz sobie przypomniałam że zapomniałam posiać maczków , na dworze odwilż więc może jeszcze wrzucę w ziemię pierwszą turę , ale ze mnie sierota :oops: .
Grzegorz B

Post »

Iza widzę, że bez spaceru się nie obeszło :lol: :lol: :lol: . Szkoda, że śniegu niewiele, szarzyzna wciąż górą :? . Ten lasek w okresie wiosennym musi być fantastyczny, zwłaszcza, że jest tak urokliwa kręta rzeczka :wink:
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Nie wiem Elu jak u Ciebie, ale u mnie temperatura dziś spadła do -5. Śniegu co prawda nie napadało wiele, ale wszystko jest pięknie oszronione. Niestety nie byłam dziś na działce i nie mam fotek. Jutro się wybieram ( muszę zanieść kolejne "pyzy" sikorkom) to może uda mi się zrobić kilka zdjęć.

Grzegorzu - ta Bażantarnia nie jest wcale takim małym laskiem. To spory teren o dużej różnicy poziomów. Są góry i doliny - prawie jak na pogórzu.

Muszę Wam się pochwalić swoim prezentem gwiazdkowym. Mikołaj był dla mnie łaskawy i przyniósł mi ogrodniczą lekturę:

Obrazek

Może ktoś z Was ma tę książkę lub ją zna. Wbrew pozorom ( tzn. lakierowana i kolorowa okładka ) nie jest to pozycja albumowa. Nie ma w niej ani jednego zdjęcia. Autor to ponoć jakiś znany na rynku amerykańskim ogrodniczy fachowiec.
Przejrzałam ją już dość dokładnie i jestem pod dużym wrażeniem. Mnóstwo praktycznych porad i przepisów na mikstury,płyny i środki przeciwko wszelkim ogrodniczym bolączkom typu choroby, szkodniki itp. Kilka z nich pewnie wypróbuję. Większość z nich ma niesamowite składniki typu cola, piwo czy płyn do naczyń.
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Post »

Nie spotkałam. Będziesz nam referować co ciekawsze wyjątki ;:91
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Iza może jest coś na temat kretów ? Bo ja wołam POMOCY
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”