Moja działka - rydnor - 2008r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

No proszę zakupy Wszyscy mają w trakcie realizacji, ja jeszcze jadę w poniedziałek po choinkę i gotowe :D
Śnieg spadł i było pięknie przez moment niestety szybko stopniał ale zapowiadają że w Katowicach będzie
zimowo na święta. Mam nadzieję że posypie też w Toruniu :D
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor

Post »

Geniu; fajnie, że zakupy sprawnie poszły,teraz tylko ładnie opakować i czekać na choinkę.Bo drzewko trzeba ładnie przystroić i obłożyć prezentami.Choinkę mam na balkonie i w niedzielę chcę to zrobić.
Krzysiu;ciągle zapowiadają o opadach śniegu na Śląsku,tylko do tego musi być parę stopni minus.Inaczej będzie chlapanina.A w Toruniu nieodmiennie deszcz.Wybierz ładną choinkę,byłem na rynku,koło Uniwersamu[Genia wie gdzie to jest] to wybór jest dość duży,ale o ceny nie pytałem.Serdecznie Pozdrawiam.Ryszard Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Ryszard u mnie zero śniegu ale liczę liczę że spadnie troszkę go przed świętami.
Jutro idę po choinkę, i nie umie się już doczekać :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor

Post »

Obrazek
Obrazek
Halinko;Serdecznie z Żoną DZIĘKUJEMY za Życzenia.
Krzysiu;jeszcze nie kupiłeś choinki?.Nie Boisz się,że nie będzie w czym wybierać,Ja dzisiaj" ubrałem" naszą,nie dawno skończyłem.Zapowiadają,że śnieg będzie na Święta,zobaczymy,oby tak było.Zajrzę do Ciebie.Pozdrawiam.Ryszard
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Z choinką to ja mam zawsze czas heheheeh
Dochodzę do wniosku że jak będzie mi pisana ładna choinka to i tak ją otrzymam bez względu na porę. :lol: :lol: :lol: :lol:
Może to głupie ale tak uważam :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Co ma być to będzie :D
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor

Post »

Krzysiu;myślę,że zdążysz kupić ładne drzewko,chociaż ja wolę je mieć szybciej.teraz jest inaczej,choinek pod dostatkiem,kiedyś był limit i trzeba było trzymać rękę na pulsie.A po drugie starsi ludzie wolą,wolniejsze tempo.Dzisiaj zabraliśmy się z żoną za porządki,i chata wysprzątana,wystrojona,choinka świeci lampeczkami.prezenty leżą pod choinką,czekamy na wnuczki i gości w wieczór wigilijny.Najgorsza robota jest zrobiona.Myślę, że u Ciebie też robota wrze,żeby później móc siąść spokojnie,to teraz trzeba się pokręcić.Tak to już jest.
Krzysiu,miałem wczoraj wpis z życzeniami od Halinki Kwak,taki sam był u Ciebie,a dzisiaj go nie ma - wyparował?Czy Miałeś takie numery?.
Dzisiaj na pewno Pójdę do Ciebie.Pozdrowienia.Ryszard Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor

Post »

Obrazek
Obrazek

KAŻDEMU,OBOJĘTNIE SKĄD,
OD ŚWITU AŻ DO ZMROKU
WESOŁYCH I PRZYJEMNYCH ŚWIĄT
życzy
RYSZARD
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Witaj Rysiu :D
Serdecznie dziękuję za życzenia.
Udało mi się kupić choinkę ale teraz mam problem następny,
muszę latać szybko po sklepach w poszukiwaniu lampek bo się okazała
za jest za duża i jest zdecydowanie za mało lampek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Trzeba ją było też skrócić o jakieś 20cm od spodu i skrócić przewodnik żeby szpic można było
nałożyć. No ale czego się nie robi dla pięknych świąt.
No a dzisiaj czekają mnie porządki i to takie na całego :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak choinka będzie gotowa to wkleję jeszcze szybko zdjęcia, mam nadzieję że pokażesz też Swoje drzewko :)
Pozdrowienia dla Ciebie i Małżonki :wink:
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Kwitnące cudo

Post »

Krzysiu;to Ty kupiłeś drzewo,nie drzewko,skoro skracałeś dół,no górę trzeba dopasować do" czubka".To nie dziwota,że nie starczyło Ci lampek,ale przynajmniej Miałeś co robić..żartuję.Myślę,że już ze wszystkim się uporałeś i piękna choinka świeci pełnym blaskiem.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego.RyszardObrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Hahahahah no nie jest aż taka wielka mam zdjęcia ale jeszcze nie na komputerze. W wolnej chwili dodam jej zdjęcie.
Pozdrawiam serdecznie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Rysiu mam nadzieję że się nie przejadłeś w wigilię. Mam nadzieję że wychodzisz z rodziną na spacery,szkoda tylko że nie ma śniegu
Genia
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

A ja powiem że u mnie było biało. Bardzo fajnie. W domu choinka się świeciła a za oknem padał śnieg. Nawet zrobiłem parę zdjęć. Jeszcze dzisiaj jadę do centrum to pewnie zdjęcia zrobię. :) :wink:
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor

Post »

Geniu;Oj!!!!.podjadłem nie źle,trochę mało chodzenia,ale myślę,że teraz dojdę do siebie,dzisiaj wróciliśmy od syna i na jedzenie nie patrzę,tylko popijam herbatkę.Dobrze,że to tylko dwa dni,chociaż niektórzy przedłużyli sobie te Święta.
Krzysiu;trochę Ci zazdroszczę tego śniegu,bo na pewno chciałoby się wyjść razem z dzieciakami i powygłupiać się na śniegu.I świat ładniej wygląda.U nas co prawda,lekki mróz i zimny wiatr,co nie skłania do spaceru,ale śniegu nie widać,może w tych dniach coś spadnie.Czy Mikołaj spełnił Twoje życzenia?.Serdecznie Pozdrawiam Ryszard Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”