Ogród - hal1959 /r.2008/

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Halinko Twoje zdjęcia rzuciły mnie na kolana(jak zwykle zresztą :D )i te w w bieli i w błękicie. Jak patrzę na ostróżki to ogarnia mnie sentyment, miałam kilka lat temu olbrzymią piękną ostróżkę, naprawdę dużą rozrośniętą kępę , sadzoną jeszcze przez moją mamę , no ale zachciało mi się ją przesadzić w inne miejsce , no i niestety coś jej się nie spodobało i uschła i pozostało tylko wspomnienie, bo nawet nie ma zdjęć :cry:
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Witaj Zeniu ,no to będziemy wiosną biegać i szukać białej ostróżki,a może znajdą się jeszcze inne kolory :?: :lol:

Agnes dobrze,że napisałaś o swojej ostróżce ,bo ja lubię przesadzać,ale będę pamiętać żeby jej nie ruszać :roll: .Twojej szkoda :cry:
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Halinko...ja już wypatruję choć nasion ostróżki. Przecież też można. Pewnie że łatwiej sadzonkę...ale jak na razie ani nasion, ani sadzonki nie zdobyłam. Może faktycznie we dwie zdobędziemy. Co dwie głowy, to nie jedna. :lol:
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Zeniu będę szukać intensywnie.......aż znajdę :lol:
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Post »

mme33 pisze:Piękne są twoje ostróżki...jak marzenie.Ja zafunduję sobie chyba białe :D Są takie dostojne ;:180
Ja sobie fundnęłam jesienią. Zobaczymy, jak przezimują.
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Asiu poradzą sobie ,ja specjalnie jakoś ich nie przykrywałam,więc mam nadzieję,że zahartują się :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

Jeszcze raz muszę pochwalić - super wyglądają fotki z tymi podpisami :)
No i podziwiam znajomość nazw !! Ja mam sklerozę i rzadko pamiętam te skomplikowane nazwy a Ty sypiesz nimi jak z rękawa !! Przecudne ostróżki !! Uwielbiam je. Siałam 2 razy ale nie wzeszły nawet... nie wiem co zrobiłam nie tak. W końcu w tamtym roku kupiłam sadzonkę, ale widzę, że muszę dokupić, bo one się pięknie prezentują w gromadce.
Jutro muszę się jeszcze raz wybrać na spacer do Twojego ogrodu, bo zwiedzałam go już kiedyś, ale tyle tam śliczności, że jak się skończy oglądać, to od razu można zaczynać od nowa ;:2
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Witaj Halinko!
Zwiedzałam już Twój niezwykły ogród "na gruzach", ale zdaje się. że nie zdążyłam zaznaczyć swojej obecności :oops:
Oczarowały mnie Twoje błękity! Szczególnie zaskoczyła mnie lobelia, bo znam tylko taką szafirową. Czy ona u Ciebie rzeczywiście taka błękitna?
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

hal1959 pisze:Zeniu będę szukać intensywnie.......aż znajdę :lol:
Ja także...tylko jak przeczytałam że z nasion nie bardzo to już sama nie wiem. Na sadzonki nie mam szczęścia trafić. No ale szukać trzeba........muszę je mieć. :wink:
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Aguś cieszę się,że nauczyłam się podpisywania,zawsze to mnie intrygowało ,a nie miałam pojęcia jak to się robi,teraz wiem i podpisuję.Nazwami to ja nie operuję tak za bardzo,ale staram się zapamiętywać lub zapisywać,gdy natknę się na nazwę roślinki ,którą mam ,dużo zidentyfikowałam na forum nazw swoich roślin i dlatego tak sypię jak z rękawa,jak Ty napisałaś :lol: Zwiedzaj mój ogród ile chcesz,zapraszam :D

Izuniu dzięki za odwiedzinki :D .Co do lobelii , to miałam 3 kolorki,fiolet,taki ciemno niebieski i taki jak na fotce ,najbardziej właśnie mnie się ta ostatnia podobała :D

Zeniu ja oblecę wszystkie te "moje" ogrodnicze i muszę znaleźć ostróżkę ,bynajmniej białą :D .Wolę kupić sadzonkę :wink:
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”