Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ja również pragnę pogratulować.
Ogromnie jestem ciekawa, jak zagospodarujesz nowy teren :)
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko świetna wiadomość, ;:215 jednak pracy przed Tobą dużo na nowej działce. ;:108 Cudna ta biała dalia. ;:oj Już miałam nie kupować bylin, ale jeżówki White Duble masz takie cudne, że chyba zajadę do szkółki. :wink: Spokojnych dni, ;:168 bo znowu upały.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

To teraz nareszcie będziesz mogła rozwinąć skrzydła ;:63 Gratuluję zakończenia transakcji :tan
Coraz więcej jeżówek rozkwita ;:63 To cudne kwiaty i niezmordowanie kwitną aż do samych mrozów :tan Twoje już pięknie rozrośnięte ;:63
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Te chmury to wyglądają bardzo groźnie!
Piękne hortensje.
Pomidorki własne o niebo lepiej smakują.Ja też rożne mam i co raz już podjadamy :)
Czytam,że poszerzyłaś areał ziemi. Gratuluję!!30 arów, to już całkiem sporo!
My też nie dawno dokupiliśmy do tego co jest na działce, czyli jeszcze 16 a.I teraz jest 23 już.Ale tam mam y dużo karczowania, drzew i krzaków.A trochę ze zdrowiem syna i operacja była.I nie było i kiedy i komu Także te czynności na jesień odłożone.
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko u Ciebie cudnie kolorowo! ;:oj gratuluję pomyślnego zakończenia zakupów ;:224
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko podwójne gratulacje - z powodu sfinalizowania wreszcie zakupu i wygranego konkursu ;:63 Nie głosowałam, bo miałaś Ewę za konkurencję, której ogród też z przyjemnością odwiedzam, a głos można oddać tylko jeden :(
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

:wit Ewelinko

Gratuluję udanego powiększenia działki ;:215 To teraz możesz spełniać swoje ogrodowe marzenia, będę z ciekawością podglądać co tam fanego wymyślisz :D

Piękna ta biała dalia ;:167 Pisałaś mi w wątku, że to może Snowbound, a porównaj swoją z White Perfection - wydaje mi się, że jest bardziej podobna, bo jest bardziej napakowana płatkami, chociaż obie są cudne :D
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Oj Twoje roślinki nie wyglądają na zmęczone czymkolwiek :wink: Jak Ci się sprawuje Heritage? Mój pierwszoroczniak tez zakwitł, ale jest zdecydowanie najbardziej wiotka róża ze wszystkich, które posiadam... Gdybym nie popodpinała jej na patykach bambusowych, to z pewnością by się po prostu połamała :| mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zmężnieje...

Gratuluje zakończenia formalności, niech się nowy kawałek ziemi dobrze sprawuje ;:196
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewlinko pomidorki apetyczne, a Twój ogród jak zwykle zachwycający! ;:167
I serdecznie Ci gratuluję powiększenie włości! ;:304 ;:215 ;:138
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witajcie :wit .


Nie wiem jak Wy ale ja mam już dosyć tych upałów ;:222 . Nic mi się nie chce a ogród stoi samopas :roll: . Ograniczam się jedynie do podlewania . Nie mam nawet nowych zdjęć ale nic ciekawego się nie dzieje ;:224 . Róże powoli będą powtarzać kwitnienie ale to młodziki dlatego na szał kwiecia nie liczę :lol: . Prym wiodą teraz hortensje, jeżówki ;:333 . Ja namiętnie przeglądam ofertę cebulowych i zacieram rączki .


Jagi niestety sprawy urzędowe trwały sporo czasu ale najważniejsze, że już po wszystkim ;:138 . Z urządzaniem nie będziemy się spieszyć bo najpierw trzeba zająć się wyrównaniem terenu, który jest dosyć krzywy i trzeba złapać jako taki poziom w stosunku do domu . Tego roku ograniczymy się jedynie do pilnowania żeby to nie zarosło a wiosną mam nadzieję , że zaczniemy coś działać ;:108 . Zimą będę miała sporo czasu na planowanie i oby kiedyś efekty były zadowalające. Pozdrawiam :wit .


Madziu dziękuję ;:196 . Sama jestem ciekawa jak mi to wszystko wyjdzie ale powoli, najpierw wjazd, chodnik a potem rabaty . Zimą będę miała czas żeby sobie rozplanować mniej więcej jak to ma wyglądać ;:108 .


Soniu pracy będziemy mieli sporo ale mam nadzieję, że poradzimy sobie z tym ;:108 . Najbardziej chciałabym się od razu ogrodzić bo pies sąsiada upodobał sobie naszą działkę i brudzi tam. Boję się, że jak zacznę zakładać rabaty to wszystko nam poniszczy ;:222 . Niestety ogrodzenie to jednak koszt więc musimy chwilkę poczekać na tą inwestycję. Jeżówkę White Double Delight szczerze polecam . Mam ją od zeszłego roku a wspaniale się rozrosła i długo kwitnie ;:215 . Dziękuję i wzajemnie ;:196 .


Iwonko dziękuję ;:168 . Jeżówki podbiły moje serce i na pewno będą kolejne ;:108 . Muszę przyznać, że te odmianowe urosły mi szybciej niż te zwykłe ;:oj . Nie mam pojęcia co jest przyczyną ;:131 .
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelka ale świetna wiadomość, nowe włości ;:138 To chyba to, o czym każda ogrodniczka skrycie marzy! :D Mam nadzieję, że Ci to sprawi dużo radości ;:196 Gratuluję również wygranej ;:215 ;:196
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Aniu chmury może i wyglądały groźnie ale nic nie popadało ;:306 . One tylko postraszyły. Własne pomidorki są bardzo smaczne . Co prawda mam tylko koktajlowe ale może w przyszłości będę sadziła też i inne. To prawda, dokupiliśmy działkę i teraz mam 19 arów ;:108 . 30 arów ma Kasia więc musiałaś źle doczytać ;:168 . W każdym razie ten nasz areał i tak jest całkiem spory i będzie co robić przez najbliższe lata. Tobie również gratuluję powiększenia włości ;:168 . Praca, nie zająć, nie ucieknie a zdrowie najważniejsze ;:108 . My tego roku nie planujemy wielkich prac bo mój eM jedzie za tydzień na poligon do października a potem ja jadę na trzy tygodnie na turnus rehabilitacyjny z córką i wrócę w listopadzie dlatego nie będziemy mieli czasu na jakieś prace. Wiosną ruszymy z kopyta :wink: .


Lenko dziękuję ;:196 . Bardzo długo to trwało i tym bardziej się cieszę, że już po wszystkim.


Małgosiu dziękuję ;:196 . Rozumiem to bardzo dobrze. Mi było dziwnie wygrać z Ewą bo przecież również Ją odwiedzam :oops: a poza tym ma cudny różany ogród. Mam nadzieję, że Ewa też będzie miała tą przyjemność zwycięstwa.


Dominiko dziękuję ;:196 . Teraz mam pole do popisu ale ile pracy nas teraz czeka . Mam nadzieję, że za kilka lat teren będzie chociaż trochę zagospodarowany. Oby tylko zdrowie dopisało ;:108 . Nie mam pojęcia co do za dalia ale jest przepiękna . Nie wiedziałam, że dalie mogą mieć tak duże kwiaty ;:oj . Na pewno pokuszę się o jeszcze kilka odmian w przyszłym roku ale tym razem z pewnego źródła a nie z marketu :roll: .


Aniu-Ann_85 Heritage mam od jesieni i niewiele mogę na razie o niej powiedzieć. Jak do tej pory trochę marnie mi rośnie bo jest niska ale w ogóle nie jest wiotka. Dumnie trzyma swoje kwiaty ;:108 . Na razie nie kwitła zbyt obficie ale może za rok będzie lepiej. Liczę, że Twoja zmężnieje ;:108 . Dziękuję ;:168 .


Basiu bardzo Ci dziękuję ;:196 i pozdrawiam.


Agnieszko bardzo dziękuję ;:168 . Nowy teren wiążę się z większym wysiłkiem na początku ale mam nadzieję, że podołamy . Potem będzie tylko czysta przyjemność tworzenia i sadzenia ;:173 . Myślę, że każda ogrodniczka skrycie o tym właśnie marzy a zwłaszcza w momencie kiedy brakuje już miejsca na nowe nabytki.


Pozdrawiam i spokojnego dnia życzę :wit .
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko gratuluję nowych arów. ;:138 Będzie się działo wiosną...pomału zagospodarujecie zakupioną działkę.
Niestety wszystko opiera się o kasę. Obojętnie co się robi, trzeba się trzymać za kieszeń. Oj marzy mi się taki osiołek co się go ciągnie za uszy i dukaty lecą..... ;:306
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”