Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Świetne, kolorowe, obrazki jesiennego ogrodu, oby jak najdłużej takiego świetlistego ;:63 . Mnóstwo barw i jest w czym wybierać jeszcze. Na to się pracuje latami, sadząc rośliny, ktore nam wpadały w oko :tan . Mnie taki właśnie ogródek się "podobywuje" ;:173 .
Twoje paprocie świetnie się trzymają, hosty niestety idą spać ;:108 . Dobrze, że trawy jeszcze się nie dają i dość są teraz widoczne ze swoimi kwiatostanami.
;:168
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Blueberry Natalio zdjęcia mówią same za siebie :D ...staram się wykorzystać te słoneczne chwile tak jak potrafię i jak mi się uda! ;:224

Iwonka1 ;:108 wykorzystuję,wykorzystuję ;:3 ...Pobyt i działkowy obchód zaczynam od jak to mój M mówi foto sesyjki :) Po robocie może mi się nie zechcieć albo może mi czasu zabraknąć jak M zacznie kluczykami dzwonić na odjazd...A i w trakcie prac i przemieszczania się po działce moje oko jak migawka coś zarejestruje ;:306 ,co muszę niezwłocznie obiektywem uchronić od zapomnienia... ;:oj
Mogę sobie pozwolić na całodniowy pobyt na działce bo wysłużyłam sobie ten czas 40 letnią nieprzerwaną pracą na etacie ;:oj ... Doczekasz się i Ty a na razie ciesz się młodością! :) ;:108
Wielkie dzięki za uznanie dla moich zdjęć i miłe odwiedziny! ;:180

Pulpa222 Aniu kolorów na działce nie brakuje a ja mam chyba dar ich wyszukiwania / niech i ja użyję samooceny w tym miejscu :oops: /Ale każdy dzień przynosi nowe obrazki...
Paprocie rzeczywiście najlepiej się jeszcze trzymają ale to rośliny,które jeszcze nie w pełni zagościły na FO...na nie też przyjdzie czas :roll: ..Obecny trend to trawy ..trudno spotkać zdjęcie nie podparte trawami... :) Red Baron choćby króluje... i nawet wiem, skąd ta zaraza przyszła... ;:306

Moje jesienne impresje...

Obrazek

Obrazek

proso ;:167 ...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

U mnie Red Baron ma 2 piórka, więc bez reklamy :evil: .
Sporo jeszcze róż u Ciebie kwitnie i się nie daje jesieni. Zdjęcia super, typowo impresjonistyczne, a dobra samoocena to połowa sukcesu - druga, to zdjęcia ;:168 . Tak trzymać ;:108 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Aniu ;:167 ;:180 od czegoś trzeba zacząć ;:oj ...to dotyczy zarówno Twojego Red Barona jak i mojej samooceny...! ;:306
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Słuchając audycji porannej W.Manna :heja szykuję serię zapewne ostatnich takich świetlistych zdjęć ...Liście ,listki,płatki i płateczki pławią się w promieniach jesiennego słońca ;:167 ... ale znowu nadchodzi szaruga jesienna i te resztki letniego piękna odejdą w siną dal jesiennych mgieł... ;:131

Dzisiaj jeszcze ma być jesienny, miły dzień bo jutrzejsze prognozy nie jednoznaczne... :roll:
Cieszmy się chwilą... :lol:

Dla licznego grona anonimowych ;:204 cdnastąpił... :)

Jesienne barwy w moim obiektywie... ;:177

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

W słonecznym blasku wszystko pięknieje ;:oj Nawet niepozotny, pokryty plamkami liść. Jeszcze dzisiaj odwiedziło Cię słońce? U mnie już niestety od wczoraj go nie ma, ale przynajmniej nie pada :heja
Cudne są Twoje zdjęcia ;:63 Dobrze, że nie próżnujesz na działeczce i pstrykasz :tan Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1520
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Cudowne barwy, Maryniu :D Szkoda, że pogoda się zmienia bo teraz jest cudownie. Czekając na wiosnę będziemy częściej odwiedzać wątki ogrodowe i planować nowy sezon :)
Piękny ogród :)
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Jestem, widzę, podziwiam! :roll: :roll: :roll:
Piękne zdjęcia jesiennych barw, Maryniu! ;:138 ;:138
Dobrego tygodnia. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Iwonko, Izo,Lucynko, smętnie tu i głucho tym bardziej dziękuję za miłe wizyty i opinie ;:196
Aura już typowo szaro-jesienna...po złotej pławiącej się w słońcu tylko wspomnienie na fotkach pozostało...Dzisiaj jakieś przebłyski ;:3 były ale nie miałam możliwości skorzystania z uroków jesieni w plenerze przez obowiązki towarzyskie... ;:167
Ostatnie dni poprzedniego tygodnia pozwoliły mi na krótki pobyt z aparatem na działce więc maleńką ich próbkę pozostawię w niedzielny wieczór...

W kadrze zatrzymane moje działkowe obrazki...

marcinki w kolejnej odsłonie
Obrazek
opadająca mgła skropliła się na listkach orlików
Obrazek
kwitnące o tej porze pierwiosnki to żaden ewenement, to jeden z kilku...
Obrazek
Pinky Vinky starzeje się z godnością
Obrazek
i takie tam...
Obrazek

Obrazek
odkryłam kwitnącą ponownie jarzmiankę

Obrazek

wycięte liście odkryły mini oczko
Obrazek
i złota chryzantemka

Obrazek
i jeszcze takie różyczki...marne
Obrazek

ostatnie tchnienie ostróżki...
Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu nacieszyłyśmy się ciepłem i słońcem. :tan Zdjęcia jak zwykle pooglądane. Ceglasto pokazana hortensja PV prześliczna.;:138 Szarugi miną, a już za pięć lub sześć miesięcy pokażą się iryski i krokusy. :)
Dobrego tygodnia. :wit
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1520
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, rzeczywiście mało wpisów jest. Nie wiem czy tu zawsze tak było czy to ten rok taki słabszy. No nic, każdy pewnie ma swoich spraw na głowie mnóstwo. Zima pewnie w długie wieczory będziemy wszyscy częściej tu zaglądać i dłużej buszować :)

Śliczne ostatki jesienne pokazujesz. Nie wiedziałam, że masz oczko wodne :) Pinky Winky ślicznie nadal wygląda choć przysypana szarością troszkę. Marcinki dodają uroku i delikatności :) Jarzmianka jak zawsze mnie zachwyca. Czy ona jest przysmakiem ślimaków czy jej nie ruszają?
misssun
50p
50p
Posty: 84
Od: 1 cze 2015, o 11:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Ja z tych marnotrawnych niepiszących ostatnio, a teraz mam dużo do nadrobienia :)
Twoje zdjęcia są jak obrazy kiedy się na nie patrzy to świat za oknem wydaje się mniej szary, a jesień potrafi zachwycić. Szkoda tylko, że w kontraście do siedzenia przed ekranem z gorącą herbatą i z tymi cudnymi obrazami za oknem hula wiatr i deszcz.
Sandra, Malinkowo
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

No i mamy ;:oj ...piękna złota jesień odeszła w siną,deszczową,zamgloną ,dal... ;:131
Czasem zajrzę na FO ale tu jest jak jest... ;:131 Dobrze, że pozostają mi zdjęcia do oglądania i kontemplacji dla zabicia chandry... ;:145

Moim nielicznym Gościom dziękuję za dobre chęci... ;:180

Obrazek

Soniu zdjęcia pooglądane ;:180 ... W moim wątku nie pogada, ;:306 ale zdjęcia pooglądać zawsze można! :) Zdjęcia to też forma komunikacji,czasem symboliki i przekazu .. Uwielbiam takie zdjęcia czasem mi się uda coś podobnego w swojej wymowie sklecić ... A Ty mnie często raczysz wnikliwą ich oceną... ;:180

Obrazek

lemonka ;:180 ostatki jesieni mają swój urok i staram się je utrwalać na fotkach w miarę moich skromnych możliwości. ;:173 Szkoda, że pogoda nie sprzyjająca delektowaniu się jej urokami...Na szczęście zdjęcia wcześniej zrobione rozświetlają te ponure dni.
Jarzmianek jakoś ślimaki mi nie ruszają a ponadto to ja ze ślimakami ostro walczyłam w tym sezonie bo była dosłownie ich inwazja u nas po 2 letnim okresie przerwy.

Obrazek

misssun witaj Sandro! ;:168 Miło mi, że odwiedziłaś mój wątek i dziękuję za uznanie dla moich jesiennych fotek!

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”