Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11514
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu żółte słoneczko piękne. ;:oj Dziękuję, ;:196 oczywiście poczekam z przesadzaniem na chłodniejsze dni, tylko kiedy takie będą, skoro w przyszłym tygodniu ponad 30 stopni. ;:202
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Dzisiaj po porannym lekkim deszczyku chwila oddechu przed falą upałów ...
Na razie pochmurno i rześko ...
Trzeba dobrze wykorzystać dzień bo upały nie sprzyjają ogrodniczym pracom ;:131

nie tylko róże...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
uwielbiam te subtelności w ogrodzie
Obrazek
czyż małe nie jest piękne ? ;:167
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
serotina
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

U mnie wczoraj było rześko i wykorzystałam ten czas maksymalnie. Dzisiaj niestety do 19 jestem w pracy, to rześkość za oknem mnie nie dotyczy. Fotopstryki jak zwykle rewelka. Pięknie pokazujesz swoje roślinki ;:63
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu no w upały nijak robić ;:131 dobrze, że się chociaż zdarzają chłodniejsze dni, można wtedy z pracami nadgonić ;:108 Szkoda że metoda z mydełkami nie podziałała ;:185
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16549
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, u Ciebie - jak zawsze - jest co podziwiać! ;:63 ;:63
Pięknie potrafisz pokazać uroki ogrodu. ;:215
Dobrej pogody i dużo zdrówka życzę. ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, chyba za prosty ten mydełkowy postrach by był.. ech...
No cóż, ja zastanawiam się jak odstraszyć lisy, bo coraz bliżej domu podchodzą a mamy psa i boję się o niego (West Terrier). Ostatnio widziałam jak lis robi przyczajówkę na niego ;:222 ;:145
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, melduję się :wit
Biegnę oglądać cudne fotki :D
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu padało Ci wczoraj u mnie spadło parę kropelek. Zastanawiam się czemu sarny lubują róże? U Marty koziorożec też zjadają róże. Do mnie przyszły,poczęstowały się buraczkami ale jeszcze wszystkich nie pozjadały. Małe jest piękne i też kupuje miniaturki host. Już olbrzymy mi się znudziły. A fotki jak zawsze cudne. :wit
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Iwonce1,Natalce,Lucynce, Basi,Adze,Ali , dzięki wielkie za odwiedziny dobre i miłe słowa! ;:196
Kanikuła rozpoczęta , ruch na forum podupadł jakby...Ożywienie w temacie różanym wyraźne ...
U mnie wczoraj 2 godzinny spokojny deszcz nawodnił zapewne ogródek,który nieco wcześniej gruntownie podlałam...Ale co deszcz to deszcz...Gleba na rabatach przepuści każdą ilość wody a tej ostatnio chyba nikt w nadmiarze nie ma...
Dzisiaj niezły upał się kroi u mnie więc odpoczynek w domu zapewniony może dopiero pod wieczór wyjdziemy na spacerek...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Piękne i bardzo miłe widoki - teraz jak nie upał, to leje, ale z drugiej strony dobrze, że pada, nie trzeba z konewką latać ;:108 Tylko na działkę nie da rady jechać, od wczorajszego popołudnia przez całą noc padało :roll:
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
misssun
50p
50p
Posty: 84
Od: 1 cze 2015, o 11:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

U nas tez pogoda okrutnie kapryśna przez co trudno coś zaplanować.
Twoje zdjęcia zmuszają do myślenia. Czasem gapię się w monitor i rozkminiam skład gatunkowy danego zdjęcia :) Im więcej róż tutaj oglądam tym mniej mam skonkretyzowany plan :).
Sandra, Malinkowo
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Widzę, że też masz 'potargane'czosnki; dla mnie super ciekawostka, ale mogłabym mieć ich więcej ;:7 .
Dawno nie pokazywałaś swojej Hakonechloy, czy znowu ją dzieliłaś?.
Moja rośnie, ale jak przysłwiowy 'chleb w gębie' - może doczekam porządnej kępy ;:134 .
Dwie mam w półcieniu, chyba przesadzę, gdzie jest jaśniej, bo one to 'cienizna' ;:174 .
Bawisz się aparatem, bo zdjęcia są ciekawe i niestandardowe, jak dla mnie super ;:108 .
Ogród pełen roślin, wręcz kipi nimi. To coś, co mnie urzeka w lecie. Żadnych linii, żadnych reguł ;:136 .

;:168
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Natalko to miło, że tak sympatycznie oceniasz widoki z mojego mini ogródka ...Sama wiesz, że działka to nie ogród przydomowy i ma skoro ograniczeń...Ale jak się człowiek postara :) ... to pewne walory i tutaj można dostrzec! ;:180

Sandro to wielce miły dla mnie i cenny komplement...Serdecznie dziękuję! ;:180 ;:196
Twoje zdjęcia zmuszają do myślenia
U mnie różami się nie zarazisz ... ;:185 ale jest wiele wątków, w których właścicielki prześcigają się w prezentacji swoich pupilek..
Jednak najczęściej odmiany w wielu z nich powtarzają się i wbrew pozorom wielkiego wyboru to nie ma...
Wystarczy odwiedzić kilka aktywnych i hity różane masz jak na dłoni! :) Innych roślin też dotyczy ta zasada... ;:131
Dostęp do roślin jest taki olbrzymi obecnie , że warto samodzielne wybierać rośliny wg. własnych upodobań, niekoniecznie korzystając z inspiracji innych...

Pulpa222 Aniu witaj no..wreszcie się ruszyłaś ;:63 :D nieuważnie oglądałaś moje obrazki ogrodowe bo ja ten czosnek pokazywałam od kilku lat... ;:108 W tym sezonie rozszedł się po forumowych ogrodach pewnie w jakiejś
popularnej ofercie był.
Hakonechloę pokazałam całkiem niedawno... Dobrze się ma ! :) Nowszej fotki nie mam.Coś taka niecierpliwa, ona tak szybko nie rośnie...moja rośnie w całkowitym cieniu słońce tam nie ma dostępu...Podzielone mam w słońcu i rosną też dobrze , przyrosty są ale szału nie ma...Ona z tych powolnych przynajmniej u mnie...ja traw nie podpędzam...
Piszesz ..Bawisz się aparatem :) ...dla ścisłości.. używam również czasem obiektywów bo efekty lepsze...... :oops: Dziękuję za uznanie moich foto poczynań... ;:196

Dzisiaj kolejny dzień siedzenia w domu , zapowiadają poważne burze dzisiaj u mnie i wiatry,zabrałam z balkonu moje doniczki bo liliami zaczęło już w nocy miotać... Obecnie wiatr się wzmaga i wygląda, że prognozy mogą sie sprawdzić...duchota...Obrazek



Obrazek

pierwszy floks
Obrazek

Obrazek
późny irys
Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”