Ogród 100 róż cz. IV

Zdjęcia naszych ogrodów.
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Witaj Aniu, ja również lubię spacerować po Twoim ogrodzie i tak jak Ty kocham róże. Czy azalia widoczna na zdjęciu jest pachnąca ?
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu, cieszę się, że wróciłaś ;:138 Zaglądałam na Twojego bloga, ale to nie to samo co forum.
U mnie magnolia perzeżyła przymrozki, oberwał jeden rododendron wcześnie kwitnący.
To kiedy będą pierwsze róże ;:65
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Cześć Aniu, dotarłam do Twojego wątku, choć okrężną drogą, nie bywam w dziale ogrodowym.
Śledzę Twój blog, ale milczę, no taka ostatnio jestem rozgadana.
Gratuluję 1- go różanego kwiatu, jestem pewna, że niedługo będzie ich tysiące. ?
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

:wit

Elu, bardzo mi miło czytać tyle ciepłych słów. Dziękuję ;:196

Monia, no pech, przecież zima nie była taka mroźna... Znowu wydatek :?
Bukszpanom nocne przymrozki nie groźne, a tylko to mogło moim w tym roku zagrozić, więc nic im nie dolega.

Krysiu, czyli jesteś na dobrej drodze do posiadania 100 róż w ogrodzie :D Cieszę się, jeśli mogłam się choć troszeczkę do tego przyczynić :tan

Wiem Ewa, że kochasz róże; tym bardziej miło mi Cię gościć :)
Tak, ta azalia - Cannon's Double jest pachnąca.

Aniu, no tak, niewątpliwie to nie to samo; czasami fajnie jest wymienić się doświadczeniami, a czasami zwyczajnie popaplać :D
Moja zima była bardzo łagodna w tym roku i wcześnie ruszyła wegetacja, stąd może takie szkody.
Róże pomału startują :heja

Alexia, wiem przecież, że masz ważniejsze sprawy na głowie. Zaglądaj, jeśli będziesz miała ochotę. Gadać nie trzeba...
Mam nadzieję, że ogarnę te tysiące :lol:


Nie ma upałów, więc różyczki rozkręcają się powolutku. Muszę przyznać, że ze względu na natłok zajęć bardzo mi to w tym roku odpowiada.
Pojedyncze kwiaty mają już: Rose de Resht, Cardinal de Richelieu, Harlow Carr, Bremer Stadtmusikanten, Olivia. Najbardziej ukwiecona jest jedna z moich ulubionych historycznych -Jenny Duval ;:167



Obrazek Obrazek


Obrazek


Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

;:100
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu nie zrobiłam zdjęcia ale dzisiaj zrobię i wstawię u siebie.
Wczoraj dojrzałam na dwóch krzaczkach u siebie zwiędnięte gałązki z pąkami róż a na tym samym krzaku obok pięknie rozwinięte już róże.....choróbsko jakieś ale ja się na tym jeszcze nie znam....co poradzisz :?:
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu - czekam na kwitnienie u Ciebie Cecyli , u mnie jest już 2 lata , ale kwiatu jeszcze dobrze nie widziałam , pokazuj co u Ciebie już kwitnie ;:3
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Pięknotki róże! Jak tu ich nie kochać? Ja co prawda jestem zmuszona oglądać je u innych, bo u mnie nie mają ochoty współpracować, poza jedną, pnącą na pergoli, która niebawem zacznie swój spektakl! Tej zimy przepadło właściwie wszystko różane w moim ogrodzie... trudno, będę delektować się widokami u innych!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Kaszka
100p
100p
Posty: 114
Od: 10 paź 2014, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Przepiękny klimatyczny ogród z Królowymi w roli głównej.
Niesamowite Różane Królestwo Aniu stworzyłaś.Będę częstym gościem w Twoim Raju ;:138

Pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

:wit

Krysiu, byłam u Ciebie, ale nie widziałam zdjęcia. Pewnie to uszkodzenie mechaniczne. Czasami też słabsze gałązki zamierają, ale po korekcji cały krzew z reguły nic nie traci :)

Tereniu, u mnie Cecylka bardzo ładnie kwitnie, nawet po przesadzeniu w ubiegłym roku paroletniego krzewu nie mogłam narzekać. Może Twoja sadzonka postanowiła się dobrze ukorzenić :) Oj, zaczyna się dziać; kolejne krzewy obsypują się kwiatami :tan

Mariolu, nie zniechęcaj się. Może trzeba wybrać te twardsze zawodniczki, a może historyczne... :D

Kaszko, witam nowego gościa w moim ogródku :wit Zapraszam :D



Zostawiam swój ubiegłoroczny nabytek - May Queen, którą rozpinam na ścianie budynku. W tym roku pierwszy raz mogę oglądać jej kwiaty :)


Obrazek
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu, cudna May Quenn, ale błagam, nie skazuj nas na katorgi i pokazuj więcej zdjęć :lol:
Awatar użytkownika
Sylwia88
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 9 cze 2017, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Hej :) Piękny, zadbany ogród, będę tu zaglądać częściej :)
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu, no żesz... Pojawiłaś się w nowej odsłonie ;:oj To chyba najfajniejsza wiadomość tego roku ;:108 Cieszę się jak nie wiem co :heja (jak szczerbaty na suchary albo jak nagi w pokrzywach albo jak głupi do sera )
Oj, będzie można się napatrzeć, nacieszyć ;:167
Wiem jak ciężko czasowo wyrobić, szczególnie przy prowadzeniu własnego wątku ;:108 Jednak mam nadzieję, że jakiś czas wytrzymasz, nawet jak ja wymięknę, co mi się zdarza co rok :;230
Nasadziłam u siebie kilka odmian historycznych, żeby wyrobić sobie pogląd i zadanie w materii. Cóż, nie polubiłyśmy się zbytnio ;:185 Widzę, że u Ciebie przeciwnie - serducho przy Jenny Duval ;:218
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu zaglądam często tu i tam :;230 na pisanie tak zwyczajnie czasu mi brakuje. :wink:
Zauważyłam, że sporo osób ma Jenny Duval, bardzo mi się ona podoba. Muszę was podpytać czy jej
kwiaty wytrzymują silne nasłonecznienie i czy przypadkiem jakieś robaczki jej nie kochają :;230
Może uda mi się wysiudać jedną dość grubą tuję, wtedy miejsce się znajdzie na coś :heja
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”