Mój ogród - Ewelina- 1cz.2007r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Mój ogród - Ewelina- 1cz.2007r.

Post »

Chciałabym zaprezentować parę zdjęć mojego ogrodu w różnych porach roku. Ogród to moja pasja, ale fotografowanie tego, co w nim wyrosło - też. Zapraszam na " spacerek " wśród roślin i kwiatów... Przyjemny zwłaszcza o tej jakże nieżyczliwej porze roku.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Ewelino W dziale mój piękny ogród załóż sobie swój własny wątek i tam przenieś wszystkie zdjęcia. Będzie to wątek w którym mam nadzieję będziesz się od wiosny na bieżąco dzieliła z nami urodą swego ogrodu.
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Ewelino jestem pod wrażeniem Twojego ogrodu.
ANETA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1466
Od: 14 lis 2006, o 19:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Ogród prześliczny ;:215 , i mam takie wrażenie że już gdzieś go widziałam , może w jakimś czasopismie ogrodniczym :?:
Awatar użytkownika
alka
200p
200p
Posty: 375
Od: 3 paź 2006, o 23:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Południe Gdańska

Post »

Ewelino, piękny masz ogród, tylko pozazdrościć. Wspaniałe są te wielkie sosny i pod nimi różaneczniki. Od jak dawna pielęgnujesz to cudo? Cóż to za krzak na siódmym zdjęciu, biało kwitnący ?
Pozdrawiam, Ala
Mój ogród - Alka
ANETA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1466
Od: 14 lis 2006, o 19:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Ewelinko moja babska ciekawość została zaspokojona, już wiem gdzie go widziałam :wink: spodobał mi się bardzo i go zapamietałam :) i teraz go odnalazłam , jeśli masz wiecej zdieć to wklej .
ANETA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1466
Od: 14 lis 2006, o 19:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

alka pisze:Ewelino, piękny masz ogród, tylko pozazdrościć. Wspaniałe są te wielkie sosny i pod nimi różaneczniki. Od jak dawna pielęgnujesz to cudo? Cóż to za krzak na siódmym zdjęciu, biało kwitnący ?
Ten krzew to Fotergilla większa - Fotergilla major ,
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Dziękuję za miłe słowa... Ogród liczy sobie 7 wiosen (za chwilkę "stuknie " mu ósma) a powstał na lesisto -polnej działce , gdzie porastała naturalnie sosna-stąd dziś te duże drzewa,trawa i inne zielsko. Faktycznie mogłas go już widzieć Anetko w piśmie "Mój piękny ogród " /maj 2005/, bo był w rubryce "Ogrody czytelników".Rzeczywiście ten krzaczek to Fotergilla major-a to białe to takie bazieczki ,które pojawiają się wiosną. Pozdrawiam Ewelina
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Jestem po wielkim wrażeniem .Przesliczny, widze że kochasz rododendrony, azalie i magnolie ..Powiedz jak Ty to robisz że trawa pod Twoimi drzewami jest tak zielona.Uwielbiam ogrody takie uporządkowane, wszystko ma swoje miejsce. ;:6
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ogród jest piękny! Różaneczniki zachwycające ( szczególnie urzekł mnie ten na przedostatnim zdjęciu - jak on się nazywa?) i głazy cudowne....
Jestem pod wrażeniem! Jak na 7 lat, to efekt jest wspaniały :D
Awatar użytkownika
stokrotka12311
500p
500p
Posty: 800
Od: 18 gru 2006, o 00:43

Post »

Super ogródek masz Ewelino!!!Jest po prostu śliczny,taki zadbany, dopieszczony-widać ze kochasz rośliny! :roll:
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Za oknami szaro-buro...Ale wystarczyło, by spadło trochę śniegu i popatrzcie jak ładnie sie zrobiło.To zdjęcia z przełomu styczni/lutego, gdy u nas trochę posypało.Pozdrawiam wszystkich,którzy tak jak ja z niecierpliwością czekają na wiosnę Ewelina Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Ewelino, nawet zimą masz fajne klimaty w ogrodzie, o lecie nie wspomnę.
Powiedz coś o sosnach, bardzo mnie intrygują - ile maja lat, jak zrobić, żeby były takie rozłożyste? :D
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”