Nie ma jak u Seby

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

A ja jak patrzę na warzywnik Seby to się zastanawiam skąd by tu w mieście wziąć słomy :roll: :roll: bo zaczynam podejrzewać że to ściółkowanie jest jednym z kluczy do sukcesu :D oborniczek w granulkach już sprzedają , ale słomy chyba jeszcze nie widziałam nawet w zoologicznym.
Może za ściółkę mogła by robić skoszona trawa , ale cholwecia przez suszę nawet nie ma co kosić ;:145
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Seba Twój warzywnik to wzorcowy, nie to co u mnie, że zielsko wszędzie. Choć walczę to i tak przerywam, jedynie pomidory i część kapusty mam wypielone tak jak bym chciała, bo reszta to co wypiele to odrasta.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5844
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Seba ,super pomidory ,super gąski ,piękna łąka ,a warzywniak jak marzenie. Jesteś wielkim szczęściarzem ,że mieszkasz w takich warunkach ;:167 Potrafisz to świetnie wykorzystać w swoim młodym życiu....
Pozdrawiam
Asia
Awatar użytkownika
Pelidea
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1590
Od: 21 cze 2013, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Jak patrzę na Twoje warzywa, to mam ochotę rozebrać mój warzywniak i posadzić tam cokolwiek, byle nie jadalnego. ;:223 Wspaniałe roślinki! Teraz tylko trzeba doczekać się zbiorów! Powtórzę się, ale podziwiam ogrom Twojej pracy! ;:180

Takie smoothie jest przepyszne - nawet dzieciaki je uwielbiają, ustawiają się w kolejce po "napój Shreka". ;:306 Zresztą ja bardzo lubię połączenia warzywno-owocowe. Zielony ogórek, szpinak, jarmuż, natka pietruszki - wszystko nadaje się do pysznych koktajli. Aby był bardziej owocowy można dodać banana.
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Wow, ale dorodne papryki ;:138 Podoba mi się, ze wszystko masz wyściółkowane, słomą i siankiem z trawy. Mi tej trawy ciągle brakuje, ale nie mam czasu pociąć słomy i dalej po pieleniu miejscami wyłazi goła ziemia, a chwasty tylko czekają, by się na taką siać :D
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

A czemu nie możesz zapylić melonów ?
Twoje/moje są w opłakanym stanie za przyczyną ślimorów ;:145 , ogryzione na maksa mimo to kwitną, ale czy co z nich będzie, nie wiem.
Podobnie tytoń, ten to chyba za narkotyk mają, bo ledwo odbije od ziemi a już na nim siedzą, mimo że obsypane grubo popiołem przechodzą po trupach pobratymców. ;:199
Reszta na szczęście rośnie, oby tylko popadało.
Dokupiłam dzisiaj nasiona kawona Złoto Wolicy i melona Charentais, ale to już w przyszłym roku do wysiania.
Miałeś może i możesz coś napisać ?
Zaopatrzyłam się też w fioletowe i czerwone szparagówki, też na przyszły sezon.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Jeeeju ale mnie tu dawno nie było.
Nadrabiam więc. Warzywka niesamowite,a kapusta ozdobna mnie urzekła.
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Seba :wit Przyszłam zobaczyć Twoje królestwo i oniemiałam ;:oj Masz niesamowitą rękę do roślin. Czego się dotkniesz, to rośnie jak na drożdżach ;:138 Warzywnik imponujący, ogród ozdobny również. Poza tym mieszkasz w pięknej okolicy a ogromny teren do zagospodarowania to moje marzenie. Aż chciałoby się spróbować tych wszystkich pyszności, które posadziłeś ;:224 Będę zaglądać i podziwiać Twoje ogrodnicze sukcesy i piękne zdjęcia ;:108
misssun
50p
50p
Posty: 84
Od: 1 cze 2015, o 11:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Mam tak jak Joasia, wydaje mi się, że mój warzywnik jest niezły póki nie zajrzę do Twojego wątku. U nas też słabo z deszczem, a podlewać nie ma kiedy. Co do krzaczków owocowych to w kilku ogrodach widziałam, że porzeczki w tym roku słabo jakoś idą. Pięknie u Ciebie wszystko rośnie, a najbardziej zazdroszczę takich ciepłych od słoneczka pomidorów :)
Sandra, Malinkowo
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Witaj Seba :wit . Kto tu nie nadąża?? Chyba racze ja ;:306 . Jejku jest mi okropnie wstyd jak patrzę na swoje warzywa :( . Beznadzieja i porażka ;:145 . Twoje są takie dorodne ;:oj . Jestem pod wrażeniem :lol: . Chciałabym żeby moje dzieci miały kiedyś takie hobby ;:224 . Arbuzowisko wygląda ekstra ;:138 . Skoro wpadłeś w różyczkę to niestety jesteś już stracony ;:306 . Przepadłeś ;:306 . Już widzę te różane rabaty za jakiś czas ;:173 . Pozdrawiam i smacznych zbiorów życzę :wit .
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Sebuś, jestem zachwycona Twoimi warzywami! ;:215 Wszystko równiutko, czyściutko, wygląda jak z katalogu :D Bomba!
Życzę Ci mega plonów ;:215
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Seba warzywa jak malowana ;:oj I pomyśleć, że ja cieszę się z kilku pomidorów :;230
Co do adopcji, to może taka rotacyjna, u każdego po troszku ;:306
Jeżówka prześliczna ;:167 Moje też powoli szykują się do kwitnienia. Finalnie tylko dwie nie wzeszły, strata nie duża, bo już posadziłam 6 nowych, teraz tylko czekać na kwiaty ;:65
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Nie ma jak u Seby

Post »

Seba,arbuza nie przesadziłem bo już nie ma sensu.W złym miejscu go posadziłem i tyle.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”