Moje różne zakątki.... cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu na tak powiększonym areale będzie nowe pole do działania :roll: ...Rozumiem, że musicie grunt przygotować ale z tego co pamiętam i ogródek przydomowy posiadasz...?
Wiosnę pokazujesz ładnie ujmując obiektywem! Zdjęcia super! ;:138

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

wczoraj szukałam w necie clematisa- powojnika Kaiser.
Chciałam sobie kupić.Bo mój jakiś niemrawy, i nie wiem czy przeżył. I wiecie co znalazłam .SZOK ;:oj
swoją własną prezentację mojego clematisa w firmie sprzedającej rośliny i tenże powojnik a moimi własnymi zdjęciami
na allegro http://allegro.pl/powojnik-kaiser-ciemn ... 46769.html
i prezentujące roślinę i 3 po kolei moje zdjęcia .A firmują je sobą ;:188
http://www.oczarjk.pl/?act=2711
Oto moje zamieszczone w tym forum, proszę do sprawdzenia, gotowe :
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... &p=4828726

W tym roku miałam taką sytuacje,że pan z firmy produkującej etykiety roślin. Zgłosił się do mnie, napisał z prośba o odsprzedanie takiego zdjęcia. Wysalam mu zdjęcia , wybrał i, odkupił i potem taki projekt powstał , który też mi przesłał.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I to normalne, prawda ???
A nie taka samowolka.
A to mój sprawca powojnik Kaiser

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Także uważajcie na swoje zdjęcia.Albo szukajcie i może zajdziecie swoje zdjęcia pod czyimś szyldem :roll:
Chyba zacznę swoje zdjęcia po prostu podpisywać. Muszę zobaczyć jak to się robi :wink:
Oczywiście pisałam do niego telefonu nie oborał.A rano znalazłam taką wiadomość,że proszę o udowodnienie ,że to są moje zdjęcia.
To on potem zdejmie te zdjęcia.A do tej pory reklamuje się moimi ;:155
Oczywiście wysłałam mu odp.Brr.
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu, przyszłam do Ciebie jak tylko zobaczyłam Twój wpis ;:196 Cieszę się, że wreszcie otworzyłaś nowy wątek :D I jeszcze nowe areały przybyły. Moje gratulacje ;:63 Będzie kolejny teren do obsadzenia, zaplanowania. Oj, będzie się działo u Ciebie.
Z wykorzystywaniem cudzych zdjęć bez zgody ich właściciela to niestety dość częsty proceder :evil:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu kradzieże tekstów i zdjęć w sieci niestety są, bo dostępność łatwa. Oczywiście że możesz dojść do tego że to Twoje zdjęcia ale nie wiem czy taki sprzedawca jest wypłacalny. Na Twoim miejscu zgłosiłabym do szefów all i narobiłabym mu smrodu, bo na to zasłużył nie dość że złodziej to jeszcze bezczelny!
Moje tulipany jeszcze ze spuszczonymi główkami, a śnieg jeszcze nie stopniał :wink:
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Witaj Aniu.
Pięknie rozpoczęłaś nowy sezon. Tak ładnie i kolorowo u Ciebie. Chyba ostatni atak zimy do Ciebie nie dotarł. Z przyjemnością będę oglądać u Ciebie kwitnące magnolie bo u swoich w tym roku kwiatów nie zobaczę. :(
Co do tego sprzedawcy to postrasz go policją. Powiedz mu że masz oryginalne zdjęcia i narobisz mu nieprzyjemności jak będzie uparty.
Ja kilka lat temu miałam podobną sytuację z hortensją. Nie dość że przywłaszczył sobie moje zdjęcia to podpisał nie zgodnie z odmianą. Po pierwszym moim mailu zdjęcia jednak usunął i więcej nie widziałam żeby 'pożyczał'.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Anu zazdroszczę dodatkowych areałów jednak pracy już mniej :D Ostatnio na wszystkich fotkach mam logo ,żeby zniechęcić potencjalnego złodzieja do kradzieży.Jednak taką wielka fotkę można skadrować ,żeby usunąć logo, dlatego mam wszystkie fotki zmniejszone.Masz śliczne fotki dlatego tak się stało.Są jednak i uczciwi sprzedawcy i chwała im za to.Fajnie ,że otwarłaś wątek .Fotki jak zwykle urocze ;:333 -
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Takie ...logo... można z łatwością usunąć bez śladu w pierwszym lepszym programie graficznym...
Dla chcącego nic trudnego! :roll:
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu w końcu jesteś :)
Nie może mnie zabraknąć w Twoim pięknym ogrodzie z cudownym drewnianym domkiem ;:167
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu jestem chyba pierwszy raz w Twoim ogrodzie, już wiem, że wrócę do Twoich poprzednich wątków. Tyle pięknych powojników u Ciebie w ogrodzie i tak pięknie pokazanych, nic dziwnego, że są "pożyczane" ;:224 . Fotki są prześliczne. Maidwell Hall kupiłam w tym roku, na razie stoi pod folią i już kwitnie, fajnie, że on taki wczesny. Kwiaty ma naprawdę ładne.
Jednak Twój Kaiser jest bezkonkurencyjny ;:oj , tyle wstępu ;:333 a teraz idę pospacerować po Twoich wcześniejszych wątkach.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu, ale ze mnie gapa! ;:171 ;:171
Dopiero teraz zorientowałam się, że jesteś ze swoim wątkiem. ;:24
Piękne zdjęcia robisz swoim roślinkom. ;:63 ;:63 A masz prawdziwe śliczności w ogrodzie. ;:215
Ogromnie podobają mi się narcyzy, zwłaszcza te pełnokwiatowe, rzadko spotykane w ogrodach. ;:333
Magnolia taka obsypana kwiatami! ;:138
Piwonia majowa już tak pięknie zapączkowana. ;:111
Falbaniaste tulipany ;:333 Śliczna kępa sasanek. ;:333
A pokazany przez Ciebie pełnokwiatowy clematis cudo prawdziwe. ;:433

Miłego weekendu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

marpa-Maryniu Wiesz,jak samemu się robi i to w wolne dni, przeważnie weekendy,To pomału pójdzie.
O widzisz,..A ja myślałam,że jak takie logo, czy podpis zastosuję na moim zdjęciu, to juz zdjęcie będzie naznaczone .
Dorotko350;Maska-Marysiu;JAKUCH-Jadziu Cieszę się,że do mnie zajrzałaś ;:196 Tak areału duzo przybyło.Ale pomału będziemy to robić,,Miałam nadzieję,że straszy syn nam pomoże przy karczowaniu..A tym czasem tydzień przed świętami skręcił nogę i.A jeszcze trzeba to operować,bo rzekomy staw się zrobił ( już kilka razy na przestrzeni lat coś z nią się działo. Przeważnie skręcenia)I ma mieć operację 8 maja.Także i potem nie wiele pomoże.Ale to nic.Aby wszystko tam dobrze mu poszło.Pracę zaplanowane kiedyś zrobimy ;:108
To smutne,że nasze, zdjęcia sobie inni kradną, czerpią zyski z tego.Darmowa reklama.Ale cóż Dziwny ten świat a ludzie jeszcze bardziej ;:129 Na razie z nim piszę...Ale on bardzo wolno coś odpowiada .
Tulipany u mnie pokulone, brak ciepłą. Ale żyją :)
Tak,są tez i uczciwi, co normalnie kupują zdjęcia i normalny kontakt z nimi jest nawiązywany ;:173
ulipanka-Wiolu Ataku śniegu nie miałam.Miałam i mam jeszcze przymrozki, zniszczyły kwitnące kilka drzewa owocowe, kilka lilii i magnolkę lekko czerknęły. To nie wielkie straty z tym co widziałam u innych :roll:
Napisałam do tego pana kilka emaili, ale coś wolno odpowiada.Raz tel, odebrała żona . i tyle.Zobaczymy co z tego wyniknie :roll:
Zdjęcia moje na jego str nonie wciąż są .
kasia100780-Kasieńko Witaj!
O jak miło czytać tak pozytywne słowa.Są jak balsam dzisiaj dla mnie, po całym dniu tyrania na działkach.
Trawę w ogrodzie miejskim wykosiłam. Mąż wojowała z dalsza budową grilo-wędzarki.Trochę posadziłam dalii, mieczyków na Dębowym oczywiście, aksamitek itp.Nie wiem czy dobrze, bo noce zimne.Ale co zrobię jak tylko weekendy mam wolne.
A i z sąsiadami trochę tzrba pogadać, kawę wypić....A mam ich wspaniałych :)

Trzmielinowe przyrosty wiosenne, nawet ładnie wyglądają ;:173
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Szafirki
Obrazek
i Jakieś ( chyba też szafirki ) kupiłam, posadziłam jesienią i nie pamietam jakie,Ale już ciekawie wyglądają :wink:
Obrazek
Obrazek
Te hosty te,które mają rozwinięte listki, niestety pójdę na straty,przymrozek ich zniszczył.
Obrazek
Ne które sa w kłach mają się lepiej
Obrazek
lilie większe też podmarzły, dobrze,ze tylko kilka a jeszcze ich sporo mam
Obrazek
Jedna śliwa mi w kwiatach calkowicie zmarzła.
A kolejne kwitną, a przymrozki dalej w nocy maja być
Obrazek
Obrazek
buduje się dalej grilo-wędzarka na tarasie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Oj to zacznie sie wędzarnicze szaleństwo ciekawe kiedy bedzie stała wiecha .Aniu cudne te puchate szafirki poszukaj nazwy bardzo mi sie podobają.Juz sobie wyszukałam u wujka G.... nazywają się Blue Spike
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu już mówiłam że wędzarnia to super sprawa, swoje wyroby to jest to ;:108
Moja też już stoi :heja
Takiego szafirka to jeszcze nie widziałam.
Szkoda, że hosty przymroziło.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”