Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Kasiu to u mnie będzie podobnie schody też w kafelkach i ścieżka od bramki do altany z bruku. Saba z jednej strony tuje a z drugiej strony będą azalie każda w innym kolorze nie za wysokie takie od 0.80 a najwyższe do 1.50 przeważnie pachnące. Mam nadzieję że będzie to ładnie wyglądało.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ciekawe jakie jeszcze niestodzianki Cię czekaja po byłym właścielu :wink: oby wszystkie przyjemne :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Aniu jak tylko coś znajdę to na pewno pokażę :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Aniu , mając porządną kuchnię, można już dłużej przebywać na działeczce . Zazdraszczam takiej szybko postępującej pracy , fajnie jak ma kto pomagać.
Fajna latarenka , świetnie będzie pasować do ogrodu, szkoda że mój poprzednik takich skarbów nie zostawił. ;:145
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Dziś ;:65 poszłam na działeczkę powolutku bierzemy się za strych a dokładniej za porządki na strychu i zrobiłam parę zdjęć. Przed altaną rośnie drzewo tak się nad nim zastanawiałam czy go nie usunąć ale jak się bliżej przypatrzyłam to już wiem że nie. Drzewko zrobiło mi niespodziankę bo nie chce być usunięte oto ona
Obrazek
a to kolejny znaleziony przedmiot wiecie może co to?? do czego służy.
Obrazek
a to dzwoneczki na razie zawisły na tarasiku zastanawiam się czym to czyścić ale już wiem że będzie ładne.
Obrazek

Iwcia co do kuchni to się cieszę nie będę latała z wodą w miednicy na pole żeby wylać. Szykuje się mi jeszcze jedna robota z dachem i z przerobieniem strychu na sypialnie oraz ubikacji. Potem już spowolnię prace.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu , a to cosik to nie do malowania ?
Dzwoneczki będą super ozdobą . Musisz mieć dużą altankę skoro masz miejsce na kuchnię , łazienkę i sypialnię. Będzie świetnym miejscem na oderwanie się od blokowiska. ;:304
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Może może i faktycznie że to do malowania bo prądu jako tako na polu nie ma. Altankę mam dużą i nie dużą ponieważ pomieszczenia mam trzy nie za duże jedno to pokoik z aneksem kuchennym drugi to pomieszczenie skąd wychodzi się na strych i zejście do piwnicy gdzie chce zrobić łazienkę no i strych. Ponieważ mam dużą piwnice nie potrzeba strychu do przechowywania i dlatego tam chcę zrobić sypialnię. Osobno mam dobudowaną drewnianą szopkę gdzie trzymam narzędzia. Pomieszczeń sporo i każde potrzebuje remontu. Kiedyś to zrobię naraz się nie da. Z blokowiska uciekam nawet teraz i zostaję do późna tam lepiej mimo wszystko woda prąd jest to musi wystarczyć.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie już o 5 rano pojechałam na działkę i od samego świtu miałam urwanie głowy tak jak wam pisałam wcześniej remont na działce. przed altaną pojawi się taras i nowy chodnik na razie wygląda tak
wczoraj i dziś
Obrazek
a to na zdjęciu mała żabcia i kotka jest jeszcze jeż który nocami chrapie i wiewiórka nie licząc sikorek w domku na drzewie
Obrazek
jutro ciąg dalszy pracy na działce pozdrawiam was
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu dzwonki rewelacja, mi to drugie znalezisko też przymina pistolet do malowania. Prace idą do przodu, juz niedługo będziesz mogła usiąść na tarasie i podziwiać piękne róże :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu widzę ciągłe zmiany i same ciekawe znaleziska :) ja u siebie aż tak ciekawie nie miałem :) działka z dnia na dzień ładniejsza ;:63
magda1975
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3079
Od: 25 lip 2008, o 18:25
Lokalizacja: wola niemiecka

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Oj tak na pewno znalazłabym miejsce dla tej latarenki. :wit
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam was wszystkich i dziękuje za miłe słowa u mnie kolejny dzień pracy na działce remont trwa prace posuwają się powolutku do przodu ponieważ deszczyk i przelotne burze trochu przeszkadzają. Jedni robią chodnik i taras a mój M miał dość patrzenia jak inni robią i też wziął się do roboty razem z moim bratem.
To ich arcydzieło
Obrazek

W piątek wyjeżdżam na wczasy nad morze jest to pierwszy rok kiedy mi się tak naprawdę nie chce wolałabym zostać i widzieć jak się to wszystko zmienia, a tu zostaje tylko mój M a ja jadę z córką i przyszłym zięciem.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Nie dziwię Ci się, że wolałabyś zostać. My w niedziele jedziemy w góry, a potem na kilka dni nad morze pod warunkiem, że będzie pogoda bo z dzieciakami kiedy nie ma pogody to ciężko coś robić.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”