Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie Foxowa może i masz racje ja nie mam pojęcia co to. Może będzie taki dzień i się dowiem zobaczymy. Saba u mnie jabłek i śliwek nie ma ani śladu ;:145
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

No nic innego mi nie przyszło do głowy, a jakoś kształtem pasuje mi jakaś płyta na to i będzie całkiem stabilnie.
Może założ jakiś osobny wątek o tych rzecach? Powrzucaj zdjęcia, może dzięki temu na część uda sie znaleźć nabywców. Często kupują to ludzie któryzy się zajmują rękodziełem. Oni potrafią z takiego starocia wydobyć duszę - biała farba, jakiś decoupage i wygląda to niesamowicie.

A co do owoców to u mnie jabłka też są- całe jedno ! :lol:
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam was chciałam się z wami podzielić moją radością :tan dziś kupiłam huśtawkę ogrodową 2 w 1 do siedzenia i leżenia jak czas pozwoli to w tym tygodniu będzie sobie już stała złożona w ogrodzie czekam tylko jeszcze na pokrowiec aby ja zabezpieczyć przed deszczem. Potem zamiast plewić i robić będę wypróbowywała działanie huśtawki w razie czego jest gwarancja ;:306 W tym tygodniu też już powinny być przywiezione tuje karłowate ozdobne dorastające do 1 metra. Skopane już jest obrzeża założone są płot wymalowany to można sadzić.W sobotę posadziłam jeszcze patisony chciałabym posiać jeszcze słonecznik ozdobny i maciejkę ale nie wiem czy nie za późno, ale niech się dzieje co chce tak ją posieję. Mam do was pytanie ponieważ chciałabym między tujami posadzić azalie to co będzie lepsze kora czy kamień.
A tak kwitnie moja druga piwonia tym razem na różowo
Obrazek

Foxowa na decoupage mam kilka rzeczy do zrobienia jak będzie gotowe to się pochwalę, a te starocie co nie wiem co to zaniosę do koleżanki na rynek może uda się coś sprzedać albo dowiedzieć co jest co.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu ,widzę że pracujesz szybciej niż ja . Już pomału będziesz sadzić ,a ja jeszcze nie skopane ;:223 . Huśtawkę rozkładaj ,rozkładaj ,będzie gdzie poodpoczywać po ciężkiej pracy.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Iwcia muszę się przyznać, że to nie ja ;:185 miałam pomocników przyszli się opalać, a najlepiej opala się w ruchu to wzięli się do roboty. Co skopali to ja wsadziłam bo przytachałam od sąsiadki z działki. Nie wiem co to jest ale dostałam kwiatek nazywa się cudaczek i mówią na niego też motylek jakoś tak. Jak zakwitnie ślimaki go nie zjedzą to zobaczymy
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

ooo robisz decoupage?
To koniecznie się pochwal potem swoją pracą :)
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Robię, ale tak naprawdę to jeszcze się uczę zaczęłam w tym roku od jajek wielkanocnych i chyba złapałam bakcyla teraz gdzie idę to za serwetkami patrzę. Ok zrobię jutro zdjęcia to pokażę.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo trzeba zawsze dobrze zorganizować sobie pracę, także pomocnicy są wskazanii :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Wczoraj mój M zawiózł mnie na działkę i miał przyjechać po mnie o 23 po pracy sporo bym zrobiła jakbym się nie zabrała za obrzeża. Zrobiłam sama około 4 metrów i założyłam też agrotkaninę i przyszedł deszcz ;:145 dobrze, że córka po mnie przyjechała bo nie było już co robić. Zostało mi teraz posadzenie tuj oraz wysypanie korą, ale to już na inny dzień. Dziś nie pojechałam na działkę bo padam na twarz wszystko mnie boli i nic bym nie dała radę zrobić chyba, że do sąsiadki na winko iść bo mnie zapraszała, ale z braku czasu jeszcze nie poszłam. Widziałam, że pięknie u was kwitną róże u mnie też zakwitła jedna biała reszta jest w pąkach, ale nie miałam aparatu zrobiłam zdjęcie komórką i nie wyszło za specjalne. Nazwy nie znam bo to róża która tu już była
Obrazek
Obrazek
to zdjęcia z niedzieli oprócz leżakowania i grillowania zrobiłam kilka zdjęć ale nie tak pięknych jak wasze.
to róża jadalna przepięknie pachnie
Obrazek
irys to już końcówka powoli przekwitają
Obrazek
gożdziki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Malinki
Obrazek
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Alicjo :)
Twoja historia przypomniała mi nasze początki, chaszcze, wory śmieci, znaleziska na strychu, odkrywanie kolejnych roślinek :)
Powodzenia życzę, idzie Wam bardzo dobrze, będę zaglądać :)
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam Kasiu i dziękuje ;:196 i oczywiście zapraszam.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
misssun
50p
50p
Posty: 84
Od: 1 cze 2015, o 11:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

chętnie się poprzyglądam początkom bo i u nas podobny etap, choć my generalnie zaczynaliśmy od pola, co ma swoje plusy i minusy :) znaleziska ciekawe, takie przedmioty z dusza można fajnie zaaranżować o ile ma się do tego smykałkę :)
Sandra, Malinkowo
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Fajne rośliny masz na działce, fajnie, że przetrwały.
Wysiałem sporo nasion goździka kamiennego, kojarzy mi się z ogródkiem mojej babci ;:108
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”