Ogród mojej małej Wiki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu..oczy nacieszyłaś ilością liliowców, przynajmniej mi nie żal że do Wojsławic mam daleko. Wyobrażałam sobie że tam to same rarytaski gdzie nigdzie nie kupisz. ;:oj Mimo to fajnie pospacerować i podziwiać taką ilość liliowców w jednym miejscu. ;:128
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Zuziu ja się zawiodłam bo myślałam, że jakieś ciekawe liliowce obejrze czy też żurawki, a tam to co wszędzie tylko w większej ilości. A nawet kępy liliowców duże obok siebie wręcz się zlewały i nie wyglądało to ładnie, do tego przekwitnięte kwiaty na łodygach brzydko wyglądały. Za to hortensje mi się podobały :wink: Parkowe aleje ładne ale secjalnie to nie warto jechać aby to oglądać - w ogrodach forumowiczów są ciekawsze rośliny.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

a mnie się podoba - ta liliowcowa alejka jest niesamowita!
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu , czyli moja jazda na dachu nie miałaby sensu , ;:306 Wojsławice rozumiem przereklamowane i nie ma po co jechać tyle kilometrów .Masz bardzo dużą kolekcję liliowców i jak Ci się rozrosną na Twoim areale , to nie będziesz musiała jeździć do Wojsławic bo i nawet odmiany masz ciekawsze i ładniejsze .Pozdrawiam ;:167
alunia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2216
Od: 6 lis 2010, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Widoki z wycieczki są piękne. Pomimo że odmiany nie są jakieś nadzwyczaj niespotykane to i tak warto popatrzeć na widowisko kwitnienia.
Jednak odmiana Twojego liliowca Susan Pritchard Petit przyprawiła mnie o zawrót głowy ;:131 Jest przecudny ;:167
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Piękna liliowcowa alejka.
Ale bym dzielił te kępy liliowców ;:306
Hortensje bukietowe są bezproblemowe, szukam dal nich odpowiedniego miejsca :)
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Maju z daleka jak szłam to wyglądało to niesamowicie, ale w zbliżeniu już nie było to tak zachwycające.

Elu to w sumie cudowne miejsce dla tych co nie mają własnych ogrodów, nie dla nas :wink:

Alu jechałam obok więc zajechaliśmy, drugi raz nikt by mnie nie namówił :wink: Wolałabym te 50zł za wtęp przeznaczyć na jakieś piękne liliowce do swojego ogrodu.

Seba jakbyś miał tyle liliowców nie chciałoby Ci się tego dzielić :wink:

Wczoraj wieczorkiem przyjechaliśmy do domu, dziś od rana lało... a miałam w planie posadzić świeżo zakupione iryski, chciałam też porobić zdjęcia liliowcom bo sporo ich zakwitło ale nie dało się bo były brzydkie. Wchodzę do stajni aby nakarmić konie a tam nasza klaczka ma źrebaczka ;:138 czekała aż przyjedziemy.

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Jaki cudny źrebak ;:138 :D
Aniu duże macie gospodarstwo rolne ?
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Seba my mamy niecałe 4 ha więc nie jest to dużo :wink:

Codziennie pada, nawet nie mam kiedy iść zielsko wyrwać. Cieżko też zrobić zdjęcia liliowcom bo mokre nie wyglądają ładnie. Mam nadzieję, że na sobotę bedzie pogoda bo mamy gości i planuje robić grila w ogrodzie
liliowce
Obrazek

lilie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Floksy
Ferris Wheel
Obrazek

Becky Towe
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

:wit Tyle zmian,nowych roślin, zrebaczek słodziak ;:167 g
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu , zastałaś przemiłą niespodziankę , źrebię śliczne , dobrze jak przybywa zwierząt , chociaż to zawsze duży obowiązek i odpowiedzialność .
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Jak tam pogoda girl się udał życzę duzo słoneczka i pięknej pogody
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu dużo się dzieje :wink: dlatego mam bardzo mało czasu na forum. Koników już nie ma sprzedane, teraz szukam drugiego kucyka bo potrzebuje towarzystwa nasza kucysia Umbra.

Elu dużo się zmienia, a obowiązków nie braknie do końca życia...

Alu gril się udał, po całym tygodniu padania sobotę mieliśmy piękną bez deszczu.

Ostatnio bardzo dużo się dzieje, mąż ma urlop więc zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany :wink: Tydzień w górach szybko zleciał i trzeba było wrócić do rzeczywistości, wróciłam do domu tylko z bukszpanem variegatą i iryskami od Roberta Piątka. Obejrzałam cudownie kwitnące irysy z australi :wink: teraz wiem, że chce ich więcej.
Do waszych ogrodów zaglądam ale w telefonie a z niego nie lubię pisać :wink:

Zaczynają kwitnąć dalie odmianowe:
Obrazek

Obrazek

A to te z siewu, niestety miały być niskie pełne i pomponiaste a są wysokie i niepełne...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Taką studnię mąż zbudował :wink:
Obrazek

Kwitną kolejne lilie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”