Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

To dziękują za informacje ;:196
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Masz bardzo ładne serduszka. ;:333
Moje całkiem rozwalone przez śnieg, nie wiem czy się pozbiera.
Chciałoby się już prawdziwej wiosny ze słonkiem a tu jak na złość znowu deszcze.
Tobie podwójnie trudno się pozbierać, ale jest nadzieja na lepsze dni...... ze słonkiem.
Trzymaj się ciepło. ;:168
Grażyna.
kogro-linki
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś cudowna wiosna u Ciebie, a Ty jak zwykle gotowa do działania i działasz. Uważaj bo teraz łatwo się przeziębić przy takich zmianach pogodowych, ja już też się rozłożyłam.
Utulam mocno w bólu po tragedii ;:196 aż mną wstrząsnęło.
Mimo śniegu ogród wygląd cudownie, pierwiosnki naprawdę śliczne, nic ze śniegu sobie nie robią i jaki okazały kwiat.
Pocieszę , moje pomidory też mizerne . ;:167
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu ,żadne słowa nie przyniosą pocieszenia a i czas nie zaleczy tych ran bo to największa z tragedi jaka może spotkać rodziców , dlatego tak trudno z tym się pogodzić .Mam nadzieję że praca w ogrodzie będzie rodzajem rehabilitacji dla Twojej duszy .Nareszcie w majówkę będzie trochę cieplej i ogrzeje nas życiodajne słonko , więc roślinki pokażą na co je stać .Czekamy na prawdziwą wiosnę i odrodzenie w przyrodzie .Martuniu , spróbuj pomidory podlać odżywką lub rozcieńczonym nawozem , może się wzmocnią .
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam ,dzisiaj też padało ,później przestało,było zimno i ponuro ,ale pracowałam trochę w ogrodzie,rozmnażałam moje kwiatuszki i sadziłam białe na nową rabatę ,a różowe kolory szły do rabaty różowej,to taka zabawa którą lubię najbardziej ,tak sobie układam ,może wyjdzie z tego jakiś obraz namalowany na ziemi,ale ,żeby mnie tak czas nie gonił to namalowałabym więcej obrazów,teraz jest 5 stopni , jesienne mgły i lekka mżawka ,katastrofa z tą pogodą ,na jutro nie lepsze prognozy.

Aniu,nie ma za co ,zawsze można zapytać :wit

Grażynko,serduszki miałam okryte jak zapowiedzieli mrozy i śniegi dużymi pudłami kartonowymi i pięknie przetrzymały,za moment zakwitnie ta czerwona Valentine ,oj bardzo chciałoby się ciepła i słoneczka ,ale będą deszcze,trzymam się jakoś,pozdrawiam ;:168

Dorotko,działam chociaż wydaje mi się ,że jakoś mi się wszystko wyślizguje ,odpukać nie jestem zaziębiona ,nawet zatoki są w dobrym stanie ,bo byłam dzisiaj u laryngologa ,a moje dolegliwości są najprawdopodobniej od kręgosłupa ,to też źle,ale w Busku mnie poprawią :uszy ,pomidorkom pewnie zimno,bo są w małej folijce,a grzeję je tylko zniczami,,pierwiosnki najlepiej zniosły te mrozy i śnieg,a co u ciebie na działeczce? Pozdrawiam ;:196

Eluś,to prawda,trudno żyć z takim balastem ,ja też czekam na lepsze dni ,a teraz gdy leje to rozmnażam roślinki i sadzę w nowych miejscach ,żeby deszcz je podlał,będzie im łatwiej ,pomidorki zasilam Astvitem ,ja myślę ,ze im po prostu zimno i nie rosną ,pozdrawiam :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Parę zdjęć zrobiłam ,jak pracowałam w ogrodzie,wiec zapraszam.

zaczynają zakwitać niezapominajki
Obrazek

Obrazek

lilie złotogłów tak szybciutko rosną
Obrazek

Grujecznik ma już coraz większe listki
Obrazek

Obrazek

jeszcze trochę czasu i będzie pełno wszystkiego na rabatach
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Oj będzie pełno, tylko kiedy Martuniu?Pogoda nie zachęca ani roślin do rośnięcia , ani nas do jakichkolwiek prac. :( Tylko chwaściory wniebowzięte bo nikt im nie przeszkadza... ;:333
Właśnie słucham w radio , że mają w tym tygodniu przejść ogromne ulewy. Największe na południu Polski. No własnie tego doświadczam... ;:145
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu leżymy razem z Małgosią i leczymy swoje zatoki, a Ty dołączysz do nas? :;230 Byłaś u lekarza?
Zrodziła się pewna nadzieja, że wygrzejemy przypadłości zjemy tabletki i zbierzemy się na zjazd ;:162 ale na razie żeby nie zapeszać ;:224 Pogoda gorsza już chyba nie może być i w prognozach to ciepłe i ładne przesuwa się coraz bardziej...byle nie do czerwca ;:oj Jak jechać do Ciebie i nie posiedzieć w ogrodzie ;:173
Niezapominajki u mnie tez już wystartowały, a białe najwcześniej! Obrazy kochana to Ty i tak malujesz ;:168 Buziaki ;:196
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto to dobrze, w Busku Cię podreperują :uszy . Cudownie już u Ciebie wszystko wygląda. Niestety ja jeszcze nie mam co pokazywać. Ciągle wszystko stoi, trochę żonkili, tulipany 2 tygodnie próbują rozkwitną i nie mogą, kaczeńce , trochę pierwiosnków i tyle. Bardzo powoli to wszystko idzie, a i ja jakoś zebrać się nie mogę. Co na pilne to zrobiłam, teraz będzie pierwsze koszenie , jak przestanie padać. Trawa dała czadu jako jedyna ;:172 .
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia (to mi się podoba ;:168 ) Mimo deszczu ilość roślin na rabatach, które garną się do życia jest imponująca ;:215 póki co nie przesadź z moknięciem na deszczu...(ty nie roślinka :D ) Pocieszenie w piosence Partity ..."bo gdy wiosna buchnie majem, cały świat się majem staje
to wiosenne słońce sprawia że "... ;:3 już tuż, tuż, ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu , widzę że będę podziwiała czosnki u Ciebie bo masz ładną kępę i pewnie nie jedyną przy takim ogrodzie .Wolno to wszystko się rozwija a kwiecień jeszcze rośliny spowalnia .Nawet krzewy stoją w miejscu , może maj nas dogrzeje ;:65
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witaj Martuś, wszystko się przyjęło a miskant już pokazuje kiełki. :wit
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Wyjątkowo klimatyczny zakątek ;:215
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”