Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Dzisiaj zrobiłam obchód w ogrodzie i są zdjęcia ,może się kwiatuszki powtarzają ,ale co jest to pokażę,wiec zapraszam na spacerek.

rabarbar dłoniasty nic sobie nie robi z zimna
Obrazek

nawet pączuś kwiatowy już się wychyla
Obrazek

Epimedium
Obrazek

Obrazek

jagodowiec
Obrazek

pełnik też sie spieszy
Obrazek

ostatnie narcyzki
Obrazek

serduszka była w czasie mrozów przykryta kartonem ,więc przetrwała
Obrazek

pierwiosnki dzielnie przetrwały mrozy i śniegi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

epimedium żółte
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto zdrowie najważniejsze, życie mamy jedno i jak widzisz czasem bardzo króciutkie ;:174
Może ty mi doradzisz jaką roślinką zadarnić wolne miejsca pod iglakami ... żeby rosła szybko i w miarę bezproblemowo :) Maj ma być już jak maj ;:3 więc niech szybko nadchodzi ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu bardzo rozsądnie! pochwalam nie ma się co szarpać nad miarę trzeba się rozkoszować życiem. Dlatego doniczek nie rób ale na wystawę rano możesz pojechać żeby coś kupić :D Oczywiście jak będziesz miała chęć. Współczuję tragedii kuzyna i przeżywania całej sytuacji ;:4
Pączuś rabarbarowy wygląda nieco seksownie ;:306 Podoba mi się ta roślina i nawet znalazłam gdzieś ale wszelkie zakupy odłożyłam najpierw po kanalizacji a teraz jeszcze wyjazd. Boję się o dostawę ze Starkl i mam nadzieję że zdążą przed wyjazdem, bo jest tam drzewko do posadzenia od razu a czy domownicy sprostają? Napisałam do nich o przyspieszenie, ale na razie cisza! Grzej Martuś zatoki, bo to wredna przypadłość a już nie wspomną o konsekwencjach. Pozdrawiam i ściskam cieplutko ;:4 ;:196
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Toż to prawdziwa wiosna,wcale nie widać ,że jeszcze niedawno leżało tyle śniegu ;:215
Awatar użytkownika
Margo_margo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 27 lip 2014, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

:wit
Ociepliło się nieco, więc wyszłam na spacerek :lol:
Ogrodowe połączenie śniegu i kolorowych kwiatów bardzo mi się podoba choć zdaję sobie sprawę, że nie jest to do końca normalne. Ostatni tydzień dał się nam wszystkim we znaki ale na szczęście wiosna się przebudziła.
Martunia, Twoje pomidorki wyglądają naprawę pięknie. Dobrze je zabezpieczyłaś więc nie powinno nic im dolegać.
Dobrze, że nie forsowałaś się w czasie tej najgorszej pogody. Z zatokami nie ma żartów. Męczę się z nimi już kolejny sezon a ostatnie dwa tygodnie to jakaś masakra. Na szczęście/nieoczekiwanie ulgę przyniosła dawno przeze mnie zapomniana aspiryna.
Czekam niecierpliwie na kolejne wiosenne kwitnienia. Oby śnieżyce już temu nie przeszkadzały.
I oczywiście bacznie będę śledziła historię pomidorową :wink:
Ciepła, słońca i prawdziwej wiosny ;:196
Pozdrawiam Małgosia
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
Spis moich wątków
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich,wczoraj miałam smutny dzień i nawet nie miałam siły nic napisać ,zmarła 14 letnia córka mojego kuzyna i byłam na pogrzebie ,ciężko to przeżyłam ,dzisiaj trzeba wziąć się w garść i wrócić do życia.teraz świeci słoneczko,chociaż te,temperatura 8 stopni,może jeszcze się ociepli,roboty dużo,ale jakoś mi nic nie idzie.

Ewo,właśnie tyle refleksji przychodzi do głowy w takim trudnym dniu.Jeżeli chodzi o roślin pod drzewa to polecam jasnotę plamistą ,pięknie zadarnia ,ma zielono srebrne liście i różowy lub biały kwiat,u mnie się doskonale sprawdza,tworzy gęsty dywan pod drzewkami ,sama rośnie ,pozdrawiam ;:168

Marysiu,na wystawę też nie chce mi sie jechać ,sytuacja w której wczoraj sie znalazłam, była bardzo trudna i bolesna szczególnie dla mnie ,tak trudno po wszystkim ochłonąć ,na jutro jestem zapisana do laryngologa ,ale dzisiaj muszę do ogrodu ,mam jeszcze pilne rzeczy do zrobienia ,moje pomidory takie cieńkie dziady ,nic nie chcą mężnieć ,pozdrawiam ;:196

Tereniu,ogród tak powoli dozuje nam kwiatuszki ,ale jest przygaszony tym zimnem,pozdrawiam :wit

Gosiu,moje pomidorki straszne cieniasy ,stoją w miejscu i są pod znakiem zapytania,ja od zawsze mam problem z zatokami i tak jak u ciebie raz lepiej a dużo razy gorzej,sezon wiosenny jest w tym roku bardzo trudny,pozdrawiam i zdrówka życzę ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Pierwiosnki faktycznie jakby śniegu nie doznały. Piękne odmiany masz.
Bardzo ciekawy ten rabarbar dloniasty.I wytrzymały jak piszesz.Dobrze rośnie? Na jakim stanowisku? Nakrywasz to na zimę?
Współczuję takiego przeżycia śmierci Tak młodej osoby W rodzinie.To zawsze jest bardzo smutne.Ale nic na to człowiek nie poradzi. Rodzicom będzie strasznie ciężko juz zawsze.
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, utulam bo widzę, że ciężko. ;:196 Niesamowita tragedia, nie do opisania.
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Straszna tragedia, nawet nie chcę sobie tego wyobrazić ;:145
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu współczuję ci ogromnie. Tobie, a przede wszystkim rodzinie twojego kuzyna :( Ja nawet pogrzeby starszych ludzi ciężko przeżywam, a co dopiero osoby, która życie powinna zaczynać, a nie kończyć...
Ogród pociesza cię jak może, mam nadzieję, że tak pięknie kwitnące kwiatuszki choć trochę poprawiły ci humor...
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia, trudno o słowa w obliczu takiego nieszczęścia, wszystkie wydają się takie płytkie, wyrazy współczucia dla Was Wszystkich.

Pomidorkami się nie martw, nie wyglądają źle, po prostu brak im słoneczka i ciepła, zobaczysz, jak strzelą do góry gdy się ociepli i mocniej zaświeci ;:3

Pozdrawiam Irena
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu bardzo Ci współczuje ;:196 ,w obliczu takiej tragedii brak słów.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto dziękuję za podpowiedź ;:168 będę polować, podobno ma różne kwiatuszki, białe, różowe a nawet czerwone... Zapewne fajnie by wyglądały takie kolorowe plamy pod iglakami ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”