Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, :wit
Jak zawsze piękny ogród i piękne rośliny, kwitnienia.
Lili dużo więcej u ciebie kwitnie niż u mnie.
Róże cudne.Na Heidi Klum choruję ;:108 ;:108
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Pięknie i kolorowo u Ciebie Marto, fajny pomysł z związaniem kocimiętki, muszę zgapić pomysł. Miałam ją już wywalić z róż bo mi zagłusza róże a można w ten sposób.
Macham :wit :wit
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Mnóstwo pięknych roślin, zawsze coś kwitnie.
Zrobiłam kompoty z Twojego sposobu, bardzo dobre :)
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam moich gości bardzo gorąco ,bo bardzo gorąco jest u mnie i zero deszczyku ,wiec tylko teraz podlewam ,bo na nic innego nie starcza mi czasu .

Bożenko,u mnie też susza ogromna latam z wężem całymi dniami dużo mam nasadzeń i wszystko by się zmarnowało,pozdrawiam :wit

Anetko,przetwory muszę robić obowiązkowo bo tyle chemii w sklepowych ,a chcę ,żebyśmy pili zdrowe napoje ,miło ,że zechciałaś pospacerować po ogrodzie ,ja też ciągle podlewam pozdrawiam :wit

Gosiu,sarny przeskakują ogrodzenie jest na 180 cm i muszę podwyższyć ,u mnie nic nie pada ciągle ciągnę węża :uszy Festiva Maxima byłaby dla Ciebie ,zapisz sobie i przypomnij koniec sierpnia ,pozdrawiam :wit

Ewciu dziękuję ,tak to róża Semiplena ,ona nie jest na brzozie ,brzozy rosną dalej w lasku brzozowym ,ale dają takie tło,słoiki dopiero się zaczęły ,będzie ciąg dalszy bo robię ich dużo ,pozdrawiam ;:168

Bożenko,ależ mnie ubawiłaś ,nie mam dubeltówki ,ani nagrań z dubeltówki,w tym miejscu jest nasadzonych 50 herbacianych róż ,zostały tylko pojedyncze kwiaty ,w innych miejscach też zjadły ,no i zabrały się za floksy i przetaczniki i wiązówki ,pozdrawiam :wit

Aniu,miło,ze się podobają kwiatuszki ,lilie zaczęły kwitnienie ,więc będą kwiaty do kompletu ,Heidi Klum dobrze się sprawuje ,pozdrawiam :wit

Kasiu 123katex,u mnie też kocimiętka rozwaliła się na róże no i ją związałam ,teraz super wygląda i róże mają miejsce ,odmachuję :wit :wit

Kasiu 100780 cieszę się ,że zrobiłaś kompoty bo pyszne i zdrowe ,rośliny szaleją w ogrodzie ,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu , spacer po Twoim ogrodzie to zawsze ogromna przyjemność .Mój klawisz jedzie góra , dół kilkakrotnie bo od koloru i ilości roślin oczu nie można oderwać , bo jedna piękniejsza od drugiej i mogę tylko sobie wyobrazić ile pracy trzeba włożyć w ten ogród żeby właśnie tak wyglądał .Wielki szacun ;:180 Martuniu .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
stynka0207
500p
500p
Posty: 572
Od: 21 lut 2010, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Ryk

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Nie ma jak spacer poranny po twoim ogrodzie z kubkiem kawy w ręku ;)czekam na kwitnienie róż od naszego botanika ,zapewne nowa czerwona rabata będzie zjawiskowa:)miłego dnia :)
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto, pięknie Ci wszystko kwitnie. Róże, powojniki, piwonie- zjawiskowe. Pewnie zidentyfikowałabym kilka swoich piwonii u Ciebie, bo mam wrażenie, ze też mam takie jak Twoje.
Świetne zapasy na zimę!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś jaki piękny widok z parzydłem w tle. ;:oj Ciągle mnie szokuję sarny, które taki wysoki płot przeskakują. Przykro, że tak im smakują Twoje róże. ;:174 Dziękuję, ;:196 muszę jednak swoim margerytkom więcej wody podawać. U mnie też wyjątkowo sucho, rabaty nawadniane, ale trawnik mimo zraszania co wieczór, usycha. Dobrych chwil w ogrodzie. ;:168
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Szaleństwo barw i smakowitości ;:138
Spacer odbyłam wśród cudności, zawsze wychodzę z Twojego ogrodu szczęśliwa ;:167
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia lubię podglądać lato zamknięte w słoikach :tan chyba równie jak ogród skąpany w kolorach kwiatów i zieleni ;:333 no i czekam na recenzje pomidorowej kolekcji ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

:wit Martusiu

Śliczne kwitnienia, Piwonie ach... urocze Bu Te ;:167
Tak bardzo wspólczuję zjedzonych pączków różanych, tak wyczekujemy na każdy kwiat, oczami wyobraźni już widzę rabatę z herbacianymi różami i piękną kocimiętką...
Czy tarczownica lubi cień? Bardzo spodobały mi się jej liście u Ciebie, pozdrawiam serdecznie ;:196
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Jeszcze tak pięknie piwonie ci kwitną? To się różana koneserka znalazła :twisted: Dobrze, że masz taki ogrom kwiatów to wszystkiego nie zje... Z podlewaniem mam tak samo ;:222
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu ;:168 przemierzam Twój cudowny ogród wzdłuż i wszerz już kilka razy. Wszystko tak piękne , dorodne ,że nie wiem co chwalić najpierw i na czym zawiesić wzrok na dłużej. W tym kwiecistym raju nie odczuwam nawet zmęczenia ;:306 Kącik pod katalpami super. Już czuję zapach tych storczykowych kwiatków. Oczywiście znowu wypatrzyłam roślinki ...ale to po Twoim powrocie z wojażowania. Wypoczywaj serduszko i nabieraj nowych sił. ;:168
P. S Wszystkie roślinki rosną u mnie super. Dziękuję ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”