Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu Marysia cudownie pokazała Twój ogród ;:333 ;:333
Gdzie się podziewasz ?? czyżbyś grzyby zbierała ??
Pozdrawiam cieplutko ;:196 ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich gorąco,przyszłam nadrabiać moje zaległości ,dziękuję ,że mimo wszystko jesteście ze mną to mnie na pewno bardzo wzmacnia chociaż mało mnie tutaj .

Oleńko,lifting zrobiony,a po problemach dochodzę do siebie,w ogrodzie kwiatowym nic nie robię bo absorbują mnie pomidory i przetwory,pozdrawiam ;:168

Iwonko,odpoczęłam ,ale powalona problemami zbieram się w całość ,nie bardzo widać te doniczki bez dna bo ogórki wyszły z doniczek i zaścieliły wszystko.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grażynko,to prawda ,że długo mnie nie było,ale powoli wracam ,pomidory miło mnie zakoczyły,jest ich dużo i są piękne ,ogród pięknie kwitnie tylko chwasty też duże urosły pod moją nieobecność,pozdrawiam ;:168

Marysiu,powoli nadrabiam zaległości ,pracy dużo,doszły zbiory i przetwory,ale już jest lepiej bo zabrałam się do pracy,pozdrawiam ;:196

Ewa Pashmina,ja też lubię Busko,często spacerowałam po tym parku,a w moim ogrodzie zaległości ogromne ,pozdrawiam :wit

Ewciu ewarost,jestem już w domu od 2 tygodni,teraz odrabiam na forum ,bo małe załamanie mnie zatrzymało,dziękuję za troskę takie wpisy pomagają wyjść na prostą ,upały wytrzymywałam bo jestem ciepłolubna ,pozdrawiam ;:196

Tereniu witaj ,tak mnie życie zatrzymało,ale staram się ,żeby znowu iść naprzód,ogród bardzo kwitnie chociaż prawie 2 miesiące nic w nim nie robiłam ,pozdrawiam ;:196

Ewuniu,wróciłam 2 tygodnie temu,ale życie pełne niespodzianek i zniknęłam na chwilę ale przecież trzeba pokazać co kwitnie w ogrodzie ,wiec powoli wracam ,pozdrawiam ;:196

Gosiu Margo-margo,wracam na prośbę :uszy ,dziękuję za miłe słowa to dodaje siły i otuchy,przecież muszę się jakoś pozbierać chociaż to takie trudne,pozdrawiam ;:196


Basiu,miło,że jesteś i dziękuję za dobre słowo,pomidorów i dyń dużo,ale i ogród cały w kwiatach ,no i z chwastami,pozdrawiam :wit

Iwona,powoli wracam do ludzi ,już są lepsze dni i wraca chęć do pracy w ogrodzie ,pozdrawiam ;:168

Ala dziękuję za życzenia ,ogród kwitnie bez opamiętania mimo,że nie poświęcam mu czasu,ale myślę ,że to się poprawi,pozdrawiam ;:168
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, oczywiście że podglądam Twój cudny ogród, ale tym razem wpadam, żeby mocno Cię utulić, o ile wirtualne utulenie wesprze Cię w tej walce z przeciwnościami losu, o których wspominasz. Człowiek to silna istota, da radę o ile ma wsparcie a Ty masz. Wiesz o tym ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Piszę dalej ,żeby jak najszybciej odrobić zaległości ,nie idzie mi to szybko,bo w między czasie robię soki i przeciery pomidorowe.

Marysiu,ciesze się ,że tak mnie wspierasz swoimi słowami,wszyscy mnie wspieracie i mogłam tutaj wrócić ,ten rok to rok pomidorowy,zajadamy się nimi,moje bardzo mnie pozytywnie zaskoczyły,takich ilości się nie spodziewałam ,pozdrawiam ;:196

Ewuniu witaj ,ja też się cieszę ,że jesteś bardzo chciałabym nadrobić zaległości i być z Wami na bieżąco,pomidory mnie przerosły,pozdrawiam ;:196

Maryniu,rozbawiłaś mnie ,że u mnie "na bogato"ale dziękuję ,pomidory rzeczywiście przerosły moje oczekiwania ,pozdrawiam ;:196

Aluś,pomidorki pryskam nalewką tymiankową z mlekiem ,jak były małe to pryskałam przeciw ZZ ,urosły piękne pozdrawiam ;:168

Kasiu Vimen,kasztanowiec drobnokwiatowy to krzew,odmian pomidorków mam bardzo dużo,ale to dzięki dziewczynkom,pozdrawiam :wit

Natalciu,życie toczy się dalej i trzeba wstać z kolan i iść naprzód ,ogród mam trochę zachwaszczony,ale kwitnie bardzo ,no i pomidorki w takich ilościach ,ze przejeść i przerobić nie sposób ,cieszę się z nich ,pozdrawiam :wit

Dario,dziękuję za dobrą energię wszystka się przyda,ta odmiana pomidora to Indygo Blue Beauty,pozdrawiam ;:168

Dorota,pomidorów mam mnóstwo,objadamy się nimi,robię przeciery i soki i wszystko maszeruje do spiżarni ,uwielbiam taką dopakowaną spiżarnię na zimowe dni,ten kwiatek to Mydlnica pospolita albo lekarska,pozdrawiam ;:196

Kasiu,powoli wracam do normalności ,dalie to moje ulubienice są takie duże dla mnie cudowne ,pomidory tez mnie zaskoczyły,jak masz jakieś pytanie to dzwoń ,pozdrawiam ;:196

Soniu,ogród kwitnie bardzo ,co prawda chwastów narosło mnóstwo ale trudno ,pomidory pyszne zajadamy się nimi i wędrują też do spiżarni,która robi się pełniutka ,dziękuję za dobre słowo oby jak najwięcej było tych dobrych i pięknych chwil,pozdrawiam ;:196

Może teraz pokażę trochę ogrodu ,a jutro uda mi się dalej odpisać.

Przed ogrodem niespodzianka ,przedwczoraj byłam na chwilę u nas w lesie na grzybkach i tak dużo nazbieraliśmy z mężem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miś polarny
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

floks plamisty Natasha
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu ja tam nie wiem kto dodał Ci powera czy my czy te cudowne prawdziwki! Jakby mnie ktoś spytał co najbardziej lubisz to chyba jednak na pierwszym miejscu wymieniłabym grzybki, potem ogród a pomidory...to się dopiero okaże w końcu taki rok to masz pierwszy raz! Patrząc na Ciebie jak z nimi postępujesz nie będzie to ostatni rok :D Ogród jak widać radzi sobie świetnie, chwasty wyrwiesz na wiosnę, posadzisz nowe odmiany pomidorów a na grzyby pojedziesz pewnie już niedługo....no bo musisz domek zamknąć przed .... nie może mi to słowo przejść przez gardło ;:306 Pozdrawiam Cię serdecznie i koniecznie pokaż pierwsze grzyby w Twoim ogrodzie, powiem Ci że szukałam ale nie było chyba po raz pierwszy. Teraz na pewno ruszą. Buziaki ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto przepiękne widoki, szałwia czerwona ogromna czy Ty ją sama wysiewałaś , czy to jakaś specjalna odmiana. Zbieraj z niej nasionka.
Tyle prawdziwków uzbierałaś ;:oj będzie pyszny sosik.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

;:63 ;:63 ;:63 Martuś

Nareszcie pokazałaś swój wspaniały ogród, mam nadzieję, że wszystkie smutki wygoniłaś precz.
Pomidorki są super, zdążyłam się nimi pozachwycać na spotkaniu, ogórasy dorodne, u większości z nas to już mączniaki, kanciaste i inne plamistości, a u Ciebie zieloniutkie liście mają, co Ty robisz tym roślinkom, czary jakieś odprawiasz czy co?? :shock:
Ogród piękny, ale za serducho ujęły mnie grzybki, jakby dało radę, to już bym się wybrała, mam nadzieję, że to początek wysypu i zdążę się jeszcze nacieszyć zbiorami.

Pozdrawiam Irena
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7825
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś dziękuję za odpowiedź ;:196
Ogórasy takie zdrowe nasze już do wyrwania .Ogród wygląda świetnie ;:333 A zbiór grzybków mniam mniam :D
Zdróweczka ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś ile prawdziwków, zazdroszczę :)
Kolorowo jeszcze u Ciebie, chwastów nie widzę.
Spiżarka się zapełnia, to lubię :)
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

No i pociekła mi ślinka na widok tak urodziwych prawdziwków. ;:oj
Co to za trawka w środku rabatki, niezwykle urodziwa i bujna.
Czy już kwitła czy dopiero będzie ?
No i cudne floksikowe wiatraczki, uwielbiam je i nie mogę się na nie napatrzeć.
Mam nadzieje, że wyszłaś już na prostą i teraz będzie już tylko lepiej. ;:168
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu ale prawdziwków ;:oj super .
Ogród pięknie kwitnie ;:180 a ogórasy do pozazdroszczenia , takie zieloniutkie jeszcze ;:215 ;:215
Przepiekane hortensje - Mis polarny ;:167 a jaka duża szałwia ;:oj ;:oj co to za jedna , chyba nie ta zwykła tak wyrosła ??
Martusiu dużo zdrówka , sił i miłego tygodnia ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto, mam nadzieję, że już dochodzisz do siebie
Nie można się poddawać. Życie idzie naprzód a wraz z nim musimy iść i my ;:168
Ogród już jest na tyle dojrzały, że w takich chwilach poradzi sobie sam
Ja też miałam tak tego lata, kiedy to wracałam z pracy wieczorami, nie było czasu na prace. Czasu, ani sił
Mam pytanie co to za biała jezówka
Przypomina Virgin.
Miałam taką, ale niestety mi wymarzła chyba. albo się wyrodziła, bo w jej miejscu wyrosła zwykła różowa
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witaj Marto :wit
Pięknie ogród sobie radzi nawet bez opieki. Kasztanowiec drobnokwiatowy i żółty krwawnik wpadły mi w oko. To samo twoje białe roztrzepane dalie i te limonkowe. Ostatnio mam fazę na biały z żółtym, tak bardzo mi się te kompozycje podobają że planuję coś takiego u siebie. Ten kasztanowiec to duży będzie. Muszę postudiować jego uprawę.
Trzymam kciuki za całkowity powrót do równowagi ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”