Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Ostróżki piękne jak wszystko każdy już pochwalił to ja też muszę bo jest naprawdę co chwalić ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam Was kochani,trochę mnie nie ma z Wami,bo teraz siedzę w sanatorium w Busku i poprawiam siebie bardzo intensywnie :uszy mam dużo zabiegów i trochę mną wymiata,w sobotę wracam do domku , do ogrodu i do moich pomidorków.

Iwonko,witam i cieszę się ,że jesteś chociaż z ukrycia,w tym roku mam 2 dyniowiska,też uwielbiam dynie i potrawy z nich ,teraz dzięki Wam mam więcej odmian i rosną ślicznie ,ostróżki przywiązuję do palika bo niestety są bardzo kruche,pozdrawiam :wit


Ewciu,dziękuję sytuacja jakoś się normuje,a ja teraz poprawiam swój kręgosłup,taki termin wybrałam w styczniu i nic nie dało się zrobić ,żeby ten termin zmienić ,może i dobrze ,bo chyba każdy jest nieodpowiedni ,żeby wyjechać ,jeżówki z siewu są zazwyczaj różowe,żeby były inne to trzeba rozmnożyć z podziału,pozdrawiam ;:168

Anetko miło czytać co piszesz o ogrodzie ,a w życiu tak bywa,że serwuje nam niespodzianki te miłe i niemiłe i dramatyczne ,sytuacja powoli się normuje ,a Tobie życzę wytrwałości w pracy,a potem dużo odpoczynku,pozdrawiam ;:196

Krysiu,masz rację ,że mam trudności z nic nierobieniem ,ale czasem uczę się takiego stanu :uszy ,katalpy już przekwitły ale i tak lubię to miejsce,pozdrawiam i dziękuję za życzenia,myślę ,że problemy powoli się odsuwają i przechodzą do historii ;:196

Soniu,wypoczęłam ,a teraz jestem w sanatorium w Busku Zdroju i ogród znowu sam a pomidorami opiekuje się w zastępstwie mąż (bardzo się stara) ,ściółkowanie trawą dało rewelacyjny efekt ,bo nic nie trzeba koło nich plewić ,pomidory rosnąw cylindrach i mają dobre warunki ,ostróżki przetrwały wichury ,bo zawsze przywiązuję je do palików,są kruche i łatwo się wyłamują a za bardzo je lubię ,żeby leżały,może niektóre pełne ostróżki wytwarzają nasiona ,moje nie wytwarzają ,wiec można rozmnożyć tylko przez podział

Tereniu,ogród jest na pewno odskocznią i lekarstwem ,ale to czasem mało a my na pewne sytuacje nie mamy wpływu i z tyloma trudnymi sprawami musimy się uporać ,dobrze,że przechodzą do historii,jeżówki rozmnażam przez podział i wtedy zawsze powtórzą cechy,pozdrawiam ;:168

Marysiu,czasem i ogród nie potrafi uspokoić ,ale potrzeba czasu i wszystko wraca do normy .Masz ode mnie siewki naparstnicy rdzawej
to na drugi rok powinnaś mieć więcej kwitnących .Siedzę w sanatorium i już nie mogę się doczekać kiedy wrócę i będę w ogrodzie i z moimi pomidorami ,Boguś mówi ,że pomidory rosną bardzo ,są olbrzymy,dba o nie ogromnie ,melduje o każdym listku,pryska nalewką i podlewa ,no i się zajadają nimi,ogórków też sporo zbiera,wysiałam 4 cylindry na końcu pomidorów i tyle z nich ogórków,że aż kisi bo nie zjadają ,potem dowiercił mi jeszcze parę dziur i w w doniczkach bez dna dosiałam ,i te będą trochę później,ale też pięknie rosną ,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Za chwilę odpiszę dalej , :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martus to kuruj się ile się tylko są.Zdrowie mamy jedn często go nadwyrezamy w tych naszych ogrodowych pracach..
Pomidorki na ciebie czekają i ten bujny kolorowy śliczny ogród.
Pozdrawiam serdecznie ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marta, mam nadzieję, ze tam Cię postawili na nogi
Musisz mieć siły na obrobienie takiego ogrodu.
Pole pomidorów mnie powaliło
Bardzo chętnie Cię odwiedzimy za rok. Już nawet mam plan całego wyjazdu :D
jeszcze raz dziękuję za floksy ;:196
Przyjęły się, pięknie zakwitły. Mam nadzieję, że teraz będę się rozrastały
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu czyli robisz sobie lifting. I bardzo dobrze... ;:196
To dopiero się będzie działo, jak sił nabierzesz....Przekopiesz ogród wzdłuż i wszerz...
Odpoczywaj kochana i wracaj do nas. :wink:
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu odpoczęłaś troszkę?, mam nadzieję, że tak, Martusiu możesz pokazać jak wyglądają ogórki w doniczkach bez dna?
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś jakoś długa ta chwila, czy wszystko w porządku ? ;:4
Mam nadzieję że tak i że pomidorki nie zawiodły.
A ogródek pełen jest kwiecia i masz czas na jego podziwianie.
Zdrówka i sił do pracy w ogródku. ;:196 :wit
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś nie podczytuj tylko pisz w swoim wątku pokaż pomidorki i ogród, bo smutno bez Ciebie. Wiem, że po powrocie masz dużo pracy, ale kto nie ma! Ściskam i czekam na zdjęcia ;:196
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witaj Marto :wit :wit :wit

Skoro jesteś w Busku to pozdrów ode mnie wiewiórki. Ubóstwiam to miejsce, Busko i Park Zdrojowy. Wiewiórki są tam bardzo oswojone, same przybiegają i proszą o orzeszki. Twój ogród jak zwykle zachwyca. Ta liliowa ostróżka jest cudna, też sobie ją kupiłam. Wracaj kochana do zdrówka i ogrodu. Wiesz, praca czeka ;:oj

Pozdrawiam ;:196 ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia co tam ... odezwij się bo zaczynam się martwić ;:168 , mam nadzieję że sanatorium pomogło choć troszkę, a anomalia klimatyczne cie nie dopadły. Pozdrawiam ;:196
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu i ja przyszłam się przywitać i zobaczyć co u Ciebie a Ciebie nie ma :(
Masz cudowny ogród i tyle pięknego kwiecia ;:180 pokazuj nam proszę .
Serdecznie pozdrawiam ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

:wit
Martuś ;:196 jeszcze na kuracjach zdrowotnych jesteś?
Pozdrawiam i przyjemności życzę
Awatar użytkownika
Margo_margo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 27 lip 2014, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

:wit
Martunia I ja przyłączę się do próśb o zdjęcia z Twojego pięknego ogrodu ze szczególnym uwzględnieniem pomidorków. Czuję się niejako matką chrzestną pomidorowego szaleństwa ;:306
Dobrze, że w sanatorium Cię trochę wymaglowali bo przynajmniej przypomniałaś sobie, że ból kręgosłupa przy plewieniu to pikuś w porównaniu do bóli po rehabilitacji ;:306

Ściskam Cię gorąco i czekam niecierpliwie na Twój powrót na łono FO ;:196 Jesteś nam potrzebna ;:167
Pozdrawiam Małgosia
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
Spis moich wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”