Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Mnóstwo pięknych roślin, zawsze coś kwitnie.
Zrobiłam kompoty z Twojego sposobu, bardzo dobre :)
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam moich gości bardzo gorąco ,bo bardzo gorąco jest u mnie i zero deszczyku ,wiec tylko teraz podlewam ,bo na nic innego nie starcza mi czasu .

Bożenko,u mnie też susza ogromna latam z wężem całymi dniami dużo mam nasadzeń i wszystko by się zmarnowało,pozdrawiam :wit

Anetko,przetwory muszę robić obowiązkowo bo tyle chemii w sklepowych ,a chcę ,żebyśmy pili zdrowe napoje ,miło ,że zechciałaś pospacerować po ogrodzie ,ja też ciągle podlewam pozdrawiam :wit

Gosiu,sarny przeskakują ogrodzenie jest na 180 cm i muszę podwyższyć ,u mnie nic nie pada ciągle ciągnę węża :uszy Festiva Maxima byłaby dla Ciebie ,zapisz sobie i przypomnij koniec sierpnia ,pozdrawiam :wit

Ewciu dziękuję ,tak to róża Semiplena ,ona nie jest na brzozie ,brzozy rosną dalej w lasku brzozowym ,ale dają takie tło,słoiki dopiero się zaczęły ,będzie ciąg dalszy bo robię ich dużo ,pozdrawiam ;:168

Bożenko,ależ mnie ubawiłaś ,nie mam dubeltówki ,ani nagrań z dubeltówki,w tym miejscu jest nasadzonych 50 herbacianych róż ,zostały tylko pojedyncze kwiaty ,w innych miejscach też zjadły ,no i zabrały się za floksy i przetaczniki i wiązówki ,pozdrawiam :wit

Aniu,miło,ze się podobają kwiatuszki ,lilie zaczęły kwitnienie ,więc będą kwiaty do kompletu ,Heidi Klum dobrze się sprawuje ,pozdrawiam :wit

Kasiu 123katex,u mnie też kocimiętka rozwaliła się na róże no i ją związałam ,teraz super wygląda i róże mają miejsce ,odmachuję :wit :wit

Kasiu 100780 cieszę się ,że zrobiłaś kompoty bo pyszne i zdrowe ,rośliny szaleją w ogrodzie ,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu , spacer po Twoim ogrodzie to zawsze ogromna przyjemność .Mój klawisz jedzie góra , dół kilkakrotnie bo od koloru i ilości roślin oczu nie można oderwać , bo jedna piękniejsza od drugiej i mogę tylko sobie wyobrazić ile pracy trzeba włożyć w ten ogród żeby właśnie tak wyglądał .Wielki szacun ;:180 Martuniu .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
stynka0207
500p
500p
Posty: 572
Od: 21 lut 2010, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Ryk

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Nie ma jak spacer poranny po twoim ogrodzie z kubkiem kawy w ręku ;)czekam na kwitnienie róż od naszego botanika ,zapewne nowa czerwona rabata będzie zjawiskowa:)miłego dnia :)
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto, pięknie Ci wszystko kwitnie. Róże, powojniki, piwonie- zjawiskowe. Pewnie zidentyfikowałabym kilka swoich piwonii u Ciebie, bo mam wrażenie, ze też mam takie jak Twoje.
Świetne zapasy na zimę!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś jaki piękny widok z parzydłem w tle. ;:oj Ciągle mnie szokuję sarny, które taki wysoki płot przeskakują. Przykro, że tak im smakują Twoje róże. ;:174 Dziękuję, ;:196 muszę jednak swoim margerytkom więcej wody podawać. U mnie też wyjątkowo sucho, rabaty nawadniane, ale trawnik mimo zraszania co wieczór, usycha. Dobrych chwil w ogrodzie. ;:168
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Szaleństwo barw i smakowitości ;:138
Spacer odbyłam wśród cudności, zawsze wychodzę z Twojego ogrodu szczęśliwa ;:167
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia lubię podglądać lato zamknięte w słoikach :tan chyba równie jak ogród skąpany w kolorach kwiatów i zieleni ;:333 no i czekam na recenzje pomidorowej kolekcji ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

:wit Martusiu

Śliczne kwitnienia, Piwonie ach... urocze Bu Te ;:167
Tak bardzo wspólczuję zjedzonych pączków różanych, tak wyczekujemy na każdy kwiat, oczami wyobraźni już widzę rabatę z herbacianymi różami i piękną kocimiętką...
Czy tarczownica lubi cień? Bardzo spodobały mi się jej liście u Ciebie, pozdrawiam serdecznie ;:196
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Jeszcze tak pięknie piwonie ci kwitną? To się różana koneserka znalazła :twisted: Dobrze, że masz taki ogrom kwiatów to wszystkiego nie zje... Z podlewaniem mam tak samo ;:222
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu ;:168 przemierzam Twój cudowny ogród wzdłuż i wszerz już kilka razy. Wszystko tak piękne , dorodne ,że nie wiem co chwalić najpierw i na czym zawiesić wzrok na dłużej. W tym kwiecistym raju nie odczuwam nawet zmęczenia ;:306 Kącik pod katalpami super. Już czuję zapach tych storczykowych kwiatków. Oczywiście znowu wypatrzyłam roślinki ...ale to po Twoim powrocie z wojażowania. Wypoczywaj serduszko i nabieraj nowych sił. ;:168
P. S Wszystkie roślinki rosną u mnie super. Dziękuję ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś już nawet nie wiem co można jeszcze napisać o Twoim ogrodzie ;:215 ;:215 ,czy Twoja Pastella ma tak wybarwione wszystkie kwiatki ,też ją mam ale takich u siebie nie widziałam ,uwielbiam tą róże ;:136 .Słoiczki wyglądają smakowicie ,ja w tym roku zrobiłam dżem truskawkowo rabarbarowy,dobry ale myślałam ,że będzie lepszy.U mnie od wczoraj leje,pomidorki masz bardzo ładne ,ja po tych deszczach boję się co zastane ,bo komunikat o ZZ aktywny o niczym nie popryskałam.Miłego wypoczynku,pozdrawiam serdecznie :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich miłych gości po krótkiej przerwie ,napiętrzyło mi się roboty z pracą i w ogrodzie bo chcemy wyjechać i zostawić ogród w miarę uporządkowany ,a w pracy też wiele spraw do załatwienia przed zamknięciem i jeszcze muszę Wam powiedzieć ,że wczoraj byłam odwiedzić naszą forumową koleżankę Dorotkę -korzom,było rewelacyjnie ,oczywiście pyszne jedzenie ,cudowny ogród ,wspaniała atmosfera i mnóstwo opowiadań ,dzień zleciał szybciutko jak zwykle przy takich okazjach ,była też Marysia Maska i Daria- Eliza ,więc doborowe towarzystwo z którym nigdy nie można się nudzić ,dziękuję Dorotko i dziewczynki za wspaniały dzień .

Eluś,oj trzeba włożyć dużo pracy w duży ogród ,chyba pułk ludzi dopiero by to nadrobił,albo załatwił by mój ogród ;:306 bardzo mi miło,że ogród się podoba ,ale czasem jestem już trochę zmęczona ,za dużo spraw na głowie i nie robi się tak jakby się chciało,pozdrawiam ;:168

Justynko,przykro mi ,ale róże od naszego botanika zjadły mi sarny,pieknie zakwitły ,na tej właśnie rabacie zjadły też biały przetacznik i prawie białe floksy Delta ,teraz kwitnie czerwona szałwia i łubin a zjedzone rośliny wyrastają z powrotem z pączków śpiących więc opóźnią sporo kwitnienie ,pozdrawiam ;:168

Mariola,zapasy zawsze robię w dużych ilościach ,bo ja jak wiewiórka musze mieć pełną spiżarnię ,piwonie kwitną do tej pory bo mam dużo odmian i one rozciągają kwitnienie w czasie ,pozdrawiam :wit

Soniu,już nie mam siły do tych saren ,musze podwyższyć 1 ha ogrodzenia ,bo część nic nie da ,a sarny jedzą mi nie tylko róże ,aż nie chce się iść do ogrodu ,teraz coś nie przychodzą ,nie wiem czy się czają ,czy mają jakąś przerwę ,u mnie też dalej bardzo sucho ,niby odrobinę pokropiło,ale w ziemi nawet tego nie widać ,pozdrawiam ;:196

Kasiula,tak nam niewiele potrzeba do szczęścia ,ja też tak mam ,że jak oglądam ogrody to tyle szczęścia odczuwam,ogród bardzo kwitnie ,nie nadążam robić zdjęć,żeby nie pogubić kwitnących roślin ,a i tak mi się zdarza ,pozdrawiam ;:168

Ewciu,lato i owoce z cieplutkiego słoneczka zamknięte w słoiczkach to rozkosz dla oczu i dla podniebienia ,to wszystko w zimie bardzo przypomina piękne dni z kwiatami włącznie ,nie mogę się zabrać za obfocenie pomidorków,ale powiem ,że pięknie rosną i mają już sporo owoców więc może coś zjemy :uszy ,pozdrawiam ;:168

Krysiu,tarczownica może być w półcieniu ,tam gdzie rośnie to tylko na chwilkę ma słońce,ale w słońcu też będzie ,na każdy kwiat czeka się całą zimę i tak mi zniszczyły te sarny,ale nic nie poradzę ,może jesienne będą piękniejsze jak znowu nie przyjdą i nie zjedzą ,pozdrawiam gorąco ;:196

Gosiu,piwonie u mnie kwitną ponad 2 miesiące ,bo mam dużo odmian i kwitnienie tak jest rozciągnięte w czasie ,sarny uwielbiają róże jedzą nie tylko młode pędy ,ale i kwiaty ,u mnie dalej susza,deszczyk tylko pokropił,ale może to i lepsze niż nawałnica z gradem ,pozdrawiam ;:168

Bogusiu,miło ,że pospacerowałeś ,ogród kwitnie bardzo ,a ja nawet nie mam czasu zdjęć robić ,katalpy mają już dużo pączków,mogą zakwitnąć jak mnie nie będzie ,a może zdążę wrócić ,a pachną cudnie ,muszę na chwilę wyjechać i odpocząć od tego kieratu teraz u mnie urlopy ,to i my będziemy na urlopie ,fajnie,że wszystko pięknie rośnie ,pozdrawiam ;:196

Tereniu,moja Pastella tak kwitła na początku ,teraz ma już normalne kwiatuszki,ona jest prze domem to sarny tu jeszcze nie dotarły ,a w tamtym roku zjadły też cały przedogródek ,w którym jest 100 róż,nie zostało nic ,może się to uspokoi,pozdrawiam ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”