Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto jak cudownie i kolorowo u Ciebie ;:138 piwonie i róże ;:167
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Oj, ile pięknych zdjęć!
Niesamowicie wszystko rośnie i kwitnie!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś w moim rejonie po kwiatach piwonii nie ma śladu. U Ciebie cudnie kwitną. ;:oj Różowa w margerytkach ślicznie wygląda. ;:215 Moje margerytki w jednym miejscu od dołu do połowy mają uschnięte liście. To choroba grzybowa, czy ususzyłam. :?: Paskudnie wyglądają. ;:174 ,
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witaj Martusiu ;:168
Cudny masz Raj ;:433 ;:433 ;:433
Piwonie powalają na kolana ;:180 zresztą każdy kwiatuszek u Ciebie śliczny ;:108
Takie widoki po nocach mi się śnią :D
Martusiu pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli życzę ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich cieplutko,zagoniona jestem po uszy susza u mnie ogromna ,pełne słońce i ciepły wiatr który wywiewa wodę w momencie ,ciągłe podlewanie ogrodu pochłania mi większość czasu ,jestem w ogrodzie do nocy ,no i jeszcze oprócz ogrodu moje pomidorki ,które też wymagają czasu ,bo jest ich dużo ale za to rośną ślicznie ,to teraz moje oczko w głowie ,nawet zdjęć nie bardzo mam czas robić ,dobrze,że niedługo pojadę do Buska ,bo mój kręgosłup mógłby tego nie wytrzymać ,przed Buskiem wyjeżdżam na urlop i chciałabym ten ogród zostawić w jakimś porządku.

Kasiu,tak kwitnie wszystko naraz ,nieprawdopodobnie kwiatów w ogrodzie ,no i zapachów cudownych ,pozdrawiam :wit

Grażynko,zdjącia wspomnieniowe działają jak balsam na zbolałą duszę to prawda ,ja też uwielbiam wspomnienia ,miło,że podoba się w ogrodzie ,mój ogród nie jest mały bo ma ponad 30 arów bez zabudowań a czy on pokazowy to nie wiem https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... FHne4Ek74j

Ewciu,jeszcze nie wszystkie moje ostróżki zakwitły ,najpiękniejsze dopiero będą ,piwonie kwitną dalej ,bo mam różne i dużo odmian i kwitnienie bardzo rozciągnięte w czasie ,dziękuję za pochwałę,pozdrawiam ;:168

Aguś,jak pisałam Ewci najpiękniejsze ostróżki dopiero będą ,piwonii mam dużo odmian ,wiec jest w czym wybierać ,z pomidorków bardzo się cieszę ,30 lat nie uprawiałam pomidorków i myślałam,że już do nich nie wrócę ,a jednak wróciłam ,pozdrawiam :wit

Kasiu,szkoda ,że mieszkasz tak daleko ,bo pewnie byś wpadła na kawkę :uszy ,no i spacerek byłby obowiązkowy,pozdrawiam :wit

Gosiu,spaceruj i odpoczywaj ,pozdrawiam :wit

Marysiu,jest trochę nowych piwonii,ja też kradnę czas do ogrodu ,bo tyle różnych spraw do załatwienia i jak się tak nalatam do nocy to rano wstaję i nie umiem iść ,ale potem po 2 kawkach przechodzi :uszy ,pozdrawiam ;:196

Mariuszu,piwonie jeszcze kwitną ,teraz te późniejsze odmiany ,fajnie ,ze ogród się podoba ,pozdrawiam :wit

Iwonko,piwonie dalej kwitną i przeróżne rośliny obok,ostróżki te najpiękniejsze dopiero zakwitną ,miło,ze prawie jak w realu spacerujesz po ogrodzie i zaglądasz do zakamarków,,pozdrawiam :wit

Dorota,zostawię białego ostrogowca na nasionka ,byłaś w tym ogrodzie spacerowałaś po wszystkich zakamarkach ,więc może Ci trochę łatwiej umiejscowić roślinki,chociaż była inna pora ,a teraz ogród ma wielkie ilości kwiatów,pozdrawiam :wit

Natalio,fajnie,że podobają się moje kwiatuszki,pozdrawiam :wit

Mariolko,ogród szaleje z kwitnieniem ,chociaż dużo róż zjadła mi sarna i zjadła floksy i przetaczniki,ciągle gdzieś przeskakuje ogrodzenie,już czasem nie chce mi się nic robic w tym ogrodzie ,bo przychodzę rano i nie ma roślin ,ale piwonii nie lubi,a róże uwielbia ,pozdrawiam :wit

Soniu,moje piwonie też niektóre już przekwitły ,ale mam dużo odmian i niektóre dopiero zaczynają ,sprawdziłam nawet dzisiaj moje margaretki ,nie są ususzone od dołu ,ale mam inną ziemię ,a w twojej lekkiej może być niedobór wody ,u mnie jest ogromna susza,nie nadążam podlewać ,do tego gorący wiatr wywiewa wszystko przez liście ,pozdrawiam ;:168

Tereniu dziękuję,piwonie uwielbiam ,więc chcę ich jeszcze więcej ,muszę powiedzieć ,że od Ciebie piwonia pierwszy raz zakwitła ,była śliczna ,dziękuję za nią ,pozdrawiam i buziaczki ;:196
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś,susza jest przeogromna ,ziemniaki wpadają do szczelin,ziemia się rozstępuje.Wokoło pada a u nas figa z makiem!Podlewamy ,ale to nic nie daje,a idą włoskie upały! :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Zapraszam do kwitnącego ogrodu nagrzanego słoneczkiem ,może nie zanudzę ,ale będą jeszcze piwonie i inne kwiatuszki też ,nie wiem co pokazać tyle tego kwitnie .

Bowl of Beauty
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bu Te
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Festiva Maxima
Obrazek

Obrazek

Sarah Bernard
Obrazek

Obrazek

Nymphe
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kalmia
Obrazek

Heidi Klum
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Afrodyta
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Excalibur Light
Obrazek

Obrazek

kącik przy misie z fontanną
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tutaj jest rabata z herbacianymi różami i kocimiętką ,ale została tylko kocimiętka ,bo róż tylko zostało parę szt ,wszystko zjadła sarna
Obrazek

i tyle zostało
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sarah Bernard
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moje kompociki i dżemiki z truskawek już zrobione
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto ale zapachniało truskawkami i przetwory bardzo apetycznie wyglądają, mniam ;:167 Odbyłam poranny spacerek z kawusią u Ciebie i zaraz się zbieram na działeczkę, bo u mnie sucho. Zapraszam na wstęp spacerku po Wyspie Mainau :tan

Miłego dzionka i dużo ;:3
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, czytam o sarnie, która zjadła róże ;:oj Jak ona przeszła? U nas też latają w okolicy, ale do ogrodu nie wchodzą. To są straszne niszczycielki. Czytałam kiedyś ( i znajomi tak robili ), że rozwieszali na drzewkach mydełka toaletowe, żeby zapach odstraszał sarny. Nie mieli jeszcze ogrodzenia, bo się budowali, ale mieli posadzone drzewka owocowe.
Piwonie cudne, jak zwykle napasłam oczy. Sarah B. kupiłam wiosną, to może za kilka lat będzie kwitła, a Festiwy M. nie udało mi się na żywca dostać. Jakoś mam obawy przed kupowaniem wysyłkowym roślin w stadium kłącza. Nie mam tej pewności, a raz się nacięłam i to poważnie. :roll:
Posyłam chmurki z deszczem, bo u mnie popadało, to się podzielę. Wiem co znaczy taniec z wężem, bo mieszkam w takim miejscu, gdzie deszcz nie zagląda za często. Ostatnimi czasy coś mu się pomyliło, i podlewa mi za darmo z góry. Ciekawe na jak długo.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia niesamowite fotki ;:oj A na ostatniej fotce po prawej stronie to róża ?... wygląda jakby obrosła brzozę :D Będzie można wspominać lato zamknięte w słoikach ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś nie masz tam od straszaków typu kundelki?Takie szczekacze dobrze odganiają intruzów,albo puszczaj co jakiś czas wystrzał z dubeltówki w powietrze, chodzi mi o nagranie!Dobrze też karbit rozłożyć one się przecież boją takich zapachów,dziwne i zapach człowieka ich nie zatrzymuje,szkoda róż!
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, :wit
Jak zawsze piękny ogród i piękne rośliny, kwitnienia.
Lili dużo więcej u ciebie kwitnie niż u mnie.
Róże cudne.Na Heidi Klum choruję ;:108 ;:108
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Pięknie i kolorowo u Ciebie Marto, fajny pomysł z związaniem kocimiętki, muszę zgapić pomysł. Miałam ją już wywalić z róż bo mi zagłusza róże a można w ten sposób.
Macham :wit :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”