Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo róże przepięknie Ci zaczynają kwitnąć ;:63 Artemis wygląda pięknie, a zdjęcie z perspektywy wygląda niesamowicie, wszystko ładnie się uzupełnia ;:63
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj :wit . Ja również uważam, że garden of Roses to udany zakup. Mam swoją od wiosny i chociaż jeszcze nie otworzyła całego kwiatu to jest przepiękna ;:138 . Czy Flamingo Ci nie choruje ?? Moją mam od jesieni i szczerze nie jestem w ogóle zadowolona ;:185 . Jakaś taka dziwna jest a kwiat wcale nie taki ładny jak się wydawało na zdjęciach. Artemis jest przepiękny . Ślicznie wygląda ta biała szałwia tak posadzona gdzieniegdzie ;:108 . Piwonie masz obłędne a moje już tylko wspomnieniem pozostały ;:173 . Pozdrawiam i udanego dnia życzę :wit .
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa widzę że i Ty masz Ballerine ;:333 będę ją u ciebie podglądać , bo u mnie to nowy nabytek ... pozostałe damy też ślicznie się prezentują ;:215
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Odpowiem jutro, a dzisiaj kilka zdjęć. Zaczyna mój ulubiony ślaz piżmowy


Obrazek


Robi się kolorowo


Obrazek

Obrazek

Miss Fine

Obrazek

Aladin Palace

Obrazek

Zaczyna cudna róża Charles de nervaux ;:167 ;:167 ;:167 ;:167


Obrazek

Obrazek

Równie piękny i bardzo zdrowy Chippendale


Obrazek

Minerwa z Zaczynająca Baronezze


Obrazek

cudna Honeymilk, ma mnóstwo pąków ;:167 ;:167 ;:167


Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

pela11 Ela faktycznie, nie wiadomo która róża najpiękniejsza to........niech królową ogrodu będzie ostróżka ;:136


Obrazek

Obrazek

maniolek Mariusz faktycznie moje róża zdecydowały się na pokaz swojej urody. Większość moich róż to młodziaki i maluszki.

Nowe nasadzenia - róża po prawej bremer stadtmusikanten, munstead wood, alladin palace

Obrazek


Artemis rozwija kolejne kwiaty


Obrazek

Obrazek

ewelkacha88 Ewelinko, moje piwonie to w zasadzie też już historia. Jakieś ostatki już dogorywają. Jeżeli chodzi o różę Flamingo to ja ją bardzo lubię i w tym roku dokupiłam drugą. Ma od dołu trochę chorych liści, ale co tam ;:224 Udaje, że nie widzę ;:306 ;:306



Obrazek

Obrazek

ewarost Ewa Ballerina kwitnie póki co w dolnej cześci, Czekam na poziom górny

I takie tam




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Piruette ma dużo paków




Obrazek

Obrazek


No tak, pańcia nie umyła basenu i jakoś mało wody. Kąpać się, czy nie ?


Obrazek



Kochani, odwiedziłam dzisiaj Centrum ogrodnicze i ...........kupiłam kolejne róże ;:303



Obrazek




Obrazek



Obrazek



Obrazek

Obrazek
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo, o widzę, że powoli będzie się zaczynał spektakl jeżówkowy, który z zachwytem oglądałam w Twoim pierwszym watku całą zimę :D

Ja tez uwielbiam ślaz piżmowy, cudny jest!

Nie dziwię się, że kupiłaś róże, ja tez bym kupiła :wink:

Pięknie u Ciebie wszystko kwitnie, a powiedz mi, że rutewka Splendide, którą widziałam kiedyś na zdjęciach z Twojego ogrodu będzie niedługo kwitła? Bo tak mi się spodobała, że też sobie kupiłam i nie mogę się doczekać aż zakwitnie :D
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Amanita pisze:Ewo, o widzę, że powoli będzie się zaczynał spektakl jeżówkowy, który z zachwytem oglądałam w Twoim pierwszym watku całą zimę :D

Ja tez uwielbiam ślaz piżmowy, cudny jest!

Nie dziwię się, że kupiłaś róże, ja tez bym kupiła :wink:

Pięknie u Ciebie wszystko kwitnie, a powiedz mi, że rutewka Splendide, którą widziałam kiedyś na zdjęciach z Twojego ogrodu będzie niedługo kwitła? Bo tak mi się spodobała, że też sobie kupiłam i nie mogę się doczekać aż zakwitnie :D
Dominiko, zaskoczona jestem, że ktoś jeszcze zagląda do poprzedniego wątku. Nie będę ukrywać, że jest mi bardzo miło. ;:196

Fioletowa rutewka sięga już chyba 150 cm i ma pąki. To jest potwór ;:oj . Biała ładnie wystartowała, ale ją zmroziło i myślałam, że z niej nic nie będzie. Odbiła, jest niska ,ale ma paki kwiatowe.

W tym roku nie będzie takiego spektaklu bo cześć jeżówek podzieliłam, cześć przesadziłam to się muszą zaaklimatyzować ;:131


Pokażę Wam kochani jakie ptaszysko do mnie przyleciało.

Zatrudniłam ochroniarza - pilnuje owoców świdośliwy :;230

Ciekawe, czy wygra ze szpakami ;:134


Obrazek



Obrazek
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo, całą zimę oglądałam Twój watek i zachwycałam się jeżówkami :D
Czekam własnie na tę rutewkę, moja chyba jeszcze nie ma pąków, ale mam nadzieję, że bedzie miała ;:173
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa fajna szkółka i piękne zakupy poczyniłaś ;:215 Teraz w naturze można zobaczyć kwiaty to łatwiejszy wybór ;:333 Piruette ma ciekawe kwiaty ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj :wit . Pierwszy kwiat róży Flamingo jakoś mnie nie rzucił na kolana, może kolejne rzucą :lol: . Ma jeszcze kilka pąków więc kto wie . W zasadzie ja też mam kilka róż, które od spodu troszkę lubią chorować ale też udaję, że nie widzę ;:306 . Kolejna osoba kusi mnie Piruette i chyba jednak ugnę się i ją zakupię ;:224 . Zazdroszczę Ci takiego wypadu po róże ;:oj . u mnie w okolicy strasznie skąpo ;:222 . Wybrałaś piękne róże, zwłaszcza Ghita mi się bardzo podoba ;:138 . Ochroniarz powinien pomóc , trzymam kciuki ;:333 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo może i młodziaki te Twoje różyczki ale za to jakie piękne :) jest co podziwiać, ostróżki też się pięknie prezentują :) ale widzę, że nie mogłaś się powstrzymać i dokupiłaś jeszcze kilka królowych ogrodu :) Liliowce zaczynają swój pokaz ;:63 piękne są :wit
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Amanita pisze:Ewo, całą zimę oglądałam Twój watek i zachwycałam się jeżówkami :D
Czekam własnie na tę rutewkę, moja chyba jeszcze nie ma pąków, ale mam nadzieję, że bedzie miała ;:173
rutewka powinna zakwitnąć. Ja bym już jej drugi raz nie kupiła, potwór z niej okropny. ;:131 ;:131 ;:131

Dominiko, choroba chciejstwa jeżówkowego jeszcze mi nie minęła a zapadłam jeszcze na różyczkę
;:124

Jest jeszcze kilka jeżówek, które chcę mieć. Jako pierwsza u mnie corocznie zakwita "Southern Belle". To ta, która pokazywałam. To świetna jeżówka, cudnie i szybko przyrasta no i ma ładny kolor i oryginalny pokrój kwiatów. Pierwszym kwiatem zakwitła też "White Double Delight". i "Green Jewel" WDD dzieliłam wiosną a ona taką niespodziankę mi zrobiła.


Obrazek

Z przyczyn organizacyjnych musiałam przesadzić całą kępę jeżówki Gree J i ona tez ma kwiatka. Do towarzystwa dostała róże chippendale i jeżówkę WDD . Myślę, że razem będzie im do twarzy i stworzą piękną kompozycję ;:218 ;:218 ;:218


Obrazek

Lada dzień będę podziwiać jeżówkę Marmoladę i boską ;:167 Secret Affair

Zapraszam na pokaz, rezerwuje Ci miejscówkę. Jutro jadę do BR po kolejne pięknotki :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”