Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

AnaAn, Witaj Aniu w moich progach. Miło mi gościć posiadaczkę tak pięknego ogrodu. Piwonia o która pytasz to Buckeye Belle. Niestety już przekwitła. W jej miejsce zakwitają kolejne.

Dzisiaj rozkwitła taka - nie wiem jaka to odmiana bo jest pomyłka. Mam podobną ;:7

Obrazek

Zwykłe iryski wyniosę do pracy i tam będę na nie patrzyła. Ich miejsce pomalutku, albo szybciej :;230 , będę zajmowały falbankowe

Dzisiaj rozkwitł ostatni kosaciec ;:195 ;:195


Obrazek

Obrazek

Iwonka1 Iwonka, ptaszków u mnie nie brakuje i staja się coraz bardziej oswojone. Jeżeli chodzi o piwonię Coral Charm to ja się na niej zawiodłam, bardzo blaknie jej kolor. W końcowej fazie jest prawie kremowa. Musze ją przesadzić bardziej do cienia , może to zatrzyma to blakniecie. Iwonko, bardzo dziękuje za miłe słowa ;:196

Dzisiaj u nas była brzydka pogoda, wiało i było zimno. Musiałam jechać zerwać truskawki. W między czasie zrobiłam takie zdjęcia.

Bodziszki kwitną i mój najbardziej ulubiony


Obrazek

Obrazek

No i nasze królowe

Róża Abraham Darby ;:167 ;:167 ;:167


Obrazek

róża William Shakespeare 2000 ;:167 ;:167 ;:167

Zakwitła dla krasnoludków, tylko one mogą podziwiać jej piękno


Obrazek

Obrazek
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Piękny ten ostatni kosaciec, podobają mi się te z falbankami, są takie fantazyjne ;:173
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa, no powiem Ci, że ta róża Abraham Darby na Twoim zdjęciu wygląda zjawiskowo. Nie dziwię się, że dostała od Ciebie kilka serduszek. ;:167
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewciu właśnie przed wczoraj przyjechały do mnie jeżówki z BR. Teraz czekam na deszcz i zabieram się za wsadzanie. Ale aż się boję. Chciałabym aby się zadomowiły bo są piękne.... ;:167
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Dominiko, mnie tez bardzo, ale to bardzo podobają się te falbaniaste i chodzą mi pewne myśli po głowie ;:223

Beatko, róża Abraham jest przecudna. Kupiłam ją w tym roku w wersji doniczkowej za małe pieniądze. Bardzo się cieszę ;:11
Kuszą mnie kolejne i po spacerku stwierdzam, że mam jeszcze miejsce :tan

Ola, ja do BR pojadę osobiście. Też złożyłam zamówienie na jeżówki. Im pozostanę wierną. Byłam u Ciebie i widziałam. ;:196

Dzisiaj nowość u mnie

róża Garden of Roses / Cream Flower Circus ;:167 ;:167 ;:167 Uważam, ze to udany zakup


Obrazek



Obrazek

Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Wczoraj lało, dzisiaj cały dzień pada równy, nieduży deszcz. To dobrze bo było sucho i musiałam biegać z konewką.

Rozkwitł pierwszy liliowiec Fitzasaurus


Obrazek

Róża Minerwa, sadzona w ubiegłym roku. W poprzednim miała mało kwitów, które od razu paliło słońce. W tym jest ich dużo więcej i zobaczymy jak poradzi sobie z promieniami słonecznymi.

Obrazek

Pierwszy, wybrakowany kwiat róży miss Fine ;:167 ;:167 ;:167 już się nie mogę doczekać jej piękna. Przesadzana jesienią, więc raczej nie zachwyci mnóstwem kwiatów



Obrazek

Obrazek

Pierwsze kwiaty róży Paganini. U mnie ta róża jest od tamtego roku i jak pozostałe przemarzła do samej ziemi. Ładnie odbudowuje krzak i mam nadzieję, że sporo powiększy swoje rozmiary. Już mam dla niej pergolę - słup


Obrazek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo, pohasałam po Twoim ogrodzie ;:65 , szpaczek ma super basenik ;:333 Lilie , piwonie, masz je wszystkie śliczne ,
szkoda że nie mam więcej słonecznego miejsca w ogrodzie, bo też by sie znalazły na mojej liście zakupów :(
Różane panienki juz dają czadu. ;:167
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

mimoza55, Wandziu rozkwitają kolejne piwonie. Kwiaty maja małe bo jest sucho.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo widzę, że u Ciebie piwonie w pełni kwitnienia, a ja o swoich już zapomniałem :? róże pięknie się prezentują ;:63 muszę przyznać, że mają bardzo dorodne kwiaty :)
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ależ masz dużo odmian piwonii ;:138 Wszystkie śliczne i juz sobie wyobrażam jak pięknie pachną. Widzę, że kupiłaś Abraham Darby :D Prawda, że ma cudne kwiaty? A jeszcze ten upajający mocny zapach ;:167
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa masz sporo różyczek i piwonii Wszystkie pięknie się prezentują ;:215 Abraham Darby wpisany na listę chciejstw ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa śliczne masz piwonie ;:215 Liliowiec już kwitnie,moje w pąkach...
Dziś gorąco,a i jutro ma być 30 stopni ;:3 Trzeba podlewać,bo ostatnio nie padało u mnie ;:224
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

maniolek Mariusz, piwonie w tym roku są marne bo jest sucho a ja nie mam wody z wodociągów. Biegam więc z konewką i nie jestem w stanie wszystkiego podlać. Pięknie pacną, więc kilka przyniosłam sobie do domu i teraz mogę siedzieć tam i wąchać i wąchać.

Obrazek

Jeżeli chodzi o róże to pomalutku zaczynają swój pokaz

Minerwa

Obrazek

Lavender ice

Obrazek

dorotka350 Dorotko, Abraham bardzo mi się podoba. Mam jeszcze kilka nowych różyczek i jestem ich bardzo ciekawa. Na szczęście każda ma pak kwiatowy to zaspokoją moją ciekawość.

Alladin Palace

Obrazek

Flamingo ;:167

Obrazek

ewarost Ewa nie dziwie się, że Abraham Ci się podoba

Artemis

Obrazek

Balerina

Obrazek

Annes 77 Aniu, lubię piwonie a zwłaszcza ich zapach. Szkoda, że tak krótko kwitną. Liliowce też zaczynają swój spektakl. Oj, było gorąco i podlewałam.

Cardinal Hume

Obrazek

NN niziutka

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”