Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

ewarost pisze:Ewa fajna szkółka i piękne zakupy poczyniłaś ;:215 Teraz w naturze można zobaczyć kwiaty to łatwiejszy wybór ;:333 Piruette ma ciekawe kwiaty ;:173
Ewuś takie centrum to fajna sprawa, ale i wyzwanie dla takiej roślinnej zakupoholiczki. :;230

Piruette jest cudna. Ma nieduże kwiatuszki, ale za to jakie boskie. Są różowo-brzoskwiniowe. Wypuszcza długie baty i trzeba je podpierać bo się kładą. Jest zdrowa i boska. Gorąco poleca, będziesz zadowolona ;:196

Nie mam nowych zdjęć Piruette ,ale rozkwitają kolejne różyczki to je pokażę


Obrazek

Pięknie pachnąca

Obrazek

Obrazek


równie piękna i ładnie pachnąca


Obrazek

A tutaj jest w wianuszku utworzonym przez różę Baronezze


Obrazek

I jeszcze raz one razem


Obrazek


Obrazek

I cała różowo- fioletowa


Obrazek


Obrazek

Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

ewelkacha88 pisze:Witaj :wit . Pierwszy kwiat róży Flamingo jakoś mnie nie rzucił na kolana, może kolejne rzucą :lol: . Ma jeszcze kilka pąków więc kto wie . W zasadzie ja też mam kilka róż, które od spodu troszkę lubią chorować ale też udaję, że nie widzę ;:306 . Kolejna osoba kusi mnie Piruette i chyba jednak ugnę się i ją zakupię ;:224 . Zazdroszczę Ci takiego wypadu po róże ;:oj . u mnie w okolicy strasznie skąpo ;:222 . Wybrałaś piękne róże, zwłaszcza Ghita mi się bardzo podoba ;:138 . Ochroniarz powinien pomóc , trzymam kciuki ;:333 . Pozdrawiam :wit .
Ewelinko, chyba dobrze, że różne roślinki nam się podobają, dlatego mamy różne ogrody. Nudno by było u wszystkich oglądać to samo. Ghita pieknie pachnie i to mnie w niej najbardziej urzekło. Ochroniarz póki co pomaga ;:141 ;:163

Obrazek[/URL

Nowość w moim ogrodzie - James Galway

Zbudowała ładny, solidny krzak. Ma sporo kwiatów, ale razcej małe i bardzo jasne bo cały dzień jest w mocnym słońcu


[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/42233f1adc16a9de]Obrazek


Obrazek

I kolejna nowość u mnie. Póki co zapowiada się dobrze. Buduje ładny krzak , pachnie i ma ładny kwiat.


Obrazek

Aladdin Palace - ta różę mam już kilka lat, ale przesadzałam ją dość często. Ostatni raz jesienią a ona jakoś sobie radzi. Jest niewysoka, kwiaty utrzymują się długo. Trochę choruje




Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Większość nasadzeń

Post »

Nie wiem, czy to na szczęście, czy nie na szczęście, ale takich szkólek koło mnie nie ma. Właściwie, to nie ma żadnych ;:145 No, może jedna, ale z taką ofertą, że szkoda gadać. Co prawda, co jakiś czas tam pojadę z nadzieją, że może coś wreszcie sobie kupię, ale jak na razie kupiłam tylko jednego orlika ;:222 Możliwości zakupów na miejscu więc zazdroszczę. Kupisz, nie kupisz- popatrzeć zawsze można ;:63
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewko - masz piękne róże, wielu z nich nie mam i niestety nie trafiłam do tak wyposażonego w róze centrum ogrodniczego. Popatrzyłam też na Twojego stróża, chyba musiałabym sobie zamontować sokoła dla pilnowania tych pięciu czereśni, co mi się ostały :;230 po przyrozkach. Chciałabym je choć spróbować, a mimo że są jeszcze niedojrzałe, szpaki już je dziubią.
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Iwonka1 pisze:Nie wiem, czy to na szczęście, czy nie na szczęście, ale takich szkólek koło mnie nie ma. Właściwie, to nie ma żadnych ;:145 No, może jedna, ale z taką ofertą, że szkoda gadać. Co prawda, co jakiś czas tam pojadę z nadzieją, że może coś wreszcie sobie kupię, ale jak na razie kupiłam tylko jednego orlika ;:222 Możliwości zakupów na miejscu więc zazdroszczę. Kupisz, nie kupisz- popatrzeć zawsze można ;:63

Iwonka, nie dość, że mam takie wypasione centrum ogrodnicze to jest jeszcze brikomarsche i jeszcze jedno mniejsze centrum. Na dodatek mam dość blisko do Bylinowego Raju :;230 ;:211 ;:211 ;:211 ;:213
To wszystko ponad moje siły.

Właśnie dzisiaj byłam w BR - no i są tego skutki


Obrazek

Obrazek


Ciekawa jestem jak poradzą sobie u mnie jarzmianki. Mam je pierwszy raz
Cudne są


Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

ewka36jj pisze:Ewko - masz piękne róże, wielu z nich nie mam i niestety nie trafiłam do tak wyposażonego w róze centrum ogrodniczego. Popatrzyłam też na Twojego stróża, chyba musiałabym sobie zamontować sokoła dla pilnowania tych pięciu czereśni, co mi się ostały :;230 po przyrozkach. Chciałabym je choć spróbować, a mimo że są jeszcze niedojrzałe, szpaki już je dziubią.
Ewa, dziękuję w imieniu róż. W większości mam młode róże.

Vanilla

Obrazek


Obrazek

Obrazek

James Galway


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cubana


Obrazek


Minerwa po dzisiejszym upale - porażka




Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

To dla odmiany liliowce

Obrazek

Dzisiaj rozwinął się taki, u mnie nowość. Jest bardzo duży i pięknie pachnie.

Obrazek

Pierwszy kwiat róży Friedenslicht


Obrazek


rozwija się pierwszy kwiat Queen of sweden - oj chyba będzie cudna


Obrazek

Rabata malinowo-biała nabiera rumieńców


Obrazek

Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Większość nasadzeń

Post »

Piękny ten liliowiec ;:63
Może uda nam się pod koniec lipca pojechać do Krakowa, to wtedy też zajedziemy do BR. Tylko wyjazd na razie patykiem na wodzie pisany ;:224
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewka masz już piękną różaną kolekcję ;:215 Fakt, że jak ma się tak blisko możność zakupów ogrodowych to kusi :lol: , ale zakupy super ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Takie piękne ostróżki to mogą na spokojnie królować, cudne! ;:303
To straszne mieć blisko BR :;230 , tak jak ja mam do Goczałkowic ;:306
Ciężko chyba jest przyjechać z BR z jednym tylko pudłem roślin... ;:306 ;:oj
Śliczne liliowce. ;:167
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj :wit . No to faktycznie okolicę masz bardzo ciekawą ;:306 . Dobrze zaopatrzone centrum , BR ;:224 . Nic tylko kupować i sadzić :lol: . Liliowce i róże masz przepiękne ;:333 . Pozostałe różności także ;:108 . Jarzmianki jeszcze nie mam ale kiedyś będzie ;:108 . James Galway bardzo mi się podoba to róża w moim typie ;:333 . Pozdrawiam :wit .
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo, nareszcie Cię znalazłam! Zmienia się Twój ogród niesamowicie. Przecież rok temu nie było jeszcze tak kolorowo! Śliczne masz róże, bez dwóch zdań!
Oczywiście królowa-biała ostróżka, również wspaniale zachwyca.
Niech zgadnę, byłaś w "Daglezji"?
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu, ale pięknie u Ciebie! Nie wiedziałam, że masz tyle cudnych odmian piwonii ;:oj
A róże ;:224 to dopiero raj dla oczu :D
Charles de nervaux ;:167 ;:167 ;:167 ;:167 - masz może więcej zdjęć tej odmiany? Możesz coś więcej o niej napisać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”