Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuzieńko ,no i sprawdziła się , znaczy się pogoda na jeden dzień , wczorajszy dzień bo dzisiaj zimno i leje .U Ciebie klonik ma już spore , rozwinięte liście , a mój jeszcze w powijakach ;:202 .Jadę do siebie w niedzielę do środy , więc dam sobie w kość jak zwykle , ale odpocznę w pracy ;:306 . Oby tylko pogoda nam dopisała i ;:3
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Trzymajmy kciuki, żeby było ciepło, może już ten kwiecień minie i wraz z nim te chłody pójdą w zapomnienie.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu czyj to taki śliczny pąk na przedostatnim zdjęciu? Nad rodkiem jeszcze pomyślę...pogadam z nim ;:130
U mnie pogoda koszmarna już drugi dzień zimno, leje i jest dołująco szaro :wink: Jak to się dzieje że w cieniu tulipanki maja buźki rozdziawione, moje wszystkie buzie w ciup :;230 Dobrego czwartku ;:196
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu u Ciebie też widzę śliczne tulipanki, a co to za roślinka o bordowych listkach z czymś mi się kojarzy ale nie jestem pewna. Ciemierniki cudo.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Moje tawułki są mniejsze ale też maja ładne bordowe liście . Pogoda brzydka ,pada i nic nie mogę robić w ogrodzie .. Przynajmniej w szklarni sucho i zaczynam sianie jednorocznych ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Widać wiosnę u Ciebie Zuziu,tak o to i ja też będę na nie chuchać!
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, ale podoba mi się Twój ciemiernik, coś wspaniaego! Chyba nawet bardziej mi się podoba od tych ciemnych odmian :)
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Niewiarygodne że kilka kilometrów nas dzieli a u ciebie tak kolorowo :D Pozazdrościć tak wypielęgnowanej działeczki ;:333
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuza :wit . Tak to już jest , że niektóre rośliny muszą wypadać. Wszystkiego mieć nie możemy ;:224 . W puste miejsca kupujemy nowe nabytki i tak koło się kręci ;:306 . Cudne te tulipany na pierwszej fotce, taki kolor energetyczny mają ;:oj . Czy na ostatniej fotce jest modrzew europejski taki na pniu?? Widziałam w szkółce i planowałam zakup tylko nie bardzo wiem gdzie go posadzić :roll: . Twój okaz bardzo ładny i taka soczysta zieleń od niego bije, ach ;:173 . Na klony palmowe też kiedyś się przyczaję , póki co myślę gdzie dostaną półcień ;:224 .Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu nareszcie cudna pogoda i u mnie! ;:3 ;:3 ;:3 ;:3 ;:3 ;:3 ;:3 kwiaty odżyją i ptactwo...
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witajcie. ;:128 Pogoda nareszcie się troszkę poprawiła, choć u mnie dziś...trochę deszczu, trochę słońca. ;:oj No i co najważniejsze ..byłam na targach ogrodniczych. :heja . W większości to co miałam zaplanowane do kupienia kupiłam..ale będzie sadzenia. :tan . Głowię się tylko gdzie. :;230

Beatko..mój klonik Acer Palmatum Catsura rośnie w pełnym słońcu i ma się dobrze. Dziś kupiłam czerwonego , tego co sama zmarnowałam. ;:131 . Temu przydał by się choć lekki półcień i takiego miejsca będę mu szukać. Bo ja najpierw kupuję a potem szukam miejsca. ;:306

Elu-elusia723..dziękuję za pochwały. :D . Co do żółtych kwiatków, jest to smagliczka skalna.

Lucynko..tobie paczuszka z roślinkami poprawiła humor, mnie dzisiejsze zakupy. ;:oj Coś w tym jest, żaden ciuch nie poprawi mi humoru, tobie także...co nowe nabytki. :heja . Na działce swojej byłam ale jak bym nie była. :;230 . W deszczu wpadliśmy tylko do domku aby roślinki zostawić, obchodu działeczki nie dało się zrobić...może jutro. ;:224

Elu..liczę na jutrzejszy pogodny dzień, czego i tobie życzę. ;:168 Jak wyżej napisałam byłam na targach, co nieco kupiłam..powsadzać to wszystko trzeba, chwasty nie odpuszczają, jeszcze trochę zarosną mnie całkiem i wiele innych prac. Tak więc pogoda musi być. ;:128

Basiu...pozostaje nam trzymać kciuki za pogodę i wierzyć że będzie. ;:173 .

Marysiu..pąk o który pytasz to liść klonu. ;:173 . Mam nadzieję że ze zdrówkiem i z pogodą u ciebie już lepiej..czego ci życzę. ;:168

Aniu...o bordowych listkach to tawułka. ;:128

Janeczko..mam nadzieję że posadziłaś już jednoroczne i pogoda u ciebie także się poprawiła. :D Po tych deszczach będziemy miały co robić. ;:224
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Bożenko...dziś dokupiłam żagwin w innym kolorze. ;:oj Co prawda nie bardzo u mnie rośnie, może niezbyt o niego dbałam. Teraz się będę starać bo bardzo mi się spodobały. Oby i u mnie kiedyś takie poduchy urosły. :heja

Dominiko...dzięki za pochwały moich ciemierników. ;:168 Prawdę mówiąc, mnie tam wszystkie ciemierniki się podobają..trochę mam bzika na ich punkcie. ;:306

Mariuszu..jeszcze troszkę , z parę latek i u ciebie będzie kwitnąco..na pewno bardziej niż u mnie. :;230 . Na rybkach dzisiaj nie byłeś :?: . Przejeżdżając widziałam tyyylu rybaków, chyba jakieś zawody wędkarskie były. ;:oj

Ewelino..tak to modrzew na pniu. To prawda gdyby nie wypadł mi klon, dziś bym nie kupiła następnego. ;:306 A że po jedno drzewko nie opłacało mi się jechać, przytachałam jeszcze brzózkę szczepioną. ;:173

Zrobiłam parę fotek z targów, więcej się nie dało...pan sprzedający mi powiedział, kupować a nie zdjęcia robić. No i się speniałam. ;:306


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, oczy bolą patrzeć na tyyyle dobra! :roll:
U mnie taki targ ma miejsce zawsze na początku maja. Czekam z utęsknieniem, bo muszę dokupić kilka lilii w celu uzupełnienia braków. ;:108 Nie wszystkie pokazały się po zimie. ;:222
Niech Ci ;:3 pozwoli cieszyć się kolorowymi kwiatkami w ciągu całego weekendu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”