Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Piękna wiosna u ciebie ,jak spojrzałam na twoje ciemierniki to pomyślałam że to wątek z tamtego roku bo moje dopiero pokazują swoje pierwsze pączki ..
Klonik mam trochę jaśniejszy a teraz dokupiłam bordowy ,może mi nie wymarznie ..Zaczyna być kolorowo w ogrodach ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Na szczęście chyba to najgorsze zimno za nami , więc na pewno Zuzieńko jesteś na działeczce .Zauważyłam że masz piękne , duże kępy szafirków , moje mi się gdzieś porozłaziły po całym ogrodzie , ale właśnie jakoś tak dziwnie pojedyńczo . ;:306 i nie wiem czy zawdzięczam to im bo się rozsiały ;:oj , czy sobie , bo może je niechcący pokasowałam ? ;:202
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

:wit Melduję się w nowym wątku :) zauroczona jestem ciemiernikami , widać że odpowiada im Twoja działeczka a konkretnie ziemia na niej.A o sasankach to nic nie powiem. ;:138 Zastanawiam się w jakim rejonie jest tak ciepło, że wszystko u Ciebie tak pięknie kwitnie. Piszesz że zimno, ale jakoś po roślinkach tego nie widać.
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Bożenko..u mnie z pogodą w kratkę. Dzień słonko, nadzieja na poprawę a następny dzień ;:222

Beatko..no to jesteś moją duszą bratnią, ja także uwielbiam kloniki. W sobotę jadę na targi ogrodnicze, będę patrzyła za takim jakiego sama zmarnowałam. ;:131

Wandziu..moja smagliczka i u mnie nie pokazała się jeszcze w pełnej krasie, do tego potrzeba słonka i ciepełka a tego na razie jak na lekarstwo.

Sebuś...oj bardzo bym chciała mieszkać w najcieplejszym miejscu w Polsce, niestety i u mnie zimnawo. ;:oj

Ewuniu..niestety tej wiosny kolorków u mnie tyle co kot napłakał. Cebulowe wyginęły, na jesień muszę o tym pomyśleć. Teraz tylko czekać mi na bylinki ale do tego trzeba słonka i ciepełka. ;:108

Mariuszu..oczywiście że zdradzę co to za roślinka choć sam zgadłeś. ;:oj To Juka pasiasta..polecam. Zima, lato zawsze ładnie wygląda. :heja

Marysiu..także zaczynam się przyzwyczajać do wiosny jaka jest, nie ma wyjścia. Choć do ciepełka tęskno. :wink:

Karolinko..ja w klonikach zakochana..choć nie kwitną przebarwiające się listki widać z daleka.

Lucynko
..tobie także życzę dużo ;:3 cobyś z M mogła więcej czasu przebywać na działeczce.

Krysiu...fajnie że jesteś. ;:168

daysy..moje ciemierniki choć już przekwitły kwiatki im ładnie sterczą. Co prawda kolor kwiatków się zmienił ale nadal jest ładny. Życzę ci aby i twoje sasanki zakwitły, daj znać. :D

Janeczko..żaden klonik mi nigdy nie wymarzł, nawet nie okrywany. Owszem jak wyżej napisałam padł jeden ale to z mojej winy. :cry:

Eluś....szafirki to i u mnie takie pojedyncze po całej działce się panoszą. ;:306 Po przekwitnieniu staram się je choć trochę zebrać do ;:4 i tym sposobem mam zawsze choć jedną kępkę. Najgorsze zimno może i za nami, ale przed nami póki co nadal za ciepło nie jest. ;:173

Misiu witaj. Do pogody zaczynam się przyzwyczajać, może i roślinki zrozumieją i też zaczną się przyzwyczajać ;:306 . Póki co jeszcze nie rozumieją, skulone czekają na lepszą pogodę. ;:oj

Wczorajszy pobyt na działce :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Ach, tęcza! ;:63 ;:63 Oby wróżyła dobrą pogodę! ;:108
Tulipany też czekają ciepłych promieni słonecznych, ale i w aktualnej fazie prezentują się bardzo ładnie. ;:215
Ten pełny czerwony kwiat to kwiat tulipana? :roll: Cudny! ;:138 ;:138
Zuziu, niech słonko wreszcie ogrzeje ziemię i roślinki, czego życzę Ci z całego ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, :wit masz piękną wiosnę w ogrodzie, to jeszcze tęcza ;:333 moja smagliczka zaczyna zaczyna pokazywać troszeczkę
żółtych barw, może na majowy Weekend pokarze się w pełnej krasie ;:3
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Też mam nadzieję że maj pokaże piękną pogodę bo już tulipany przekwitają nawet nie rozwijają u mnie pięknych kwiatów .U mnie jeszcze sporo roboty w ogrodzie bo jest mokro i nic nie mogę zrobić . Czekam aż słoneczko zaświeci i pomoże mi w usuwaniu zielska ..I mam jeszcze sporo krzewów do sadzenia ,może już nie będzie przymrozków ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, u ciebie rozkwita już różanecznik? ;:215 . Ta tęcza może jest zapowiedzią normalnej pogody,bo w końcu ile może być zimno ;:222
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, to kiedy przenosiny na działkę?
Pięknie u Ciebie!!! ;:215
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Co to za wiosna jak na niebie więcej kolorów niż w ogrodach , chociaż rzeczywiście rodek zaczyna Ci kwitnąć . Moje jeszcze ani myślą , normalnie sobie jeszcze śpią .Na parapetach robi się ciasno a wiosna jakaś ociężała , Zuziu , nie uważasz że to trochę dziwne że wiosna to rodzaj żeński , ale już miesiące kwiecień ,maj , czerwiec itd. toż to same chłopy ;:202 i próbują nam tu rządzić a ten pan kwiecień to już przechodzi sam siebie , więc niech sobie idzie już do diabła a maj , ma się słuchać swojej pani wiosny i ma nam dać ciepełko .Może w końcu będzie rozsądniejszy ? :;230 Pozdrawiam ;:167
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu idzie poprawa pogody a ta tęcza to śliczna,no... mam też taki kolor sasanki.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuza :wit . No popatrz przegapiłam Twój wątek :oops: . Już się poprawiam ;:196 . Bardzo ładna wiosna u Ciebie, tęcza ślicznie uchwycona ;:215 . Widzę, że róża na pniu przezimowała ;:333 . Ja już nigdy takiej nie kupię bo miałam jedną i byłam zawiedziona, w końcu mi przymarzła i nie płakałam po niej ;:306 . Klonik wygląda bardzo ładnie teraz ze świeżymi przyrostami ;:224 . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu pięknie ;:63 te kolorki tulipanów śliczne, takie wyraziste no i ten rodek kwitnący :tan ;:138 Hmm muszę przyznać,że ta juka bardzo okazała, wygląda super, już wpisuję na moją listę chciejstw hehe :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”