Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witam wiosennie starych i nowych przyjaciół ;:128. Co prawda wiosnę kalendarzową już mamy, niestety na mojej działeczce jeszcze nie specjalnie ją widać. Mam jednak nadzieję że już niebawem kilka ciepłych dni sprawi że na mojej działeczce pojawi się więcej kolorków. Póki co porządkuję, przesadzam, dosadzam i końca nie widać. ;:oj Dziś także byłam ale paskudny wiatr nie dał popracować. :wink:
Na początek moje ciemierniki. :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Hej Zuziu ,podziwiam Twój ogród chyba jestem pierwsza! ;:138
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16479
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj, Zuziu! ;:196
Cieszę się, :tan że masz własny wątek, w którym możesz pochwalić się swoim ogródeczkiem! ;:138
A widzę, że masz czym się chwalić. ;:215
Cudne ciemierniki! ;:215 ;:215
Oczywiście będę stałym gościem i już się wpraszam. ;:180
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj! Zuziu, tak się cieszę że założyłaś wątek :D Ciemierniki rewelacyjnie zakwitły, u Ciebie jest chyba dużo cieplej, moje jakoś się nie śpieszą. Pokulone, schowane blisko ziemi. Na szczęście zrobiło się trochę cieplej po południu ;:108 może zaczną kwitnąć.
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu witam cię :wit
Wpadłam pooglądać twoją działkę i muszę przyznać że jestem bardzo ciekawa kolejnych odsłon. Napisz coś więcej na ogrodzie i pokaż więcej zdjęć. ;:136
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuziu :)
Piękne masz ciemierniki, mnie się właśnie takie różowe podobają, ale już nie mam pomysłu, gdzie wsadzić i póki co nie mam żadnego. A sasanka okazała! To ta, co się tak wysiewa? Chciałabym moje przesadzić bliżej skalniaka, ale boję się ruszyć takie duże karpy, bo podobno nie lubią przesadzania. Jak je wsadzałam na działce, to jeszcze skalniaka nie było...

Ja pracowałam na wietrze zimnym jak szalona i co, właśnie chora jestem. Także byłaś mądrzejsza ode mnie, nie przemęczając się. Robota nie zając, nie ucieknie, ale ja zawsze na robotę byłam pazerna ;:14
Pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witam po pięknym słonecznym dniu spędzonym na działce. ;:128 Dzień pracowicie spędzony, słoneczko do wieczorka...chęci do pracy były ale sił już brakło. Za dużo na jeden dzień. Jutro także ma być pogoda, dokończy się. ;:oj

Bożenko ..cieszę się że zajrzałaś, pewnie dziś także pracowicie spędziłaś dzień. :D

Lucynko...dzięki za pochwały. Na razie za bardzo nie mam czym się chwalić, może z czasem.. ;:224 Tej wiosny stwierdziłam że mało u mnie kwitnie, za mało cebulowych bo to one teraz nadają kolorku. Wydawało mi się że mam dość, albo coś podżarło albo te nowe odmiany nie są takie trwałe. :wink:

Aniu...powiem nieskromnie że faktycznie ładnie kwitną mi ciemierniki, to one teraz są moimi umilaczami na działce. Cebulowe się gramolą, za wiele nie będzie ale zawsze coś. ;:108

Iwcia
..w miarę jak będzie co pokazać oczywiście pokażę. Tak jak wcześniej pisałam kolorków u mnie na razie mało, także czekam na nie. Cieszę się póki co z zielonego kolorku jak coś nowego pokazuje się z ziemi, znaczy się jest i nie zmarzło. :;230

Moniczko..to właśnie ta sasanka która wysiewa mi się najbardziej, lubię ją za to. ;:oj Masz rację, dużych się raczej nie przesadza..jest duże ryzyko. :wink: Co do miejsca..uff, z tym i u mnie problem. Ile ja się nachodzę po działce, nagłowię aby cokolwiek wsadzić. Wtedy zawsze mówię sobie koniec, co mam wystarczy...do następnego chciejstwa. ;:306 Właśnie kupiłam Rododendron, nie był moim chciejstwem..ale był ładny i nie drogi i jak było nie brać. :;230


Obrazek

Obrazek
A na działeczce.. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Róże bardzo ucierpiały. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16479
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, o tej porze roku niemal wszędzie jeszcze mało kolorów. ;:108
Będzie ich przybywało zgodnie z kalendarzem, :tan a u Ciebie wcale nie jest szaro, co dokumentują fotki.
Bardzo ładny rododendron. ;:215 Niech się zaadaptuje i uprzyjemnia pobyt na działce. ;:303
Moje róże zaraz po zimie wydawały się zdrowiusieńkie, ;:7 jednak w miarę upływu czasu dostrzegam coraz więcej czarnych łodyżek. :(
Niech Ci jutro słonko pozwoli dokończyć działkowe czynności. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42085
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu na razie zaznaczam swoją obecność ;:196 i wyrażam zachwyt nad ciemiernikami ;:oj o sasankach nie wspomnę...u mnie coś nie widać ;:oj
Awatar użytkownika
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu tak teraz to już mało czasu spędzam przy laptopie!Wreszcie! :wit
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu sasanka to będzie istne szaleństwo! A moje zniknęły, nie ma. Trzy sadziłam. Calsap super wybór, jest piękny! Mam, kupiony jako totalne chciejstwo i nie żałuję:)
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu coraz więcej kolorów jest i coraz więcej kwiatów . Różanecznik jak zakwitnie to bedzie ślicznie . Gdzie kupiłaś w biedronce?
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu miałam ten sam różanecznik, jednak u mnie niestety nie przeżył. Do różaneczników wybitnie nie mam ręki i ostatecznie w ogóle zrezygnowałam w ich hodowli. Wszystkie dostały jakiegoś uwiądu, a ja z braku wiedzy nie umiałam im pomóc. To już hortensje bukietowe są dla mnie o wiele wdzięczniejsze do uprawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”