Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu, przyznam że przepadłam w twoim ogrodzie na amen ;:167 Piękne zdjęcia tak bujnej przyrody... brzmi górnolotnie, wiem ale nie umiem tego inaczej wyrazić poza tym że niemal weszłam do monitora żeby się przenieść w ten zaczarowany ogród. Twoja praca się opłaciła, wszystko wygląda niesamowicie. Trudno wskazać jedno miejsce, które mi się najbardziej podoba. Masz dobrą rękę do róż, świetnie sobie u ciebie radzą.
Z ciekawostek, to zachwycił mnie powojnik Recta, muszę czegoś takiego poszukać.
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Ależ zafundowałaś pokaz, aż oczy bolą. ;:138
Czekaliśmy długo na festiwal różany to i mamy teraz na co popatrzeć.
Same rarytasy widzę u Ciebie, piękniste panny z misternie ułożonymi płatkami.
Pashminę ma chyba połowa forumków, ale warta jest posiadania, ma zjawiskowe kwiaty.
Podobnie jak Elfi czy Eden, nie można obok nich przejść obojętnie.
Zatem miłej podróży i wspaniałych wrażeń. :wit
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Trzecie zdjęcie Pashminy, to zbliżenie z kroplami ;:167 No cudo... Ja wciąż czekam na swoją... I na Stefę i L. of Shalott także - i trwając w oczekiwaniu, podglądam sobie Twoje ;:65
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Rano tylko obejrzałam, ale teraz mam chwilkę. Odleciałam totalnie. Nic nie wiedziałam o ogrodnictwie, dopóki nie zobaczylam Twoich róż. Juz zaczynam odkładać pieniądze i myśleć, gdzie moge upchnąć kolejne i kolejne. Są obłędnie piękne a ty potrafisz tak zjawiskowo je pokazać. Dlaczego ja tak bardzo bałam się róż wcześniej? Teraz mam tylko kilka krzaczków i jest to zdecydowanie za mało!!! Pospisywałam sobie nazwy, ale Pashmina jest moim numerem 1 :roll:
Patiann
200p
200p
Posty: 359
Od: 6 maja 2012, o 12:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Essen

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu, ja nos na forum wystawilam z pierwszym wiosennym kwiatkiem, ale jakos brak czasu na pisanie. Arealy leza odlogiem, czekam na inspiracje w waszych ogrodach i wtedy poczynie jesienne zakupy. Dzięki Tobie dokupilam kilka powojnikow-Soline, Aniolka, Polish Spirit, Warszawska Nike( nie wiem czy dobrze zrobilam...ten kolor ;:131 ale jak w niemieckim Aldim zobaczylam clemka z polska etykieta, to jakos sam wpadl do koszyka;).....a Majeczka namowila mnie jeszcze na Arabelke, a reszty nazw nawet nie pamietam- ten wczesny botaniczny-niebieski i chyba Juuli, o Crystal Fund..... ale on juz u mnie kilka lat cieszy. Wiesz, te wloskie maja pelnic role okrywowych, bardzo jestem ciekawa jak im sie spodoba wachac nozki tulipanow :wink: Rob zdjecia koniecznie ;:215 Jakos tak bardzo kojaco jest u Ciebie. Buziaki ;:196
Pozdrawiam Patrycja- Ania
Zgoda na brak polskiej czcionki
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Anuś :wit
Sama wyborna uczta,Cudne róże, rarytasowe odmiany :D
I te powojniki, rożne , piękne,Aż zawsze usi się człowiek,żeby jakiś jeszcze sobie dokupić i gdzieś wcisnąć :D
Hmm mam dylemat, bo u siebie mam inny powojnik niż miałam mieć .Ale myślę ,że to Minister.Całkiem podobny jak twój.
Chyba ,że się mylę :?
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Trochę nadrobiłam, ale nie wszystko. Pięknie jest - tyle powiem :)
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu, ja też mam chęć wybrać się na spektakl różany do Sopotu. Zaplanowałam sobie, że jutro po pracy zrobię sobie spacer w tym kierunku. Masz rację, mają tam przepiękne odmiany róż. W ubiegłym roku jesienią moje serce skradła róża Geisha. Jako jedyna prezentowała się wtedy wspaniale. Miała zdrowe liście, podczas gdy inne już miały piegi no i w odróżnieniu od innych miała mnóstwo kwiatów. Jak będziesz w Sopocie, zwróć na nią uwagę. Róża na pewno godna polecenia.

A co do Twoich róż, to cóż napisać. Każdy widzi jak jest - przepięknie ;:138 . Ale z tej sesji zdjęciowej zapamiętam klatkę z lobeliami. No cudeńko, klejnocik, cacuńko. Też taką chcę!
Aniu, pytałaś u mnie co to za żurawka. Diablo się nazywa, czy jakoś tak. Bardzo żywotna. Kupiłam kiedyś dwie i tak sobie odrywam co jakiś czas po kawałeczku i z powodzeniem rozmnażam. Gdybyś miała ochotę na taką, to mogę Ci podesłać kilka "odszczepek".
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu królowa może być tylko jedna. Obrazek

Obrazek

Lawender u Ciebie wygląda pięknie, w zaprzyjaźnionym go podglądam i robi na mnie fatalne wrażenie. Nawet jak prezenty sugerowane, to nie umniejsza zasług M. :D Na balkonie widać równie doskonale Twoją pasję roślinną. Gdyby choć połowa ludzi doceniała uroki roślin, jaki byłby świat piękny. ;:108 Powojniki takie cudne, ;:oj a moim chyba patelnia przy tarasie nie służy. ;:174 Kolejnych pięknych dni na działce. ;:196
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu są różne królowe na tym forum. ;:108
Ty jesteś jedna z nich .Róż i powojników. ;:215 Miłego pobytu. Też bym tam chciała spędzić weekend.
Jednak to nie możliwe. :wit
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Piękny pokaz , nic tylko podziwiać. :wit ;:138 Połączenie róż i powojników pięknie to wygląda. ;:138
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

No kochana, prawdziwa różana uczta ;:108 Uwielbiam czerwiec ;:215 Biegaj z aparatem i rób zdjęcia, tylko one trzymają nas w kupie przez zimowe wieczory. Pashmina u Ciebie już w rozkwicie a moje dwie dalej każą na siebie czekać ;:65
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu... odebrało mi mowę i palce wręcz nie chcą nic pisać.. sparaliżowane... z wrażenia... chyba wiesz dlaczego..
No normalnie piękności pokazujesz... ;:oj
Aneczko, ja do Ciebie w sprawie powojników... kurcze, nie wiem co to, ale moje jakoś dziwnie są poobgryzane, takie jakby coś je straszliwie wymamlało i nie wiem jaka to przyczyna... słabo kwitną, a powinny obficie... są to powojniki włoskie, wydawałoby się że nic ich nie powinno tak wymęczyć, a jednak... poradź co zrobić... mam też inne i kwitną obficie i są zdrowe, a tym nie wiem czego brakuje...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”