Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
bietka1964
200p
200p
Posty: 288
Od: 19 mar 2013, o 16:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu-otworzenie nowego wątku to jak topienie marzanny-wiosna idzie :heja żyć znowu się chce
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Kataru współczuję, niedawno to ćwiczyłam. Pomogła codzienna sauna.
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aneczko, jestem, ale dopiero na 4 stronie - jak te Twoje wątki pędzą ;:oj
Pięknie rozpoczełaś ten sezon, te iryski są cudowne, chyba zrobię jeszcze jedno do nich podejście ;:224
Na katar polecam inhalacje oraz sinupret, mam nadzieję, że szybciutko Ci przejdzie.
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Jejku jejku, jeśli już się dzieje ;:215 co co będzie dalej:). Muszę kupić tych irysków:). A tymczasem idę sie ubierać i jade po kilka bratków:).
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Ja tu w poprzednim wątku buszowałam i nagle ;:oj nowy zobaczyłam ;:oj
Się dzieje, piszecie jak szalone, ale rozumiem bo wiosna coraz piękniej nam się objawia ;:3

Cudne ujęcia, jak zawsze. Jestem zachwycona iryskami niskimi. Wszystkie lubię, ale te maluchy są najpiękniejsze. Muszę się obkupić jesienią :) Pięknoty!

Aniu, dziękuję za odpowiedzi na moje pytania ;:196
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aneczko, ledwo się obejrzałam a tutaj już czwarta strona nowego wątku ;:oj
Iryski prześliczne. Muszę i ja dosadzić jesienią, bo mam ich stanowczo za mało. W Biedrze powiadasz? ;:224 A mnie jakoś nigdy nie udało ich się upolować. Zanim się obejrzę, to naród wszystko rozbierze :;230 i dla mnie nigdy nie starcza.
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu bo zarumienię się :oops: :;230
Wygląda na to, że ten rok będzie jeszcze u Ciebie jeszcze bardziej kolorowy niż ubiegłoroczny. Tulipany tak równo wschodzą, jak to robisz ? ;:oj
Nie wiem czy to u Ciebie czytałem, masz w przyszłości plan przeprowadzić sie do domku jednorodzinnego ? :D
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Wszystkie ubiegłoroczne cebule liliowe były zgodne z zamówieniem ;:108 Dlatego też i tym razem złożyłam zamówienie u nich.
Krokus Pickwick w pąku jest uroczy ;:oj Ciekawa jestem jak będzie czarował jak już rozkloszuje spódniczkę ;:65
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Obrazek Kochani witajcie pierwszego dnia WIOSNY!!! Obrazek

Aaaaa Moi Drodzy właśnie dostałam smsa o tym, że kurier wiezie dla mnie paczkę. I odczytałam maila z informacją o wysyłce róż! ;:65 :tan
Cóż za ekscytująca informacja na pierwszy dzień wiosny. :tan
Termin w sam raz. Pomoczą nóżki i w sobotę siup do ziemi.

Byłam dziś na działeczce. Zajechałam na nią dopiero przed 16.00 i było już pochmurno. Jednak krokusiki nie zdążyły się jeszcze pozamykać, bo słonko w ciągu dnia pojawiało się na niebie.
Zrobiłam zdjęcia. Przy okazji był obchód, by przekonać się co tam "w trawie piszczy". Wypiłam kawkę. Oczyściłam rabatki w kąciku z ławeczką. Niby czyścił je mój Em. Niestety niezbyt skutecznie. ;:224 I czas było do domu.

PEPSI dziękuję za rady odnośnie kataru. Zapycham się witaminą c "tysiączką" i olejkiem z oregano. Jakoś się trzymam. W końcu kobieta która urodziła dwójkę dzieci nie podda się zwykłemu katarowi, prawda Małgosiu? Obrazek

Obrazek

Kasiu chwasty pod korą też się pojawiają ale nie tak licznie jak na rabatach z samą ziemią.

Obrazek

Basiu zawsze myślałam, ze syrop z cebuli to na kaszel. ;:224
Jakby nie patrzeć, to chyba ostatni weekend na działce też miał udział w produkcji wydzieliny z nosa. Obrazek

Obrazek

Gosiu -clem3 koniecznie dokup irysków. To bardzo wdzięczne kwiatuchy. ;:333

Obrazek

bietka1964 taki właśnie był zamysł, by nowy wątek powstał wraz z nastaniem nowego sezonu. Obrazek
I masz rację! Żyć się chce! Obrazek

Obrazek

Jolu dziękuję. Sauny jeszcze nie robiłam. Katuję się "matką naturą". Dziś ciut lepiej z katarem za to głowa pobolewa. ;:222

Obrazek

Marlenko, to że moje wątki pędzą w całości zawdzięczam moim cudownym gościom. ;:168
Iryski nie są jakieś bardzo drogie. Spróbuj jeszcze raz z paczuszką kolejnej jesieni.

Obrazek

Karolina udało Ci się zakupić bratki? I to jeszcze w wymarzonych kolorach? zaraz pędzę do Ciebie by sprawdzić. ;:333

Obrazek

Izuniu wiosna nadeszła, to wszyscy odżyli. Obrazek

Obrazek

Dorotko Ty po prostu mieszkasz w niewłaściwej okolicy. U mnie nie rzucają się na jesienne cebule. Musisz rozważyć przeprowadzkę. ;:183

Obrazek

Iwonko a to mnie mocno zaskoczyłaś wypowiedzią o zgodności odmianowej w Benexie. Może w końcu poszli po rozum do głowy? Ciekawe...
W dzisiejszym poście masz okazję zobaczyć rozwinięte krokus Pickwick. ;:333

Obrazek

Seba mam marzenie przeprowadzić się do domku jednorodzinnego z ogródkiem większym niż mój areał na działce. Może uda się je spełnić..? Czas pokaże. ;:224
Nie lubię zbyt wielkiej pstrokacizny kolorystycznej w ogrodzie. I troszkę się boję czy nie przedobrzyłam przy jesienno-wiosennych zamówieniach z żółtym w różnych odcieniach. :oops: No nic. Nadchodzący sezon wszystko szczerze wyjawi. ;:224

Obrazek

Obrazek

Dużo słonka Wam życzę na nadchodzące dni.

Obrazek
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu,krokusy śliczne :D Wiosna u ciebie całą gębą :wink:
I znów modela dorwałaś :D
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu, krokusy cudne! Najładniej wyglądają jak jest ich taka wielka kępka, jak u Ciebie własnie ;:108 Ja nie mam jeszcze żadnych, kiedyś miałam, ale coś je zjadło, zeszłej jesieni nie kupiłam ani jednej cebulki ;:218 Ale za to za rok sobie dokupię :D

Róże zamawiałaś z Florib.? Do mnie właśnie dzisiaj dotarły, dorodne krzaczory ;:215 Ja swoje zadołowałam w ziemi w ogrodzie i będą czekały do soboty :)

Dużo zdrówka dla Ciebie ;:304
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu marzenia się spełniają,więc życzę domku z ogrodem.
A wiosną bogatą masz na działeczce. A co dopiero będzie w ogrodzie. ;:108
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 8

Post »

Aniu tak jak Dominika mówi - najładniejsze są krokusy sadzone w kępkach :D U Ciebie wyglądają świetnie.
Dziękuje za zdjęcie robaczka, lubię takie ;:108
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”