Moje małe co nieco cz. III

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11529
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu cudne zdjęcie, jak pięknie Ci kwitnie ten powojnik. ;:oj

Obrazek

Twoja jarzmianka jest śliczna, z zielenią na płatkach, ;:215 może właśnie to zasługa cienia. Mam podobno białą, ;:131 ale jakaś szara. Zaszalałaś w BR, będziemy niedługo podziwiać kwitnące nowe nabytki. :) Może gratis, to jakaś całkiem nowa odmiana żurawki. ;:306 Spokojnego świętowania. ;:196
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Soniu ja u ciebie a ty u mnie.... ;:306 Właśnie też przed chwilą podziwiałam twoją jarzmiankę...
No, odmiana żurawki zabójcza, takiej jeszcze nie mam... ;:306
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11285
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Ale zaszalałaś z fotkami Olu! ;:219 Nie wiadomo co wyróżnić bo zanim dojechałam do końca ;:108 to już zapomniałam :oops: co miałam pochwalić...Czy to była fotka ... :?: czy kompozycja... :?:czy widok na rabatkę ;:131 czy roślina któraś... :?:No to róże pochwalę ! ;:63
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Widzę, że mamy podobnie - najpierw czekałam na deszcz, żeby posadzić roślinki, wczoraj popadało, zerwałam się rano radośnie nastawiona na wielkie sadzenie, a tymczasem deszcz padał dalej i roślinki nadal w doniczkach ;:306
Pięknie ci już zakwitł Piilu, mój jak zwykle startował od zera... Warszawska Nike też piękny. I róże ;:173
Czy ja dobrze widzę, że parzydło rośnie ci w słońcu?
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Maryniu już mam następne świeże foteczki. Robione skoro świt. ;:173
Niedziela a ja coś spać nie mogę. Chyba przez ten długi, co dla niektórych weekend ,za dużo poleniuchowałam i mam nadmiar snu.Już mi się rosołek pyrkoli na małym palniku. ;:333 Zrobiłam obchód i teraz z kawką na spokojnie przeglądam forum. W końcu udało mi się nadrobić moje zaległości....Ciekawe na jak długo. ;:306


Obrazek

Małgosiu dziś już nie pada, za to wszędzie mam pełno ślimaków. Już byłam co niektóre wysłać w podróż podniebną... ;:306 Szybowały jak się patrzy...Co z tego jak za płotem mam chwasty do pasa i siedzą ich tam setki pewnie. Tylko się ze mnie śmieją , że prędzej wrócą do mnie niż ja myślę... :evil:
Dobrze zauważyłaś, parzydło mam w słońcu i bardzo sobie dobrze radzi....W tym roku tak się rozrosło , że wchodzi mi na rozplenicę i trochę im tam ciasnawo chyba....


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłej niedzieli kochani. ;:196
Ja niestety popołudniu do pracy.... ;:145
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, moje jeżówki z BR przyjechały do mnie we środę i były znacznie mniejsze niż Twoje. Tobie trafiły się na prawdę wypasione egzemplarze ;:108
Wiener Charme zjawiskowa, na Hot Chocolate czaję się od zeszłego roku i już nawet miałam ją w koszyku ale zrezygnowałam na rzecz foxy...
Tobie również życzę udanej niedzieli, pomimo pracy ;:196
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Marlenko dziękuję bardzo.
To się cieszę , że dostałam ładne sadzonki...Twoje też na pewno szybko urosną , bo trafiły w dobre ręce... ;:108 Co do Wiener Charme to mam mieszane uczucia czy to na pewno ona.
Zobacz sama , to ta sama róża a w zeszłym roku wyglądała całkiem inaczej....

Obrazek

Obrazek

Aktualnie.....


Obrazek

Mam ją od naszej Wioli i już napisałam do niej , czy dalej twierdzi , że to ta panienka.... ;:131
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Właśnie wydawało mi się, że powinna mieć odcień pomarańczy a nie różu. Na zdjęciach wygląda jak dwie różne róże ;:oj
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, ślicznie prezentują sie Twoje róże, ;:167 Ta na przedostatnim zdjęciu z lawendą odrobinkę przypomina mi Polke ;:131
wiem, nie jestem ekspertem, ale człowiek zawsze sie uczy i pragnie zgłębiać swoją wiedzę ;:101 lubię trawki choć ich nie mam
a dzwoneczki skupione mi przepadły, zostały mi na zeszłorocznych fotkach ;:168
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11529
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu czekoladka już niedługo pokaże kolor. ;:215 Ciągle podglądam ciemne odmiany, ale chyba nie znajdę jeszcze długo miejsca dla nich. Wszędzie słoneczne rabaty.;:174 Biało zielony pączek cudny. ;:oj Moja podobna nie przeżyła zimy.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu :wit . Chwilkę mnie nie było ale tak, wtedy wyżyłam się na porządkach ;:108 . Fajne zakupy z BR ;:333 . Ja nie skusiłam się ale kiedyś n pewno coś u nich kupię. Warszawska Nike w kroplach deszczu- petarda ;:333 . Piękne i kolorowe zdjęcia nam zaserwowałaś ;:333 . Ta trawka w gratisie faktycznie przypomina kostrzewę siną ;:131 . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Widzę dostałaś żurawkę nowej generacji ;:306
Olu,śliczności masz, śliczności! Ciekawe odmiany róż, no i ten różowy łubin!
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witajcie poniedziałkowo i słonecznie.....Nawet bardzo słonecznie. ;:138 ;:3 ;:3 ;:3 ;:3 ;:3 ;:138
Korzystając z cudownej pogody , wykosiłam kawałek trawy za domem. Przyjemne z pożytecznym. Może mnie promienie ;:3 chociaż troszkę dosięgnęły... Dużo czasu nie miałam, bo jeszcze obowiązki domowe i praca na popołudniu. Ale zawsze to coś...

Marlenko popytałam specjalistkę , od której to ową Wiener Charme dostałam i potwierdzone zostało , że toż to ona! Wiola mówi że u niej na jednym krzaku , róża ta ma różne ubarwienie....



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wandziu Polkę kupiłam wiosną , zobaczymy ją niebawem... ;:138
To jednak jest Wiener Charme. Taki z niej kameleon widocznie. Chociaż powiem ci , że w tych odcieniach brzoskwiniowych bardziej mi się podobała... ;:131 Trawek nie masz? Musisz to zmienić jak najszybciej....
Piękne są i też uzależniają..... ;:306


Obrazek

Soniu czekoladkę mam niby w słońcu, ale z takiej strony pergoli , że ma go tyle co kot napłakał...
Bardziej taki półcień się zrobił w tym miejscu... ;:108



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewelinko i ja znikam niekiedy na dłużej z wątków bo po prostu nie nadążam....Wczoraj nadrobiłam wszystkie wpisy a dziś znów ich widzę cały ekran.... ;:306
W ogrodach piękny czas nastał, to i kolorowo się zrobiło. ;:215
Zakupy z BR dalej stoją pod altaną i czekają na wsadzenie. W sobotę padało, wczoraj niedziela to nie chciałam grzebać w ziemi a i tak szłam do pracy. A dziś znów upał od samego rana więc też nie posadzę. W doniczkach nic im nie będzie....Nabierają mocy urzędowej. ;:306
Również pozdrawiam i dużo ;:3 życzę.


Obrazek

Obrazek

No Mati żurawka pierwsza klasa....A pro po, miałeś katalog żurawek zakładać i co z tym?
Bo jakoś chyba nie jestem w temacie ostatnio.... ;:224



Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”