Moje małe co nieco cz. III

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Ewelinko nie ma co myśleć. Bierz przyczepkę i przyjeżdżaj po kamienie... ;:306
Dziś nie byłam po nie, bo tak mi zimno , że nawet się spacerować nie chce.I to się nazywa maj? ;:222
Wiosno, wiosno, ;:303 gdzie jesteś?
U mnie od piątku przez trzy dni jest wystawa kwiatów . ;:173 Wybieram się , ale przy tej pogodzie to ani nic nie cieszy. Będzie zimno ,to bez sensu żeby jechać...

Mati mnie tu wcale do śmiechu nie było.Wiesz jak to jest, coś się pożyczy od kogoś , to jak na złość się zepsuje a ty potem świeć oczami...Ja tak nie lubię. Co moje to moje....Na szczęście dobrze wszystko się skończyło.

Martuniu widziałam ile dobroci do ciebie zjechało to i potem co sadzić miałaś.Fajne spotkanie . ;:215

Kasieńko jesienią wszystkie będziemy robić nalot na cebulowe. Muszę chyba zbierać drobne do słoiczka. Potem będzie jak znalazł. ;:108

Wczoraj w Biedr....kupiłam takiego powojnika za całe 2.99!!!! ;:oj Wyprzedaż jest na wszystkie kartonikowe roślinki.
Oj jak chciałabym , żeby okazał się rzeczywiście tym z obrazka .Ale za te śmieszne pieniądze, niech rośnie co chce...Nie wsadziłam jeszcze , boję się że zmarznie. Na razie powędrował do altanki...




Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu przyczepki nie mam więc musiałabym wypożyczyć ;:306 . Mówisz, że wyprzedaż ;:183 ;:183 ?? Takiego nn za 3 zł to mogłabym przygarnąć ;:224 . Tak się składa, że jutro jadę " do miasta" ;:224 . No zobaczymy co zaoferują mi dwie Biedry ;:173 . Zimnica okrutna, u mnie jest 3 stopnie ;:222 . Dzisiaj okrywałam co mogłam bo czuję, że będzie mrozik. Okryłam głównie lilie i piwonie R$óże i reszta muzą dać sobie radę. ozdrawiam i trzymam kciuki za Twój ogród , co by nic nie zmarzło ;:196 .
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Kochana ,ja też od wczoraj latam i okrywam roślinki. Agrowłókniną opatuliły się hortensje ogrodowe i klonik. Doniczkowe ubranka mają młode bukietówki i prawie wszystkie lilie.Dobrze że w altanie trzymałam dość pokaźną kolekcję doniczek o dość pokaźnych rozmiarach. Przydały się.... :wink:
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu niezła promocja ;:oj
Ciekawe czy u mnie coś jest...
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Takiego powojnika i ja bym przygarnęła ;:333 Muszę w mojej B zobaczyć ;:303
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu ja też ciągle zbieram te wielkie donice ;:306 . Jak widać miałam ku temu powód :roll: . Miejmy nadzieję, że źle nie będzie ale u mnie jest już prawie zero ;:222 . Co to będzie nad ranem ;:oj ??
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Piilu mam, nawet dwa egzemplarze, czaiłam się na niego kilka lat, ale jakoś nam nie po drodze razem ;:185 Jeszcze nigdy nie widziałam jego pełnych kwiatów :roll:
nie straszcie tymi mrozami, bo ja nic a nic nie okryłam :shock:
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, masz śliczne tulipanki, nic dodać nic ująć, masz łady ogród ;:333 . Olu, czy Twoja Bergenia rosnie w pełnym słońcu :?:
jest tak ładnie rozrośnięta ma duże liście i kwitnie. Moja rośnie na skalniaku w półcieniu, mam ją kilka lat ale jest marna, słabo
kwitnie i liście nie są jej ozdobą , zastanawiam sie czy jej nie zmienić miejsca ;:168
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Fajny ten powojnik. M mojej Biedroni tylko widziałam fioletowy polish spiryt. :D
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Kochani :wit . Jak tam po nocnych przymrozkach? Mocno u was przymroziło?
Ja jak wstałam rano o 4:30 i spojrzałam na termometr o mało zawału nie dostałam. - 4 stopnie pokazywał jak nic!!!Jeszcze na szybko przed pracą zrobiłam mały obchód i się załamałam. Roślinki skulone, zesztywniałe a najbardziej mi się żal zrobiło czosnków ozdobnych. Leżały biedne zgięte w pół... ;:145
Już się z nimi pożegnałam. Jeszcze nie zakwitły a już po nich.
Ale w ciągu dnia pozbierały się i chyba są OK. Jednak dały radę. Widzę, że tylko jedna róża ma lekko listki przymrożone i lilak. Reszta przeżyła... ;:173 Ale dobrze , że okryłam lilie bo pewnie by też oberwały. Okryć zimowych jeszcze nie ściągam. Poczekam do jutra....


Obrazek

Kasiu zajrzałaś do swojej B. , były jakieś roślinne przeceny? ;:173
Do mnie dziś przyjechały jakieś hortensje bukietowe, nie miałam czasu im się przyjrzeć i magnolie -dość duże...


Obrazek

Aniu udało ci się przygarnąć jakiegoś powojnika? ;:198


Obrazek

Ewelinko i jak po przymrozkach? Dały radę twoje roślinki? Na pewno tak, bo były porządnie zabezpieczone....Zaraz lecę do ciebie poczytać... ;:108


Obrazek

Małgosiu też mam dwa Piilu od zeszłego roku. Jeden kwitł tylko bo ma lepszą miejscówkę.
I jak się mają twoje rośliny. Wszystko przeżyło?


Obrazek

Wandziu ta Bergenia to nie u mnie rośnie. Owszem , ja też mam ale młodą i jeszcze nie kwitła. Ja mam posadzoną w półcieniu. Ta którą pokazałam na zdjęciu to rośnie na klombie pod Urzędem Miasta. Tam ma słońce przez większość dnia. ;:204


Obrazek

Małgoś Pepsi wiesz jak bym chciała aby się okazał tym powojnikiem co na obrazku.....
U mnie było kilka odmian, zapamiętałam na pewno Jackmani.




Obrazek
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu :wit
Bardzo przyjemnie spacerowało się po Twoim ogrodzie :D
Masz wiele pięknych kwiatów, będę tu zaglądał z przyjemnością ;:108
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Seba witam cię serdecznie. :wit To chyba jakaś telepatia, chyba cię myślami do siebie ściągnęłam ;:306 ... Wiesz , że ostatnio też zaczęłam spacerować u ciebie ale nie dokończyłam. Nie miałam czasu, nawet się nie wpisałam....muszę to nadrobić.
Na przywitanie dla ciebie.....

Obrazek
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Zajrzysz do mnie w wolnej chwili ;:173
Ja już u Ciebie bywam o pewnego czasu, ale jakoś zabrakło czasu na wpis :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”