Wiosna cz. 35

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu ślicznie tam w Kołobrzegu ;:215 dzięki za zdjęcia ;:196
Cieszę się że i zabiegi i pogoda i jedzonko jest w porządku :D korzystaj z tego co możesz .
Ogród sobie poradzi a jak wrócisz wypoczęta i odnowiona to szybciutko zrobisz wszystko po swojemu .
Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę ;:3 na resztę dni na wyjeździe ;:196
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosna cz. 35

Post »

O, szłam przez ten zielony tunel parę lat temu :).
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu innej niż "chodzona opalenizna " nie uznaję :wit ale masz rację jeszcze rozebrać się nad morzem nie wolno ;:168
Buzia i stopy to co innego :lol:
U nas już kwitną rododendrony ,ale w twoich okolicach zakwitną akurat gdy wrócisz.
Zabiegi fajne najważniejsze ze pomagają, po powrocie zrób wniosek i za 2 lata znów możesz jechać ;:7
Domownikom też należy się potęsknić przynajmniej docenią to co robisz codziennie, a nie jak mój mąż gdy kazałam mu sprzątnąć toaletę zdziwił się ,bo przecież jest czysta, sama z siebie akurat ;:124 tylko ze to nie on ją codzienne sprząta ;:223
Marysiu o zdjęcia morskie nadal proszę bo każde jest cudne ;:196
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witaj Marysiu,pokazujesz morze tak pięknie ,że czuję sie jakbym tam była z Tobą ,wyobraźnia może wszystko,u nas deszczowo,najlepiej rosną chwasty ,a i nie ma kiedy coś zrobić w ogrodzie ,wszystko się opóźnia ,ale Ty teraz masz moment na odpoczynek i dobrze,bo ileż można robić ,baw sie dobrze i nabieraj sił ,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Ech..piękny ten zielony tunel.
I to morze..tego co trochę zazdroszczę. :D
Nic odpoczywam ile tylko możesz ;:196
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Bardzo podobają mi się takie zielone tunele i inne zielone konstrukcje.
Fajna mewa na falochronie.

Bicze szkockie już poznałam i też uważam, że są fajne. ;:333

To racja, że ogrodnik patrzy inaczej na swój ogród: w zeszłym roku brakowało mi wielu roślin na zdjęciach, jak M. robił fotki podczas mojej nieobecności. Zrobił ich znacznie, ale to znacznie mniej, niż ja. :wink:
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu będziesz miała za czym tęsknić jak wrócisz ;:168 Odpoczywaj i podziwiaj ...no i rób fotki , bo masz do tego talent ;:215
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu fajnie ,że zabiegi pomagają ,postawią Cię na nogi i żaden chwast Ci nie podskoczy ,tak ,że odpoczywaj ,baw się i spaceruj ,zdjęcia śliczne ,może w tym roku wybiorę się nad morze. Moja działka trochę osierocona ,zwariowany tydzień miałam ,była wnusia a ,że to czyste srebro to trzeba było sie nagimnastykować przy pilnowaniu zwłaszcza ,że córka jest w ciąży i żle się czuje.Pięknej pogody i udanego wypoczynku,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Jak patrzę na <Twoje > morze to odpoczywam, nawet od ogródków ;:306
A u Ewy-kory piękny ogród i kaczuszki, szkoda ,ze za mało się pokazuje :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
silvarerum
1000p
1000p
Posty: 1149
Od: 16 kwie 2012, o 21:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Ależ Ci zazdroszczę Marysiu tego morza bez dzikich tłumów, tego szumu i wiatru, pachnącego wodą.
Zapraszam: silvarerum czyli szwedzki ogrodnik w akcji.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=88534
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witam Was Kochani!
Trochę zaniedbałam pisanie, bo już mam dość oderwania od domu i pewnie przesyt wypoczynkiem. W pewnym wieku długi wypoczynek już nie jest potrzebny :wink:
Kasiu zostawię Ci ładną pogodę, bo ja do plewienia mogę mieć gorszą Obrazek

Lucynko mam już dość może nie tyle plaży i morza co mieszkania w oderwaniu od domu, ale dotrzymam do końca i teraz już poleci, bo to ostatni tydzień. Najtrudniejsza będzie ostatnia niedziela. Wyszukuję różnie wycieczki po okolicy, żeby zabić za dużo wolnego czasu, bo ja nie zwykłam nic nie robić :wink:
Pozdrawiam serdecznie Obrazek

Basiu Obrazek

Tereniu bardzo Ci dziękuję za miłe słowa ;:196 Trochę już mnie ręce świerzbią, ale nie plewię jeszcze trawników Obrazek Słoneczka no i deszczyku w nocy Obrazek

Asiu to bindaż grabowy...zabytek przyrodniczy ;:168

Julciu ja ciągle słyszę po co sprzątasz przecież jest czysto Obrazek Opaliłam za bardzo dekolt, bo on słońca nie widział dawno...plecy to co innego Obrazek
Zdjęcia będą po powrocie, bo robię małym aparatem i kabelek został w domu. Poza tym morze cały czas jak stół :D Pozdrawiam serdecznie ;Obrazek

Martusiu jak czytam chwasty i mszyce to jakoś mniej spokojnie wypoczywam Obrazek
Całuję i podglądam Twój ogród w telefonie Obrazek

Aniu dbają tu o przyrodę i co ocalało po wyzwoleniu zachowują skrzętnie parki i rzadkie okazy drzew :D

Dario w ogóle nie jestem zadowolona ze zdjęć, ale trudno będzie trzytygodniowa dziura ;:oj Ty mnie rozumiesz ;:168

Ewciu wyszukuję ciekawe miejsca i robię fotki, ale dopiero po powrocie pokażę i opiszę. Poznaję Kołobrzeg stale i wciąż mimo, że jestem tu 3 raz ;:168

Tereniu ale będziesz miała kolejne wnuczątko i to jest fajne! Ja tutaj z radością patrzę na wózki z dziećmi i dziewczyny w ciąży...bo to nasza kontynuacja ;:4

Karolino namawiajcie Ewę do otwarcia wątku, bo na pewno ma wiele do pokazania :D
No to wypoczywamy dalej ;:215

Sylwio robiłam zdjęcia na plaży w niedzielę w cudny słoneczny dzień i naprawdę siedzieliśmy od siebie w dużych odległościach ;:215 jak pamiętam niegdysiejsze plaże wakacyjne gdzie wszyscy jak sardynki Obrazek

W sobotę był w porcie koncert Kasi Kowalskiej i pierwszy raz słyszałam ja na żywo, poza tym było żarcie i picie ;:304 Towarzyszył imprezie targ solny, ale z niego zdjęcia mam w innym aparacie.


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Do miłego następnego!
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiosna cz. 35

Post »

No tak, Maryś, nie dość Ci wypasionego żarełka w pensjonacie, że jeszcze na inne się porywasz? ;:306
Fajnie że Twemu wypoczynkowi towarzyszą jakieś wydarzenia kulturalne, ;:108 zawsze to czas szybciej mija. :tan
Wdychaj zdrowe morskie powietrze całą piersią, żeby Ci na długo wystarczyło. ;:333
A na zdjęcia z Twojego ogrodu spokojnie poczekamy. Baw się dobrze. ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu mi po ok. tygodniu tęskno do domu.
Odpoczniesz za wszystkie czasy, a po powrocie pewnie nie raz zatęsknisz za "nic nie robieniem".
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”