Wiosna cz. 35

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witam!
Dzisiejszy dzień schodzony i już nogi odmawiają posłuszeństwa, a w pokoju pilot tv pracuje w rękach współlokatorki ;:oj Dobrze, że mam Was ;:4

Bożenko znalazłaś i swoje tulipany? Z tymi małymi to zobaczymy jak będzie czy facet zna się na tym Obrazek

Dorotko nie byłam na wieży widokowej ;:185 w sumie 2,5 godz. to pewnie trochę mało czasu ale dobre i to :D

Iwonko moja miła, dziękuję ;:168 staram się chociaż trochę być z Wami i skorzystać z uroków naszego Bałtyku :D Gdyby nie ten dziwny internet (łączę się przez stronę tutejszą) i chodzi jak żółw, to pewnie więcej mogłabym wstawić zdjęć. Robię też innym aparatem, ale do niego nie wzięłam ustrojstwa więc zdjęcia przeleję na komputer w domu. Tulipany chyba te zielonkawe najbardziej mnie ujęły, chociaż były i inne warte grzechu, ale ja u nich kupowałam przed laty i marnie się sprawowały ;:130

Małgosiu ja to napisałam całkiem obiektywnie masz podobne spojrzenie na ogród przynajmniej znając Twój ze zdjęć ;:224 Może na żywo odebrałabym inaczej? Dziękuję Ci za miłe słowa Obrazek Tulipany w takiej masie rzeczywiście wyglądają inaczej niż nasze kilka czy parę :lol:

Basiu tulipany to był punkt pierwszy, bo azalie jeszcze w pąkach. Neptunowi szepnęłam o Tobie Obrazek

Bea masz rację i dzisiaj widziałam jak morze wyrzuciło miliony robaczków czarnych...szkodników? ;:oj
Tulipany królują Obrazek

Justynko Setki ludzi wychodzi koło 21 oglądać to zjawisko i większość fotografuje Obrazek

Iwonko odpowiedziałam u Ciebie Obrazek Sił oczywiście nabieram, bo będę ich potrzebowała sporo! Źródełka nie szukałam bo ogórki dopiero kiełkuję i to w B. Obrazek

Ewciu pogoda nadmorska zimna bryza, cudne słońce a w zaciszu ciepło :D Tulipany to ja pierwszy raz w takiej ilości widziałam i tyle odmian na żywo Obrazek

Aguniu Pel dzięki, dzięki Obrazek tyle miłych słów! Rzeczywiście te pełne tulipany jak róże albo piwonie, prześliczne ;:215

Aguś witch tulipany miały tylko numerki i można było spisać, a potem kupić ze strony ale ja nie będę kupowała więc i nie spisywałam. Mnie też on urzekł i w takiej liczbie ;:167

Kasieńko 100780 odpoczywam aż mi głupio i nie wiem jak to będzie jak wrócę ;:306 Ściskam Obrazek

Kasiu Pachminko to tulipany w Dobrzycy w Hortulusie :oops:

Dario faktycznie zamilkłaś Obrazek Płot jeszcze muszę pomalować, ale tyle przeciwności namnożyła pogoda przed wyjazdem! Kukliki doceniam coraz bardziej bo kiedyś te zwykłe jakoś po macoszemu w podagryczniku zostawiłam, ale teraz wróciły do łask :D Dziękuję za pochwały i życzenia, a po powrocie na pewno trochę zdjęć wstawię, bo warto.

Aguniu Aguss85 każde morze ma swój urok i każde jest inne, w innym miejscu słońce zachodzi :) a Bałtyk jest nasz :lol: Warto jeździć i poznawać, żeby mieć porównanie więc na pewno i z dziewczyną będzie Wam dobrze. Agnieszko, a Twoje tulipany mnie zauroczyły i w niczym nie ustępują tym z Dobrzycy ;:215
Dziękuję, że podałaś nazwę Agusi, bo ja jej nie znałam Obrazek
Dziękuję Ci za miłe słowa, a Ty pilnuj swojego cudownego ogrodu i nie próbuj nigdzie gnać ;:196


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do miłego!
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Piękne krzewy Marysiu :D
Aga, dzięki za nazwę ;:3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16582
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Cieszę się, Maryś, że pogoda sprzyja Twemu wypoczynkowi i pięknym wycieczkom. ;:63 Oby tak już zostało do końca Twojego pobytu. ;:108
Wcześniej niesamowite łany tulipanów, ;:333 teraz śliczności różanecznikowe ;:333, że oczy bolą patrzeć. ;:138
Naciesz oczęta tymi pięknościami, a mniejsza będzie tęsknota za własnymi. ;:108
Cieplutko pozdrawiam. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu cudne tulipany i jeszcze kwitnące ;:oj u nas już niestety żaden nie został ;:196
Cudną wycieczkę miałaś i tak trzymaj oglądaj jak najwięcej wypoczywając do oporu.
Ogród sobie poradzi, a chwasty urosną bez względu czy będziesz w domku czy nie,większe łatwiej się wyrywa ;:170 niż skubać takie malutkie.
Cudownych chwil i odpoczynku ponad wszystko ;:168
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witaj Marysiu,cieszę się ,że masz piękną pogodę ,że oglądasz ogrody i ogródki,spacerujesz brzegiem morza i leczysz swoje dolegliwości ,piękne zdjęcia nam posyłasz ,tulipany wymiatają swoją urodą ,i rododendrony już kwitną ,u mnie dopiero azalie zaczynają ,pozdrawiam i gorące uściski posyłam Obrazek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu widzę, że urlopik służy hehe :) tylko ta Twoja współlokatorka jakaś kiepska ;:14 no ale widoczki przepiękne :) fajnie czasami się tak oderwać od wszystkiego i zresetować :)
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu,już Cię widzę jak wpadniesz po odpoczynku do swojego ogrodu ;:306 Tyle czasu,na pewno czekają Cię w nim niespodzianki :D ;:3 życzę ;:3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witam w kolejny słoneczny i ciepły dzień, słońce nad morzem jeszcze nie zaszło ale nie wiem czy dzisiaj pójdę, byłam wczoraj ale zdjęcia w aparacie :oops:

Aguś to piękny ogród ale obrabia 5 ha i szkółkę (ok 75 ha) 100 osób i pewnie w sezonie zatrudniają więcej. Wieś widać bogata przy nich!

Lucynko dziękuję, dziękuję ale wiesz kochana że naszego ogrodu nic nie zastąpi ;:196
Zdrówka i przejścia przez najbliższe dni w miarę łagodnie ;:168

Julciu oj wiem jakie to będzie zarośnięte, ale cóż nie mogę być niewolnikiem ogrodu....i kur ;:306
Rzeczywiście ta orgia tulipanów o tej porze mnie zaskoczyła. A tu jeszcze szczyt kwitnięcia kasztanów i bzów.
Dziękuję! a Tobie pogody w weekendy i naciesz się działeczką ;:196

Martusiu tak mi się udało, że pogoda dopisuje na spacery ;:65 Azalie to tutaj wszędzie kwitną, a rododendrony w zielonych pąkach i coś czuję że zakwitną jak pojadę. Dziękuję, pozdrawiam i buziaki posyłam ;:196

Mariuszu maniolku to popatrz jak można przyjechać nad morze i tureckie seriale oglądać ;:306 Jak nieraz zostaje w pokoju i słyszę to są takie knoty ;:oj Urlop super ;:215 oj rewelacyjny reset...tylko telefony z domu czasem go burzą!

Mariuszu gloff nigdy o tej porze i na tak długo nie zostawiałam ogrodu więc będzie zaskoczenie, ale co tam za wyjazd nad morze opłaca się potem pocierpieć ;:306 dzięki ;:3 na razie świeci.

Mój artysta mi przysłał ale maluśki format!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziękuję za odwiedziny!
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu pilnuję, pilnuję tego ogrodu, a że piesia jeszcze nie mamy (ani nie mam od góry zgody na piesia ;:224 ) to pilnuję podwójnie :wink:
Malutkie ikony z Twojego ogrodu super są, takie artystyczne zdjęcie z kurką i te słodkie białe bratki ;:oj A kurki tak Ci sfotografowali, żebyś mogła podliczyć stan inwentarza i się nie stresowała, że kurki mają źle pod okiem rodziny? :lol:
A rodki też wypasione tam mają, prawie jak nasze w Arboretrum ;:138
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu, nic tylko pogratulować Ci takiej pięknej pogody, korzystaj z niej jak najwięcej...
Śliczne kwitnienia! ;:215
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Śliczne są te miniaturki. Na prawdę artystyczne ;:215 ;:303
Dużo słoneczka Ci, Marysiu, życzę.
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Pogoda na urlop fajna, ale przydałby się deszcz (dawno nie padało na północy i beczka na deszczówkę pustoszeje dość szybko). Co jest na ostatnim zdjęciu?
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
Margo_margo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 27 lip 2014, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu Czytam, że dobrałaś się doskonale ze współlokatorką. Ona cieszy się, kiedy wychodzisz na spacer a Ty cieszysz się, że możesz wyjść żeby nie słuchać bełkotu ;:306
Trafiła Ci się piękna pogoda więc naładowane akumulatorki będę pewnie na jakieś dwa sezony a jeśli do tego możesz oglądać ogrody i ogródki to świetna sprawa.
Tulipanowy spektakl piękny ;:138 U nas już jest raczej po, ale jak wrócisz, to nacieszysz oczy różyczkami. Wypatrzyłam pierwsze pąki na swoich (niektórych) więc i u Ciebie będzie się działo ;:173
Dobrze, że masz takie podejście do ogrodu i pierzastych, że nie mogą Cię zniewalać. Każdemu należy się trochę relaksu, regeneracji i oderwania od codziennych zajęć. Oczywiście my, ogrodnicy najlepiej odpoczywamy wśród swoich roślin ale to zupełnie inny odpoczynek.
Zazdroszczę ale tylko pozytywnie tego, że teraz nie musisz myśleć co na obiad, czy nie trzeba zakupów zrobić, że trzeba się wybrać "w miasto"i coś pozałatwiać, że podlewać trzeba, że wstawać "razem z kurami". Takiego oderwania chyba każdy potrzebuje raz na jakiś czas.
A czy zabiegi przynoszą już oczekiwane rezultaty?

Ściskam Cię mocno ;:168
Pozdrawiam Małgosia
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
Spis moich wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”