Wiosna cz. 35

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo_margo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 27 lip 2014, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu Czytam, że dobrałaś się doskonale ze współlokatorką. Ona cieszy się, kiedy wychodzisz na spacer a Ty cieszysz się, że możesz wyjść żeby nie słuchać bełkotu ;:306
Trafiła Ci się piękna pogoda więc naładowane akumulatorki będę pewnie na jakieś dwa sezony a jeśli do tego możesz oglądać ogrody i ogródki to świetna sprawa.
Tulipanowy spektakl piękny ;:138 U nas już jest raczej po, ale jak wrócisz, to nacieszysz oczy różyczkami. Wypatrzyłam pierwsze pąki na swoich (niektórych) więc i u Ciebie będzie się działo ;:173
Dobrze, że masz takie podejście do ogrodu i pierzastych, że nie mogą Cię zniewalać. Każdemu należy się trochę relaksu, regeneracji i oderwania od codziennych zajęć. Oczywiście my, ogrodnicy najlepiej odpoczywamy wśród swoich roślin ale to zupełnie inny odpoczynek.
Zazdroszczę ale tylko pozytywnie tego, że teraz nie musisz myśleć co na obiad, czy nie trzeba zakupów zrobić, że trzeba się wybrać "w miasto"i coś pozałatwiać, że podlewać trzeba, że wstawać "razem z kurami". Takiego oderwania chyba każdy potrzebuje raz na jakiś czas.
A czy zabiegi przynoszą już oczekiwane rezultaty?

Ściskam Cię mocno ;:168
Pozdrawiam Małgosia
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
Spis moich wątków
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witaj Marysiu,rodzinka doskonale radzi sobie w domciu pod Twoją nieobecność ,nawet udokumentowali zdjęciami ,nic się nie przejmuj ,wszystko jest do nadrobienia ,,dzisiaj nie byłam w ogrodzie ,bo od rana byłam w Krakowie ,a po południu była wielka burza ,deszcz i długo grad,a właśnie wczoraj posadziłam pomidorki,więc na wstępie dostały po łbach ,teraz też pada i jutro jeszcze ma padać,wiec znowu prace w ogrodzie wstrzymane,pozdrawiam ,odpoczywaj i nabieraj zdrowia ;:196
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu widać ze synek lubi fotografować i naprawdę potrafi "po mamusi" ;:196
Martwić się nie musisz wszystko zaopiekowanie jak należy nawet zdjęcia aktualne ;:63
Na ostatnim zdjęciu bródka irysa więc już kwitną ;:108 .
Martwić się nie musisz więc wypoczywaj jak tylko dasz radę do oporu.
Byle pogoda się nie skiepściła to wrócisz opalona wypoczęta i zdrowsza.
Życzę słoneczka ;:168
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu zdjęcia miniaturki fajne, masz namiastkę tego co kwitnie. U nas od wczoraj burze, dziś leje fajnie roślinki podrosną do Twojego powrotu. Ładuj akumulatory bo jak przyjedziesz chwasty zarosną ogród i trzeba będzie plewić.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu najważniejsze, że są (fotki) i nie przedstawiają kataklizmu tylko piękny roześmiany i rozgdakany ogród ;:168 Ciesz się pogodą i leniuchowaniem bo jak sądzę, jak wrócisz to i tak nie będziesz wiedziała w co ręce w łożyć ;:306
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Malutki format, ale ujęcia urzekają - ładne uchwycone detale.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witaj Marysiu :wit . Twój artysta zrobił cudne fotki ;:138 . Bratek ma taką cudną buźkę ;:3 i te urocze stokrotki ;:167 . Odpoczywaj i ładuj akumulatory ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16582
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu, dokumentacja fotograficzna z pewnością poprawiła Ci i tak dobry humor i już wiesz, że ogród żyje i pierzaste żyją, odpoczywaj więc spokojnie, bo już niedługo będziesz się pakowała do powrotu. ;:108
Niech Ci ;:3 towarzyszy do ostatniego dnia tam na północy, a potem niech razem z Tobą na południe powędruje, bo wiadomo, że taka wyposzczona natychmiast do ogrodu popędzisz. ;:65 ;:65
Kuruj się, Kuracjuszko Kochana. ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu a tak się martwiłaś o ogród, a tu wszystko żyje i ma się świetnie ;:172
Odpoczywaj, już niedługo skończy się laba i trzeba będzie odchwaszczać ogród :;230
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu...po zdjęciach widać że nie ma ludzi nie zastąpionych, a tak się martwiłaś. ;:306 Wypoczywaj, nabieraj sił bo po powrocie nie będzie taryfy ulgowej. ;:oj Pozdrawiam. ;:168
Awatar użytkownika
Ewakora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2503
Od: 17 maja 2010, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: prawie Wrocek

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witaj Marysiu. :wit Dobrze, że odpoczywasz, bo Tobie też się należy. Domownicy pewnie Cię jeszcze mile zaskoczą. Pewnie tęsknisz za domem, ogrodem i drobiami, więc pokażę Ci moje drobie.
Pozdrawiam serdecznie. ;:196 :wit

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam wszystkich zielenią natchnionych. Ewa
Wiejski ogród Ewy cz.1, cz.2, cz.3 cz.4- aktualna
Wspomnień nadszedł czas
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Marysiu, z tych malutkich fotek najbardziej mi się podoba ten biały bratek, uwielbiam te kwiatki :D
Odpoczywaj spokojnie :wit
Jak to mówi tytuł książki Kaczkowskiego: "Czekam na Was ale się nie spieszcie" czy jakoś tak :wink:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna cz. 35

Post »

Witam w dalszym ciągu z Kołobrzegu!
Pogoda zmienna, wczoraj pochmurno i zimno a do obiadu nawet padał deszcz, pod wieczór nagle się wypogodziło i rano obudziło mnie ostre słoneczko. Momentami było pochmurnie, ale w większości pogoda do opalania głównie twarzy bo trochę rześko Obrazek


Agnieszko Aguss85 synek robi śliczne zdjęcia i trochę mi żal, że nie rozwija swojej pasji. Kiedyś miał ambicję założenia własnej firmy ale jak dostał pracę jako informatyk to przepadł ;:131
Gdyby nie te kurice to mogłabym częściej wyjeżdżać, bo koty i pies są wspólne a drób to mój grymas :oops:
W Dobrzycy mieli sporą kolekcję rodków ale jeszcze w pączkach, tu w Kołobrzegu tez jeszcze nie kwitną.

Basiu muszę przyznać, że mam niebywałe szczęście co do terminu i pogody i wierz mi korzystam...nadeptałam się kupę kilometrów ;:65

Bea moja kochana dziękuję Ci za miłe słowa pod adresem synka i za ;:3 Obrazek


Olu był wczoraj i deszcz i nie narzekałam na niego, bo ogrody leżą mi na sercu. Na zdjęciu irokezik iryska Obrazek

Małgosiu dziękuję za troskę, która przebija przez Twoje słowa Obrazek Wszystko co piszesz to święta prawda. Poza tym ogród mnie jednak zniewolił, bo kiedyś więcej chodziłam po moich lasach, za to na morskich brzegu sobie odbijam te co najmniej dwa lata tuptania jedynie po szaliczkuObrazek
Zabiegi niektóre przynoszą pozytywne skutki, szczególnie lampy na zatoki i okłady borowinowe. Uległam kontuzji na gimnastyce :oops: poprosiłam i lekarz zmienił mi na bicze szkockie....i to jest to ;:63
Z tą kuchnią to się całkiem rozleniwię, nie tylko ja bo zgodnym chórem wszyscy przy stoliku chwalimy jedzenie ;:162
Na moje różyczki poczekam, bo kilka dostało mocne golenie, ale te z patyczków całkiem ładnie się zbierały...czyżby trzeba było róże odmładzać ;:oj

Martusiu z tym gradem to mnie zmartwiłaś i mam nadzieję, że pomidorkom to nie zaszkodziło. Trzymam kciuki za Twoją uprawę pomidorową ;:215 Martwić to ja się za bardzo nie martwię...bo co mi to da Obrazek Pozdrawiam i mocno ściskam Obrazek

Julciu opalanie to takie chodzone, bo brzegiem morza zimna bryza nie pozwala mi się rozbierać. Jednak choroba przed wyjazdem hamuje moje zapędy...i nie tylko moje większość chodzi w pełnym rynsztunku, ale buźka słonko chwyta Obrazek Irysek jako pierwszy już przed wyjazdem pokazywał kolorowy pąk, ale niestety pewnie przekwitnie on i inne do mojego powrotu, bo iryski krótko kwitną ;:131 Julciu bardzo dziękuję za miłe słowa i życzenia Obrazek
Dorotko to dobrze że podlewa, bo zawsze w ogrodzie jest coś o czym zapomną, poza tym podlane z góry lepiej się mają i nie przeleją mi Obrazek a na plewienie Was zaproszę ;:4

Ewciu nawet nie życzyłabym sobie inaczej! rośliny niech bujnie rosną to i chwasty też, a jak wrócę to dam radę choćby na czworaka Obrazek Nawet nie wiedziałam, że tak mi dobrze pójdzie w tym leniuchowaniem Obrazek

Dario cóż na co innego zwraca uwagę ogrodnik Obrazek , ale dobrze że chociaż tych parę zdjęć mam.

Ewelinko dzięki za pochwałę fotografa i ja doceniam, że zrobił fotki i posłał Obrazek Właściwie to są takie inne niż zwykle. Pozdrawiam Cię również Obrazek

Lucynko moja Kochana jak Ty wiesz i jak Ty mnie znaszObrazek
Wypoczywam, chwytam jod na zdrowie i masz rację już prawie półmetek ;:oj ale ja i tak już tęsknię i opiekun drobiu też chciałby żebym już wróciła ;:306 Dziękuję i życzę Ci dużo zdrowia i sił Obrazek

Kasiu a bo my już to mamy we krwi! musimy się stale o coś martwić Obrazek Pewnie jak zobaczę te trawy wszędzie i podagrycznik szalejący to się popłaczę, ale co tam tu wszędzie pełno chwastów Obrazek

Zuziu w zdjęciach i karmieniu drobiu mam zastępców, ale w kwiatkach moich kochanych na pewno nieObrazek
Pozdrawiam cieplutko Obrazek

Ewciu z Wrocka może lepiej niech mnie rodzina nie zaskakuje Obrazek Fajnie że się odezwałaś...ale Ty masz biegusków i te maluszki to Twojej parki :?: Słodkie są ...pozdrawiam Obrazek

Aguś witch te brateczki kupuję co roku, bo je bardzo lubię ;:167 kogoś mi przypominają kogo dawno nie było na FO :wink: Odpoczywam nie spiesząc się Obrazek

Parę zdjęć z Kołobrzegu!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziękuję za odwiedziny i do następnego razu :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”