Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Iwonko mam nadzieję ,ze rozmowa przeszła gładko i dostałaś tę posadkę ;:108 .U nas pada drobny deszczyk raz mocniej znów słabnie lecz nijak isć do ogródka, bo śnieg dalej rano sie trzymał
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Cześć dziewczyny kochane :wit
No byłam, rozmawiałam, całkiem miła pani mnie przyjęła, posadę jeśli będę zdecydowana to dostanę jak mnie pani zapewniła, ale na razie kazała mi się wstrzymać ponieważ w marcu idę do szpitala, dopiero po, mam się zgłosić, praca ma polegać na opiece, czyli to co robiłam do tej pory, z tym, że osoby maja być przede wszystkim samodzielnie, lub potrzebujący pomocy w niewielkim stopniu, no zobaczymy, na razie to chyba nikt mnie nie zechce, póki jeszcze leczenie i badania trwają ;:174
Jadziu, Mariuszu, Basiu, Małgosiu, Alu, Marysiu dla Was wielki cmok ;:79 za kciuki
No i mam ważną wiadomość dla Was :wit
http://dobrewiadomosci.net.pl/15021-prz ... ie-wiosna/
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Iwonko ale to nie Maciek ,który w zeszłym roku pierwszy przyleciał.
;:108
Jak obiecała to przyjmie,ale wiesz ,że nikt nie chce zatrudnić kogoś kto zaraz ma iść na chorobowe. Z tym też musisz się liczyć. Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42143
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Iwonko może jak masz pozwolenie do pracy to nie musisz mówić o pójściu do szpitala? tym bardziej że nie wiesz ile tam będziesz, no ale to Ty decydujesz :D Bociany lecą, a u mnie dzisiaj deszcz i śnieg padał :wink:
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Wiecie co dziewczyny, sama przyznałam się do tego, że idę do szpitala, nie umiem kręcić, starej daty jestem, albo tak mama mnie uczyła, tym bardziej, że na 3 miesiące na umowę zlecenie, bez żadnych chorobowych, urlopu, niczego, dopiero potem ewentualnie dostała bym umowę ;:108 Marysiu ma jeszcze i przymrozić, szkoda boćków, będą marzły, znowu za szybko wracają ;:108
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Iwonko , widocznie dobrze tym boćkom u nas skoro tak im pilno do powrotów ,pewnie i one tęsknią za naszą wiosną . Miałam nadzieję że już zaczną się zlatywać i się nie zawiodłam jak co roku o tej porze .Iwonko , masz rację ,że stawianie sprawy uczciwie to przede wszystkim szacunek dla samego siebie .Pozdrawiam Cię serdecznie a śniegu nie zagrabiaj , on sam zaraz zniknie , szkoda wysiłku , zostaw energię na inne prace ogrodowe . ;:306 ;:306
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Spoglądałam na norweską pogodę to pod koniec lutego znów minus 6 biedne boćki i gdzie sie schowają jak przymrozi ;:174 Fajnie ,że załapałaś się Iwonko na fajną pracę ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Witaj Iwonko,wiadomość o bocianach dobra,ale i o Twojej pracy też niezła,może pani się wywiąże i po szpitalu Cię przyjmie ,nie każdy umie i lubi opiekować się starszymi i chorymi ludźmi, a Ty masz dobre serduszko i wielkie doświadczenie ,myślę ,że to sie uda na pewno,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Iwonko, powodzenia zatem życzę. By wszystko się poukładało co by ogród mógł Cię cieszyć.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja nowa wymarzona dzialka cz. 12

Post »

Kochani ponieważ już się nazbierało tych stron tyle, że trudno było by oglądać wszystko od początku, zamykam ten wątek i rozpoczynam kolejny, już 13 :wit , zapraszam więc tu http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=99698
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”