Sundaville (-, Dipladenia) - Cz. 1

Rośliny doniczkowe
Zablokowany
Awatar użytkownika
lolka289
100p
100p
Posty: 134
Od: 4 kwie 2012, o 12:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SOCHACZEW

Re: Sundaville

Post »

witam wszystkich :wit :wit :wit ponieważ pierwszy rok przechowuje to cudo o pieknuch czerwonych kwiatach proszę napiszcie w jakim stanie sa wasze roślinki???
Pozdrawiam Ilona
Mój wątek:Balkonowe inspiracje Lolki
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Sundaville

Post »

Witam i ja po chwilowej przerwie. Mój sundaville ma się bardzo dobrze. Po ciężkiej walce z przędziorkami straciła sporo starych liści ,ale też sporo nowych pędów przyrosło . Oplątałam ich na bambusie nic nie przycinam. Jest na razie ładna sporo urosła .Stoi na oknie w nieogrzewanej garderobie(wyłączyłam całkiem grzejnik) światła ma dużo, słabo podlewam .Ale żeby nie było tak pięknie to zaatakowała ją mszyca. Już to dziadostwo spryskałam znowu trochę listków zgubiła .Myślę jednak że zime przetrwamy i będzie pięknie różowo kwitła. Od kiedy ją nawozić , pobudzić do całkowitego życie ??? wcale nie wiem .
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Awatar użytkownika
lolka289
100p
100p
Posty: 134
Od: 4 kwie 2012, o 12:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SOCHACZEW

Re: Sundaville

Post »

moja tez kupiona jako mała sadzoneczka w tamtym roku a ponieważ mam wschodni balkon to może dla niej nie było tak dobrze ale chucham i dmucham żeby przetrwała ;:215 ;:215 ;:215
Pozdrawiam Ilona
Mój wątek:Balkonowe inspiracje Lolki
queen992
50p
50p
Posty: 63
Od: 2 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

SUNDAVILLE/ DIPLADENIA

Post »

Witam, dawno nie było postu o tej roślinie.
Macie może jakieś ciekawe odmiany, ew. porady dotyczące hodowli, szczególnie jak przezimować... ;)

Ze względu na to, że w tym samym dziale tutaj, mamy już wątek o tych roślinach, ten postanawiam zamknąć. Norbert76
Zablokowany

Wróć do „Rośliny DONICZKOWE, balkonowe, egzotyczne, tarasowe. Diagnostyka, identyfikacja, porady”