Sposoby zapobiegania przemarznięciu roślin

Nie wiesz gdzie rozpocząć przygodę z Naszym Forum ? Zacznij właśnie od tej sekcji !
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj jolando.
U mnie nic nie pomarzło , ale zal mi że u ciebie tak poszło to mrozisko i zniszczyło ci tyle kwiatów.
Może odbiją jeszcze bo ma być teraz ciepło tylko że drzew już nic nie uratuje .
Nie wiem ja cię pocieszyć bo to tylko daremna gadka . Stało się to co się stało i już ale co żal to żal.
Krzewów też zal no ale mówi się trudno .Czy u ciebie już krzewuszka ma kwiaty bo u mnie jeszcze nie a mieszkam w najcieplejszym regionie kraju :?:
Pozdrawiam cię cieplutko.
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Awatar użytkownika
krysp50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 628
Od: 22 lut 2007, o 12:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Faktycznie z każdym dniem widać coś nowego.Wydawało się ,że winogrona u mnie nie dostały - jednak listki,które rozwijają się z pąków, są porażone - i nie jest to choroba. :oops:
Ciekawe, co jeszcze dojrzeję :?:
Pozdrawiam Krystyna
Awatar użytkownika
jolanda
50p
50p
Posty: 71
Od: 20 kwie 2007, o 19:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post »

Dziękuję za słowa pociechy Jolu,jest mi bardzo miło że zainteresował Cie mój problem. Też mam taką nadzieję że wiele roślin odbije. Moja krzewuszka ma bardzo dużo pąków ale jeszcze nie kwitnie, wygląda na to że nie wszystkie pąki zmarzły. Na pociechę będę miała piękne piwonie w tym roku ( dwa lata temu przesadziłam i przez dwa sezony nie miałam kwiatów, teraz jest dużo pąków). Pozdrawiam gorąco. ;:79
moje roślinki moja radośc
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Wiosna idzie, a z nią wiosenne przymrozki, niestety.

Jak możemy ochronić przed nimi nasze rośliny?
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -”