Usuwanie tematów z historii profilu

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
damek1718
1000p
1000p
Posty: 1224
Od: 20 mar 2012, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Usuwanie tematów z historii profilu

Post »

Czy w jakiś sposób można usunąć historię ze swojego profilu odnośnie postów, w których brałem udział w dyskusji. Rozchodzi mi sie o to, czy jeśli już jakimś postem nie jestem juz zainteresowany i nie chce brać w nim udziału. Czy można na moim profilu usunąc taka historę. W tym momencie jest na moim profilu az 8 stron i mysle, ze do większości postów pewnie już nie wróce bądź juą są przedawnione tematy.
pozdrawiam
Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Ogród z "historią"; Sprzedam rośliny pojemnikowe, na taras
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Usuwanie tematów z historii profilu

Post »

Niestety, nie da się usunąć z historii Twoich wpisów, wątków w których brałeś udział w dyskusji.
Takiej opcji brak.
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1045
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Usuwanie mojego tematu

Post »

WItajcie. Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego został usunięty mój temat dotyczący usychającego klonu shirasawy? Wydaje mi się, że umieściłam go w odpowiednim dziale, zadałam konkretne pytania oraz zamieściłam zdjęcia dokumentujące problem. Dwie osoby odpowiedziały w temacie. Ja zadałam kolejne pytanie, dziś wchodzę na forum i... mojego wątku nie ma! Komu on przeszkadzał i dlaczego? Będę wdzięczna za odpowiedż. Nie zrobiłam niczego złego. Wcześniej szukajam przy użyciu wyszukiwarki podobnego problemu  z usychającym drzewem ale nie znalazłam niczego zbliżonego tematem. O co chodzi?
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21680
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Usuwanie mojego tematu

Post »

Nikt nie usunął Twojego tematu a jedynie dołaczył post do istniejacego tematu na forum
Tu jest temat podstawowy dot. tegoż klona
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=33&t=6453 pt. Klon Shirasawy (Acer shirasawanum) - doświadczenia,problemy
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1045
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Usuwanie mojego tematu

Post »

No tak, ale skąd ja to miałam wiedzieć? Kiedy ja moderowałam inne forum, to w takim przypadku zawsze wysyłałam użytkownikowi informację na PW, że coś zostało przeklejone bądź też przesunięte do innego działu. A tak, to zrobiło mi się przykro. Tym bardziej, że już wcześnej założyłam taki temat i (tu biję się w piersi) umieściłam go w niewłaściwym miejscu, bo w Drzewach i krzewach ozdobnych. Stamtąd został usunięty. Wobec tego ja już nie wiedziałam, co z moim pytaniem jest nie tak :roll:. a chciałabym zgłębić problem. No, ale na szczęście udało mi się go w końcu znaleźć. Wcześniej jednak zdążyłam tu napisać lekko poirytowana :wink: .
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18599
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Usuwanie mojego tematu

Post »

Zawsze możesz znaleźć swój post wchodząc w swój profil i przegląd postów. :) Jesteś od 10 lat użytkownikiem tego forum, że powinnaś potrafić po nim się poruszać. :wink:
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1045
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Usuwanie mojego tematu

Post »

Owszem, pierwsze co zrobiłam, to weszłam w ?Swoje wątki? i tam nie znalazłam swojego wątku :roll: .
Dopiero potem udało mi się znaleźć swój post w wątku ogólnym dotyczącym klonu shirasawy dzięki rubryce ?Wątki z twoimi postami?.
Nie musisz mi wytykać mojego stażu :wink: Po prostu pierwszy raz się zdarzyło, że ktoś scalił mój wątek.
Jak kiedyś pisałam wątek o chorej porzeczce, to nikt mi go nie przekierowywał na ogólny wątek dotyczący hodowli porzeczek.
A tak to za chwilę ktoś dopisze coś na inny temat dotyczący tego klonu, np. o formowaniu albo nawożeniu, i mój problem zginie podobnie jak prawdopodobnie zginie moje drzewko, bo chyba jednak nie uda mi się je uratować :roll: .
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18599
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Usuwanie mojego tematu

Post »

Nie przegląd wątków, a postów - znajduje się poniżej w profilu. :)
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”