Usuwane posty

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
x-a-xi
---
Posty: 585
Od: 1 lut 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Usuwane posty

Post »

Mam prośbę aby moderatorzy pod usuwanymi postami podawali które punkty konkretnie regulaminu są naruszone . Ogólne napisanie "regulamin "mało daje informacje odnośnie błędu jaki popełniłem. Poza tym podpis moderatora usuwający post byłby mile widziany
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Usuwane posty

Post »

W regulaminie jest określone iż należy powstrzymywać się od nadmiernego (powinnam wytłuścić ale nie mogę) używania dużych liter. Napisałam w poście jeden wyraz dużymi literami i post ten został usunięty. Pytam jaki punkt regulaminu naruszyłam?????

Może trochę należy "wrzucić na luz", chyba że ktoś się nudzi. Taka moja opinia. Może osoba która usunęła mój post wypowie się w tej kwestii.
szarotka66
1000p
1000p
Posty: 6118
Od: 21 sie 2011, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gmina Nowe nad Wisłą

Re: Usuwane posty

Post »

Wprawdzie to nie ja usunęłam Twój post, ale chętnie odpowiem cytatem z regulaminu:

CZĘŚĆ II. OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKA

§ 2.1 Użytkownik zobowiązany jest do:

g) powstrzymywania się od nadmiernego:

- formatowania tekstu (np.: PISANIE DUŻĄ CZCIONKĄ, pogrubianie, kolorowanie),
- cytowania tekstu i zdjęć (należy zacytować wyłącznie wycinek treści do której się odnosimy),
- floodowania, czyli nadmiernego powtarzania znaków graficznych, emotikonów (uśmieszków) i innych


§ 7.9 Zastrzega się możliwość usunięcia przez Moderatorów i Administratorów dowolnych linków, postów, bez podawania przyczyn, jeżeli uznają, iż naruszają dobro forumogrodnicze.info lub budzą zastrzeżenia.
Spis moich wątków Parapetowe i lilie
Nadwyżki z domu i ogrodu
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. Julian Tuwim
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Usuwane posty

Post »

Co prawda i ja tego nie usuwałam, ale i od siebie dodam jeszcze:
Margaret2014 pisze:Pytam jaki punkt regulaminu naruszyłam?????
III. § 3.2
I od razu już na wszelki wypadek jakiś dodatkowych wątpliwości, podam również to:
V. § 5.1 a)
II. § 2.3

Mam nadzieję, że wyjaśniłyśmy teraz już bardzo szczegółowo powody powyższej moderacji. ;:173

Pozdrawiam serdecznie życząc miłego wieczora i większego luzu nam wszystkim. :uszy

:wit
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Usuwane posty

Post »

Treść regulaminu jest mi znana, bez tej niezbędnej wiedzy nie powinno się korzystać z forum.
Jak już pisałam nadmierne formatowanie tekstu (np. za pomocą wielkich liter, pogrubianie, kolorowanie) nie powinno dotyczyć jednego wyrazu, bo mniej niż jeden już się nie da. Po co w edycji pisania w ogóle jest taka możliwość skoro regulamin wedle Waszych wyjaśnień tego zabrania nawet w jednym wyrazie.

Wydaje się że zdrowy rozsądek powinien wziąć górę, ale skoro powołujecie część II. § 2.3 regulaminu, to .......po co w ogóle jest ten regulamin. Dobrze, że ktoś czuwa nad treściami zamieszczanymi na forum, ale skoro dyskutować nie można...
x-a-xi
---
Posty: 585
Od: 1 lut 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Usuwane posty

Post »

Małgosiu !!!! pamiętaj :

1. Moderator ma zawsze racje.
2. Jeżeli uważasz że nie , odwołaj się do punktu pierwszego .
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Usuwane posty

Post »

A cóż to? Jakieś Dni Moderatora nam tu szykujecie? Szampan i słodycze też będą? ;:oj
Naprawdę, no naprawdę nie trzeba było. ;:173
Cieszy nas sam fakt, że doceniacie nasze zaangażowanie i te drobne prace, które wykonujemy na rzecz forum.
Dla nas wszystkich, bo w końcu ono jest przecież nasze, wspólne, wszystkich je tworzących
i zapewne tak samo wszyscy je lubimy i wspólnie chcemy o nie dbać.
Naprawdę nie musicie nam dziękować.
Zrozumienie dla naszych działań i jakieś malutkie, dobre słowo, od czasu do czasu zupełnie nam wystarczy.
Nie potrzebujemy nic więcej, bo nas cieszy już sam fakt, że jesteśmy tu dla forum i dla Was
oraz to, że Wy po prostu o tym pamiętacie.

Thx więc już z góry za wszystko co chcieliście jeszcze nam tu na te dni przyszykować, ale...
już wystarczy, dość tych przyjemności, praca czeka. ;:173

Więcej nam naprawdę nie trzeba. ;:109


Dobrego dnia, dla nas wszystkich. ;:4
x-a-xi
---
Posty: 585
Od: 1 lut 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Usuwane posty

Post »

Nie mam nic przeciwko moderatorom lecz nie raz może wystarczy poprawić post, dopisać popraw go, a nie z rozmachem i drwiną usuwać go bez podpisu i powodu. Ja rozumie że ktoś poświęca swój wolny czas kontrolując to ale i my piszemy żeby przekazać jakieś informacje i też go poświęcamy bez jakiegoś przymusu . Ja wiem że są posty które należy usuwać i sam napisałem jakieś do których nie mam pretensji że zostały usunięte. Ale usunięcie ze względu literówki czy też formy postu jest trochę przykre dla autora szczególnie który nie pisze notorycznie nieuzasadnionych postów .
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Usuwane posty

Post »

Babuchna chyba powinnaś przenieść swój post do innego wątku, bo jest nie w temacie. Cóż za ironia. Jak widać nie ma miejsca na dyskusje, więc może zlikwidujcie ten wątek.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Usuwane posty

Post »

Forum działa w oparciu o regulamin,który obowiązuje nas wszystkich i prosimy uprzejmie nie burzyć niepotrzebnie naszego porządku.
Sprawa istotna dla forumowicza jest również istotna dla forum.
Każdy jednak ma swoje zadania do spełnienia.

To co robią moderatorzy dla forum nie jest eksponowane ale gwarantuję,że nie uprawiamy żadnych złośliwości w stosunku do osób tu piszących. Chyba nie muszę podkreślać,że forum to dyskusje i do takich zapraszam,bez stawiania nieuzasadnionych zarzutów i roztrząsania sprawy.
To bicie piany.
Zamykam temat.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Zablokowany

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”