Przenoszenie postów do starych wątków - prośba

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Aguado
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 14 sie 2015, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Przenoszenie postów do starych wątków - prośba

Post »

Witam Ekipę Moderującą.
Wczoraj napisałem mój pierwszy post pt. "Regeneracja zaniedbanego trawnika". Ponieważ przejrzałem wcześniej wątki dotyczące trawników, a ponieważ niektóre są bardzo stare i mogą być nieczytane uznałem, że należy stworzyć osobny wątek, w którym osoby będą mogły odnieść się do mojego posta i załączonych zdjęć.
Dzisiaj rano nie mogłem znaleźć tego posta i dopiero przez wyszukiwarkę zobaczyłem, że został on podłączony do tematu problemy z trawą. Zaraz po moim pytaniu zostało dołączone inne wraz z odpowiedziami. Tak więc mój post przepadł i nie ma do niego odpowiedzi i prawdopodobnie nie będzie...
Lepsze jest wrogiem dobrego.
Rozumiem zasady niemnożenia wątków. Ale moim zdaniem większe zamieszanie powoduje wrzucanie pojedynczych postów do starego wątku niż pozwolenie, aby przynajmniej pojawiło się kilka odpowiedzi i potem dołączenie wątku do innego.
Proszę więc o odłączenie mojego posta z ww. wątku i pozostawienie go jako odrębnego i dopiero po pewnym czasie przeniesienie go gdy będą odpowiedzi.
PS. o wiele trudniej szuka się na forum wewnątrz wątków niż przeglądając nawet kilkanaście krótkich wątków, bo wtedy przynajmniej wiem, czy sprawa dotyczy czegoś, co szukam.
Z poważaniem
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21740
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Przenoszenie postów do starych wątków - prośba

Post »

Witam.Protestów nie uznajemy,prośbę - owszem,więc zmiewnilam i przeniosłam :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Aguado
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 14 sie 2015, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przenoszenie postów do starych wątków - prośba

Post »

W takim razie proszę.
Mam nadzieję, że moja argumentacja jest logiczna i warto w taki sposób postępować na forum. Z czasem można łączyć wątki, ale najpierw potrzebują one "zaistnieć".
Dziękuję więc z góry za uwzględnienie mojej prośby.
PS. Zarejestrowałem się na tym forum, bo widziałem, że działa aktywnie i jest rzeczowe...
Pozdrawiam
szarotka66
1000p
1000p
Posty: 6118
Od: 21 sie 2011, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gmina Nowe nad Wisłą

Re: Przenoszenie postów do starych wątków - prośba

Post »

To ja przeniosłam ten post, bo ostatnio mnożą się jak grzyby po deszczu, pytania o trawniki. Każdy zakłada nowy temat, to nie jest normalne, bo wystarczy napisać w istniejącym wątku i poczekać na odpowiedź, choć czasem nikt nie reaguje.
Spis moich wątków Parapetowe i lilie
Nadwyżki z domu i ogrodu
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. Julian Tuwim
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”