Obserwowanie wątków

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Obserwowanie wątków

Post »

Wątki, w których zamieszcza się swoje posty z automatu stają się "obserwowane" i dzieje się to za każdym razem kiedy się coś w nich napisze.
Czy jest możliwość wyłączenia tej funkcji tak, żeby sobie można było ręcznie ustawiać do obserwacji tylko wybrane wątki, tak jak te, w których się nie jest aktywnym?
Jeżeli tak, to jak to zrobić? Jeżeli leży to w możliwościach moderatorów/administratorów, to prosiłabym o uruchomienie takiej procedury.
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Obserwowanie wątków

Post »

Wątek staje się obserwowany jeśli zdecydujemy się samodzielnie na tę opcję i klikniemy pod danym wątkiem 'Obserwuj".
Wówczas na maila otrzymujemy powiadomienie, zawsze ilekroć pojawia się nowy post w takim obserwowanym wątku.
Odwrócić sytuację można jedynie poprzez kliknięcie pod każdym obserwowanym wątkiem "Przestań obserwować"
I chyba tego dotyczy Twoje zgłoszenie.
Możesz wyłącznie sama zmienić to ustawienie forum,tak jak napisałam wyżej pod każdym obserwowanym wątkiem lub w momencie otrzymania powiadomienia klikając w mailu odpowiedni link.
e-mail zawiera kilka aktywnych linków.

Jeden z nich jest przedłużający subskrypcję a inny wyłączający ją
Bardzo często zdarza się że Użytkownik pomyłkowo klika nie w ten co chciałby :wink:
Aby odsubskrybować otrzymywanie powiadomień należy kliknąć

Jeśli nie chcesz już obserwować tego wątku, kliknij na poniższy link;


Inną sprawa jest,że mamy wgląd do tytułów wątków w których kiedykolwiek napisaliśmy posta.
Możliwość tę mamy jeśli klikniemy na górze forum opcje "Wątki z Twoimi postami" wówczas mamy przegląd tych wątków ,bez względu na to czy ostatnio coś pisaliśmy w nich czy też nie .
Jednak nie otrzymujemy powiadomień ani na maila ani na PW ,że była jakakolwiek aktywność w tych wątkach.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Obserwowanie wątków

Post »

Wątek staje się obserwowany jeśli zdecydujemy się samodzielnie na tę opcję i klikniemy pod danym wątkiem 'Obserwuj".
Tak.
Ale jeżeli w jakimś temacie coś napiszę, to on zaczyna się obserwować automatycznie. I o ten automatyzm mi chodzi - czy z tym się da coś zrobić. Bo są takie wątki, w których jestem aktywna, zaglądam regularnie, nie są mi potrzebne powiadomienia na maila, a za każdym razem, kiedy odpowiem muszę kliknąć 'przestań obserwować'.
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Obserwowanie wątków

Post »

Nie spotkałam się z sytuacją by wątek stawał się automatycznie obserwowany,bez naszego udziału w tym.
Zmieniłam Ci jedno z ustawień w profilu ,zobacz jak to teraz będzie działo się
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Obserwowanie wątków

Post »

Tak, teraz jest dobrze :D

To było trochę kłopotliwe, bo i tak te wątki odwiedzałam, a że dużo się tam dzieje, to za każdym razem zarzucało mi skrzynkę powiadomieniami, pomimo, że co i rusz odznaczałam 'przestań obserwować'

Dziękuję ;:180

Proszę,K :D
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”